Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wuzel

Rozwiązany: Borderlands - problemy z grą w multiplayer

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie, mam problemy z graniem online w Borderlands. Problem polega na tym, że nie mogę się połączyć z praktycznie żadnym serwerem. Kiedy wybieram opcje Online Game, wybieram serwer to pokazuje się ekran że mnie łączy, ale PRAWIE ZAWSZE timeout dobiega do 0 i pokazuje że "Could not connect to host". Czasem jednak jest tak, że jak już wybiorę serwer to zaczyna mi ładować się gra, ale często kończy sie to komunikatem w stylu "Lost connection with host" (czy coś takiego). Ale to ostatnie to rzadziej, bo jak już mnie połączy z serwerem to raczej mogę grać. Nie raz było tak, że przez 20 minut szukam serwera na który mogę wejść.

Przeglądałem już różne fora w poszukiwaniu pomocy, i jedyne co znalazłem to że trzeba przekierować/otworzyć porty. Tak jak w którymś z tematów na tym forum, niejaki Corinarh (przepraszam jeśli żle podałem nick) napisał jak otworzyć te porty. Ściągnąłem program PFPort Checker, ale wpisując wszystkie porty (jeden po drugim) i kliknięciu Check Me, program odpowiada "Your port is NOT OPEN or not reachable"

Na stronie Cenegi oraz stronie głównej gry też nie mogłem znaleźć nic na ten temat (a jeśli jednak jest, to widać źle szukałem)

Jak gram w Single Player to nie mam żadnych problemów, gra działa mi płynnie i to na wysokich detalach.

Gra oczywiście jest oryginalna, kupiona w empiku.

Bardzo proszę o odpowiedź czy to jest wina mojego łącza czy gry, i jak mogę temu zaradzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie identyczną sytuację... tyle, że nie mogę się podłączyć do jakiegokolwiek hosta.....

PFPort Checker pokazuje zawsze komunikat "Your port is NOT OPEN or not reachable" nie ważne jaki numer portu wpiszę...

Już nie wiem co mam zrobić... kupiłem grę żeby pograć w multi (bo single już się prawie kończy), ale się nie da do nikogo podłączyć....

Jakby coś to mam neta radiowego....(gdyby to mogło w czymś pomóc...)

Ma ktoś jakieś pomysły...???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już metodę jak grać on-line. Ściągamy programik GameRanger np. z tego linku KLIK instalujemy, tworzymy konto, potwierdzamy na mailu rejestrację i uruchamiamy programik. Z listy znajdujemy Borderlands, wybieramy jakiegoś hosta i łączymy się. Gra sama się uruchomi w trybie multiplayer, pozostaje tylko hrać :tongue:

Przynajmniej u mnie to ładnie działa, a miałem identyczny problem jak autor tematu.

Sorry za 2 posty pod rząd ale chciałem żeby to było widoczne, bo mam nadzieję, że komuś pomogłem. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gucio. Przy normalym włączaniu mam to samo co Wuzel. Ani razu nie połączyłem się z hostem. Natomiast przy użyciu programu, gra włącza się w głównym menu. Biorę onilne game - wpisuję ID i hasło i nic. Wywala błąd że nie może nawiązać połączenia z serwerem GameSpy czy coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. W niedzielę pograłem ze 2 godzinki. Jakimś cudem się połączył (nie przez GameRanger'a). Na pierwszym serwie mnie wywaliło ale zaraz potem dołączyłem do innego. Fajnie się grało a jatka totalna. Ekipa 2 syreny + 2 huntery nie do zdarcia :). Nie zmienia to faktu że z połączeniami jest źle. Co więcej, w innych krajach nie mają chyba takiego problemu.

@MiCuzz - jak masz orginał to nie wiem. A jak pirata to się nie dziw :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Może to i dziwne ale u mnie działa. Mianowicie udaje mi się połączyć z prawie każdym hostem (90%) po... trzecim uruchomieniu gry :tongue: . Dziwne nie? Inna sprawa to to że często mnie wywala ale gdzieś dopiero po 30 minutach grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...