Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Endymion

Farmville

Recommended Posts

post-77785-1258159286_thumb.png

Ekonomiczna gra obsługiwana przez portal społecznościowy facebook.

Gra polega na prowadzeniu własnej farmy w odrobinę dziecinnej oprawie graficznej.

Należy wybierać odpowiednie nasiona, sadzić, odpowiednio zarządzać działką, zbierać plony i przede wszystkim budować farmę oraz zarabiać pieniądze. Farmville założone przez firmę Zynga, jest jedną z popularniejszych gier internetowych na świecie, obecnie gra w nią ponad 64 mln użytkowników.

Deweloper: Zynga

Data powstania: 19 lipca 2009

gdzie zagrać: na facebook-u

post-77785-1258158640_thumb.jpg

link do oficjalnej strony:

http://www.farmville.com/main.php

No proszę... Ktoś założył temat o jednym z powodów mej zguby :happy: Początkowo gra nie zabiera za dużo czasu, ale gdy farma porządnie nam się rozrośnie, to zebranie, posianie i zaoranie całości zajmuje sporo czasu. Do tego zwierzaki, drzewa i inne. Ale i tak gram.

Niestety - banknoty darmowo dostaje się tylko za zdobycie poziomu. Jeden za poziom. Jeśli chce się więc korzystać normalnie, trzeba wysupłać kasę. Ja nie mam najmniejszego zamiaru. I tak płacę czasem za granie :icon_wink:

Tak też sądziłem, no szkoda, ale wielkie dzięki. Miałem cichą nadzieję, że są... powiedzmy jakieś zadania specjalne, ale widzę, że aby się w pełni cieszyć grą trzeba płacić, ja w życiu bym nie zapłacił, więc pozostaje mi tylko, przejść na staromodne metody, orania, siania i zbierania ;)

Początkowo gra dość mocno mnie wciągnęła (jak najczęstsze sianie, obliczanie który roślinka się bardziej opłaca itd ;) ).Odkąd ładnie przyozdobiłem sobie farmę gra zaczęła trochę nużyć.

Teraz sporadycznie wejdę by zasiać coś "długoterminowego".

System prezentów też z początku wydawał się dobry, lecz po pewnym czasie zaczynają one denerwować i nie chce się już ich odbierać. ;)

Warto wspomnieć o częstych eventach podczas których można nabyć unikatowe rzeczy (aktualnie jest to jesień, więc mamy różnego rodzaju liście, stoły z owocami).

pozdrawiam 24 lvl adek - farmer ;)

I sprawa się rypła :tongue: W pracy mi Facebooka zblokowali, a w domu zdecydowanie nie mam czasu na obsiewanie całego pola i tym podobne. Adios amigos. Nieco szkoda... Farma i lvl jakby co i tak mi zostaną, czasem będę wpadał pogłaskać krówki :happy:

Można w tym widzieć dobre strony, chciażby to, że gra wciąga nudząc, podobnie jak Tibia (wiem zupełnie inne gry, ale obie słabe i uzależniające), ja już rzadko na farmę zaglądam i widzę, że dobrze robię, jak w to grałem, obowiązkowo codziennie logowałem się na facebooka, jak zawsze milem tylko pozbierać, zaorać i posadzić, ale jak już to zrobiłem (w czasie ok. 10 min.) zacząłem robić zupełnie niepotrzebne rzeczy w grze, co prowadziło do tego, że spędzałem w ten sposób jakąś 1h. Jak przestałem grać, wolność ludzie! Naprawdę sądzę, że straciłem sporo czasu na tej gierce... natomiast zawsze służę pomocą, jak komuś potrzebny jest znajomy albo jakiś prezencik... proszę pisać ;)

http://www.facebook.com/xavis619 - zapraszam do dodawania do sąsiadów. Są mi aktualnie bardzo potrzebni, bo niedawno zacząłem grę. Mam 5 lvl i dopiero poznaję FarmVille.

Żeby dodać cię do sąsiadów, musiałbym dodać cię do znajomych. A jak można dodać kogoś, kogo się nie zna?

W gierce (a raczej aplikacji) podoba mnie się sama gra ze znajomymi, co może być fajne.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...