Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CataractuS

NWN2 + Maska zdrajcy - instalacja patchy

Polecane posty

Witam,

Wiem, że na forum jest już podobny temat, ale nie padły tam wszystkie interesujące mnie pytania.

Tak więc, na chwilę obecną mam tak (wersja PyLy ;) ):

Zainstalowałem Podstawkę NWN2 -> Maskę zdrajcy -> Pozwoliłem automatycznej aktualizacji pościągać patche.

Pościągał kolejno następujące patche:

z wersji 1101115(podstawka + maska) -> nr 1) 1221586 (79.1 MB) -> nr 2) 1221587 (54.3 MB) -> nr 3) 122158 (55.4MB) -> nr 4) 1231765 (42,3MB).

Rozumiem, że z autoupdate pościągał wszystkie podstawowe patche...

Dwie sprawy...

Pierwsza, do NWN2 można poprać audiofix do wersji pl... Czy po Masce i łatkach nadal jest potrzebny?

Druga, na serwerze gram.pl znajdują się pliki o nazwach takich jak moduły kampanii ale z rozszerzeniem .Z, czy są mi nadal potrzebne? I co się z nimi robiło ? Bo szczerze nie pamiętam, wydaje mi się, że wrzucić je trzeba było do katalogu overrride. Tylko... ja je pobierałem jakoś w 2007 roku, a na serwerze mają datę z 2008 roku... Jest tego kilkadziesiąt mega, a ja siedzę na słabiutkim łączu i wolę się zapytać, co z tym dalej zrobić...

Ogólnie, był nawet kiedyś ładny temat na forum NWN2 PL ale niestety już nie istnieje i nie udało mi się znaleźć na tamtym forum odpowiedzi na moje pytania (w ogóle wydaje się trochę... martwe :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...