Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Serapis

Przeróbka PC na PC Media Center

Recommended Posts

Chciałbym sobie przerobić mojego peceta na htpc służące jedynie do odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów (ale głównie muzyki). Mój sprzęt to: grafa GF7900GS, procek Intel C2D e6300, płyta główna Asus P5B, ram 2gb ddr2 667mhz, dysk seageate 250gb, zasilacz Chieftec 550W. Co na ten temat sądzicie, czy to sprzęt na kilka lat czy tylko chwilowy, czy to da radę pociągnąc full HD??? Wiem, żeby się przydała się dobra karta muzyczna bo zintegrowana jest taka sobie. Chciałbym żeby cały system był obsługiwany z pilota. Sprzęt będzie używany tylko w domowym zaciszu więc będzie potrzebny jakiś wzmacniacz żeby pociągnał w miare dobry zestaw głośników?? Jeśli były jakieś podobe tematy to przepraszam i proszę o podanie linku do tematu (gdyby nie praca i studia to bym sobie poszukał a tak mało czasu).

Link to comment
Share on other sites

Guest michi93

zrobić się da czemu nie.k.dźwiękową obowiązkowo trzeba kupić.co do obsługi z pilota też da się zrobić ceny zaczynają się od 30zł.jeśli chcesz dobre głośniki do obowiązkowo wzmak bo jak inaczej? no chyba ,że jakieś komputerowe chcesz podpiąć ale to minimum creative g500.

Link to comment
Share on other sites

A mógłbyś podać linka do jakiegoś pilota za pomocą którego bym mógł sobie spokojnie przechodzić między odtwarzaniem video, mp3 i takie tam?? Cóż myślałem sobie nad kupnem jakiegoś taniego palmtopa bo są odpowiednie programy do sterowania windows media center.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...