Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

N0Rbi

99% numerów CDA ;)

Polecane posty

Witam! Mam do sprzedania kolekcję 99% numerów CDA, które zostały wydane do dnia dzisiejszego. Brakuje tylko numeru 1. (;P) i jednego numeru bodajże z roku 1998. Większość jest w stanie dobrym. W starszych egzemplarzach odpadają niektóre kartki, ale to wynik lipnego kleju stosowanego w tamtym wieku ;P.

W związku z tym, że jest to kolekcja, nie sprzedaję pojedynczych numerów. Chciałbym usłyszeć Wasze oferty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym usłyszeć Wasze oferty :)

Wiesz, że to jest praktycznie niemożliwe? :D Nie wiem co to za suma wyjdzie ( i chyba nie chce wiedzieć), poza tym przesyłka dużo tańsza nie będzie (to jakiś mega karton) :D Najlepiej powiedz jaka suma Cie satysfakcjonuje, potargujemy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie sprzedajesz pojedynczych numerów? Na twoim miejscu bym tak zrobił, ponieważ nikt nie daje propozycji...

Zachlastałbym się z wysyłką ;F Numery są w innym miejscu niż mieszkam (brak auta, więc nie mam jak przetransportować :D) i realizacja trwałaby baaaardzo długo.

Posiadasz płytki? Byłbym zainteresowany rocznikiem 1996 i 1997. Szkoda tylko, że sprzedajesz całą kolekcję.

Płytek raczej nie posiadam. Jakieś 3/4 zaginęło po przeprowadzce.

Wiesz, że to jest praktycznie niemożliwe? biggrin_prosty.gif Nie wiem co to za suma wyjdzie ( i chyba nie chce wiedzieć), poza tym przesyłka dużo tańsza nie będzie (to jakiś mega karton) biggrin_prosty.gif Najlepiej powiedz jaka suma Cie satysfakcjonuje, potargujemy się.

Wyszło 170 numerów, więc wszystkie numery są warte (po cenie zakupu) jakieś 2500 złotych. Wiadomo, że te z 1996 mają dla mnie olbrzymią wartość. Nie są to małe pieniądze i zależy od tego ile kto w stanie jest za to wyłożyć.

Co do przesyłki oczywiście preferuję odbiór osobisty, a jak nie to się pomyśli o innych formach wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...