Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Serapis

Przeróbka PC na PC Media Center

Polecane posty

Chciałbym sobie przerobić mojego peceta na htpc służące jedynie do odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów (ale głównie muzyki). Mój sprzęt to: grafa GF7900GS, procek Intel C2D e6300, płyta główna Asus P5B, ram 2gb ddr2 667mhz, dysk seageate 250gb, zasilacz Chieftec 550W. Co na ten temat sądzicie, czy to sprzęt na kilka lat czy tylko chwilowy, czy to da radę pociągnąc full HD??? Wiem, żeby się przydała się dobra karta muzyczna bo zintegrowana jest taka sobie. Chciałbym żeby cały system był obsługiwany z pilota. Sprzęt będzie używany tylko w domowym zaciszu więc będzie potrzebny jakiś wzmacniacz żeby pociągnał w miare dobry zestaw głośników?? Jeśli były jakieś podobe tematy to przepraszam i proszę o podanie linku do tematu (gdyby nie praca i studia to bym sobie poszukał a tak mało czasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić się da czemu nie.k.dźwiękową obowiązkowo trzeba kupić.co do obsługi z pilota też da się zrobić ceny zaczynają się od 30zł.jeśli chcesz dobre głośniki do obowiązkowo wzmak bo jak inaczej? no chyba ,że jakieś komputerowe chcesz podpiąć ale to minimum creative g500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podać linka do jakiegoś pilota za pomocą którego bym mógł sobie spokojnie przechodzić między odtwarzaniem video, mp3 i takie tam?? Cóż myślałem sobie nad kupnem jakiegoś taniego palmtopa bo są odpowiednie programy do sterowania windows media center.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...