Jump to content
Sign in to follow this  
michpuc

Pierwsza gra w prezencie

Recommended Posts

witam,

na goozex.eu możecie dostać jedną uzywaną grę całkowicie za darmo jak zapiszecie sie na ich stronie. Serwis pozwala wymienic uzywane gry, w które nie masz już ochoty grać. Jako walutę mają system punktów. Wysyłając starą grę zdobywasz punkty, za które możesz zamówić coś nowego. Oczywiście im lepsza gra tym jest warta więcej punktów.

Zapisując się do Goozex otrzymujesz 100 punktów gratis. To wystarcza na jakąś nie najnowszą grę. Są tam gry na wszystkie platformy.

Wejdźcie sobie na stronkę, może mętnie to tłumaczę, tam będzie lepiej wyjaśnione.

Jak poproszą was o coupon code przy rejestracji podajcie VGPOP-EU, znalazłem to na jakiejś stronie i sprawdziłem, że jeszcze działa ? dostajesz wtedy 100 dodatkowych punktów!

Mam nadzieję, ze te informacje komuś się przydadzą.

Pzdr.

Było już o tym huczno na wielu forach.Nie będę cytował jakich bo pewnie nie jeden z was się spotkał z Goozex.eu :)

Jak wiadomo pkt to nie wszystko trzeba mieć jeszcze tolken'y(czy jakoś tak się pisało) to one dają opcję zamiany gry.Dzięki pkt możesz mieć bardzo dobra grę ale bez tolken'a nie da rady zrobić wymiany :]

Chyba że coś się zmieniło na chwilę obecną to przepraszam :)

Te 100pkt dostajesz za samą rejestracje więc kupon jest nie potrzebny, a tego tolkiena czy jak to tam dostajesz również w prezencie przy rejestracji dzięki czemu możesz zamówić pierwszą grę która jest za darmo :D

Oczywiście większość to dość stare gry ale możecie nie wierzyć, ale za 100pkt był do kupienia tekken 5 i folklore na ps3 innych platform nie sprawdzałem. :D

Tylko żeby dostać tą grę trzeba coś tam odstać w kolejce, nie wiem na jakiej to jest zasadzie, ale jak kupowałem tekken 5 to byłem 10 i cały czas jestem, ale udało mi się znaleźć inną ciekawą grę Operation Creature Future na ps3.

Gra przypomina lemmingi ale potrzeba kamerki eye do ps3 no i tutaj jestem pierwszy na liście więc mam nadzieję że tym razem się uda. :D

Ogólnie czytałem też o tym na innych serwisach i ludzie pisali że z tą pierwszą gra to faktycznie jest prawda i niema żadnych haczyków zakazane jest tylko multi konto co jest zrozumiałe :P

Pozdro

Jestem w tym od jakichś kilku dni i musze przyznać, że inicjatywa bardzo dobra. Mam trochę gier na wymianę, więc jak ktoś chce, to zapraszam :) Zbieram na Guitar Hero 3 z gitarą :)

No ja zamówiłem Dark Sector na x'a 360. Teraz pozostało tylko czekać. ;)

Guest gumbik

Na jakiej zasadzie dobierany jest otrzymujący-wysyłający? Obowiązują kolejki?

Można zrezygnować z wysłania do kogoś gry? Np. jeśli druga osoba mieszka we Włoszech dajmy na to.

Też się teraz zarejestrowałem i jestem 30 w kolejce do dark sectora na X360 (chociaż jeszcze nie mam xklocka). Czy tych gier może braknąć i jak długo może trwać czekanie załóżmy jedną pozycję, od czego to zależy.

P.S. Dzięki za info fajna sprawa z tą stronką :)

Guest gumbik

Żebyś dostał swojego Dark Sectora musisz poczekać aż 30 osób które go mają wystawi je w serwisie. Co nie nastąpi zbyt szybko, moze za rok. Tak to niestety jest, jak nasi rodacy rzucają się na darmochę. Te gierki za 100pkt to lipa.

Ja wstrzymałem się. Wystawię parę starszych gier z PC i może coś się uzbiera, np. na mw2.

A właściwie to od czego zależy czas czekania? Sprawdziłem statystyki zamówienia i jest że jestem 30 w kolejce a gier jest 21... Skoro jest 21 to czemu teraz już się nie wymieniają tylko jest napisane 0 wymian w toku?

A z moich gier to mogę poświęcić najwyżej Boiling Point, King Kong, Farenheit za które dużo nie dostane i nie sądzę żeby ktoś chciał te gry... No i może Broken Sword 3 i 4 w złotym pudełku i z poradnikiem bo mam już je z CDA :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...