Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

spiderfym

ODDAM Numery CDA

Recommended Posts

Witam

wiem że to dział "sprzedam" ale ja chce ODDAĆ ZA DARMO około 40numerów CDA. Na wstępie muszę napisać że nie są one w stanie idealnym. Cały czas stały obok mojego biurka. Jako że posiadam dwa koty tą mają one trochę pozdzierane "grzbiety" (czasopisma, a nie koty! :D), jednak wewnątrz są jak nowe. Dodatkowo, miałem ostatnio remont i "te gazety nie będą już tutaj stały! wyrzuć je, zrób z nimi co chcesz ale ma ich tu nie być". Jako że jeśli wyniósłbym je do piwnicy, to zapewne zniszczyłby się jeszcze bardziej, a wyrzucić ich nie mogę, po prostu nie umiem. Dlatego chciałbym je oddać komuś w dobre ręce, komuś komu nie będą przeszkadzały ich "wady" (czyli to że są pozdzierane), a docenią to co jest wewnątrz nich, pomoce naukowe, informacje na temat sprzętu, owszem przestarzałe no ale, na temat gry itp itd bla bla bla. Jedyne co bym chciał, a raczej PROSIŁ to pokrycie kosztów wysyłki, jako że nie jest to zbyt lekki, a Poczta Polska pewnie nie policzy zbyt tanio. mogę się dowiedzieć ile to będzie kosztowało i "zrzucimy" się na połowę. Niech je ktoś uratuje.. w końcu to kawałek historii. Nie trafią się tam nr 1 czy 16 czy nawet 69, dopiero coś od 101 w górę. Uratujcie je, nie mogą trafić do kosza, muszą być w domu, gdzieś gdzie zagrzeją się przy jakimś graczu/graczce;p

Także proszę o jakieś odpowiedzi czy cuś..

Ps, na oko, a raczej po pobieżnym przeliczeniu jest tego 60 numerów :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...