Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kaspi05

Rozwiązany: Half life 2 cd-key

Recommended Posts

Kupiłem sobie ostatnio Half Life 2, później okazało się że do zainstalowania potrzeba internetu. Więc zainstalowałem sobie u wujka tą grę i sobie pograłem ale gdy założyłem sobie neta i chciałem sobie pograć ale przy wpisywaniu cd-kay pokazuje mi się że " duplicad kod" czy coś w tym stylu. Half Life 2 instalowałem na tym samym koncie Steam co u wujka. Jak można rozwiążać ten problem?

To może spróbuj inaczej: uruchom swoje konto Steam w trybie offline i wtedy zainstaluj HL2 z płyty.

Wogóle nie da się włączyć instalacji. :sad:

A u wujka masz w tym miejscu grę - tak?

Jeśli Ci chodzi czy u wujka usunołem , to tak(wogóle tam był już zmieniany system)

Oj kolego, zdaje się, że coś kombinujesz i myślisz, że ci konto pożyczymy, czy coś w tym stylu. To nie możliwe, że gra się usunie z konta. Logujesz się po prostu na tym samym koncie i masz wszystko OK. Jeśli robisz tak i nic nie ma, to napisz do Supportu VALVe, oni udzielą ci pomocy.

Nie możiwe, że nie możesz zainstalować :/ Zawsze się da zainstalować grę. Coś kombinujesz, bo to nie możliwe, ja instalowałem HF2 i wszystko było ok. Naprawdę na dobre konto wchodzisz?

Pisze tak jak jest, po co bym okłamywał? Wchodze na 100% konto co wcześniej instalowałem HL2

Chłopie musi Ci sie instalowac gra nie ma innej opcji, ale jak rzeczywiscie mowisz, ze nic nie mozesz zrobic i wszystkie sposoby nie dzialaja to tylko zostaje Ci napisanie do Valve jak tam jeden z forumowiczow napisal ;)

Problem rozwiązany. Podczas logowania wziołem że zapomniałem swojego logiona i żeby mi wysłali wszystkie konta Steam na mój adres e-mail i się okazalo że tam miałem 2 konta z czego jedno miałem z HL2 a jedno bez i się zalogowałem na to konto co nie znałem i teraz się instaluje HL2. Bardzo dziękuję wam że pokierowaliście mnie na tom drogę i przepraszam że mówiłem

że na tym koncie instalowałem, ale nie wiedziałem o tym. Jeszcze raz przepraszam i dziękuje :smile:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...