Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Podział na strefy jest całkiem sensowny. Wyobrażacie sobie jakby cały świat miał się rzucić na patche a nawet na servery? To byłby strzał w stopę, gorzej niż kupa wygłodniałych graczy WoWa na Portal z TBC ;d

Zamówione w gram.pl, do odbioru we Wrocku, mam nadzieję, że jutro będzie już na mnie czekać.

EDIT: Ale singla by mogli dać dla wszystkich od razu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ocen to myśle że jeśli tych dwóch gier nie będzie recenzował Hut to BF3 9/10 a MW3 8/10. Dobrze by było żeby recenzował weteran obu serii, bo wtedy miałby obraz tego co w obu grach się zmieniło (w MW3 nic :P) No chyba że Piotrek66 awansuje na recenzenta to wtedy wiadomo MW3 10/10 BF3 2/10.

BTW przyszło mi info z gram.pl że już wysłali, ale gdy chce sprawdzić status przesyłki (w tym linku z maila) to po wpisaniu numeru listu przewozowego wyskakuje "brak wyniku poszukiwania". Też tak macie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie rozumiem niektórych recenzentów. Dotyczy to wszystkich gier - także Call of Duty. Wielu zaznacza, że singiel jest raczej przeciętny, że tak naprawdę bardzo dobra jest w nim tylko grafika, a reszta to typowe efekciarstwo (zresztą, spodziewaliśmy się czegoś innego w singlu?). Podobnie w Call of Duty. Ale obie gry dostały/dostaną zapewne wysokie oceny.

Pytam więc... dlaczego oceniany jest tylko jeden tryb? Przykładem może być recenzja Joystiq - napisali, że co prawda singiel taki sobie, ale dali wysoką ocenę, bo "Battlefield to przecież multi!" :P Trochę do mnie nie trafiają takie argumenty. Podobnie zresztą jest z Modern Warfare. Może ja się nie znam, ale gdybym recenzował strzelaninę, której singlem twórcy się chwalą, to nie olewałbym go, gdyby był słaby, tylko odjął punkt ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak potestujesz, to napisz, czy nie na Ultra nie ma żadnych frame dropów przy większych akcjach ^_^ Bardzo mnie to ciekawi, bo na dniach sobie zdecyduję, czy kupować kompa teraz, czy później. Wszystko zależy od tego, ile kasy musiałbym utopić dla płynnej akcji w Ultra. No i rozumiem, że rozdziałka to FullHD? Goodbye real life :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dovahkiin:

Jeszcze jeden taki post i dostaniesz urlop.

To dotyczy z resztą wszystkich. Przestańcie statsować i albo przyłóżcie się do pisania postów, albo zorganizujcie się jakoś poza forumowo i tam piszcie, jak wam się żywnie podoba.

Moja cierpliwość powoli się kończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne kolejne sterowniki nVidii poprawiające wydajność w BF3. Dodatkowo też w Batman: Arkham City i Rage. Jest już news na stronie głównej. Ja to pobiorę, bo 20-25 klatek na Caspian Border przydałoby się zwiększyć. Czy działają sprawdzić będzie można dopiero 27 października... Kurczę, jak ja się nie mogę doczekać.

@DOWN: Przeszedłeś na Jasną Stronę Mocy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, hejtowałem BF'a 3 jak się dało, a dopiero co byłem sprawdzić czy gry nie ma w Saturnie... Jestem idealnym przykładem oddziaływania hypu na człowieka... Gadanie gadaniem jednak gra wygląda super, wcześniejsze hejcenie opierałem na becie, tej pierwszej, tej najbardziej zabugowanej... Głupota wielka jednak jakbym wiedział, że beta dostała łatkę i prawie wszystko naprawiono to już wcześniej bym zmienił zdanie o tej grze... Można powiedzieć, że się nawróciłem... :icon_rolleyes:

BTW. Jeśli ktoś ma jakieś info czy kiedy gra pojawi się w Saturnie, czy jutro, po jutrze czy kiedy to proszę o informację na PW, będę wdzięczny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozwala to, że w Kambodży ludzie będą mogli grać już jutro rano a my dopiero 26. Z drugiej strony zmieniając czas windowsowy będzie można w singla zagrać już po dorwaniu w łapki pudełka ;)

A tak z ciekawosci. Jako ze kupilem gre BF3 w gram.pl i potwierdzilem odbior w punkcie odbioru we Wrocku na 25.10. To oznacza ze bede mogl zagrac 25.10 w singla ale nie w multi? Multi bedzie dostepne dopiero 27.10?

A skąd takie pomysły? Gra wymaga aktywacji przez internet, i żadne kombinacje z datą systemową tego nie zmienią. Poza tym, skoro gra nie ma menu, to bez działającego battleloga singla też nie odpalicie :(

A szkoda, mógłby przynajmniej single wcześniej działać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiOx

Wybacz, ale nie wiesz co mówisz.

Posiadam wersję Origin, już zainstalowaną i czekam na premierę.

Zmiana strefy czasowej na komputerze zmienia datę premiery (w programie który ją sprawdza) z 27 X 2011 01:00 na 26 X 2011 11:00.

Co do Battlelog'a to działa on już teraz. Możesz się zalogować i podziwiać statystyki tych, którzy już grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sermaciej - masz gdzieś linka do tych nowych sterowników? Bo ja na stronie nvidii widzę dalej z 26 września, która poprawiała wydajność w becie BF3. A nowych raczej nie widać.

Skreedi - prawdopodobnie jutro we wszystkich marketach będą wystawiać. Kumpel zamawiał w Empiku i mu przyszło potwierdzenie, że jutro może odebrać. Więc myślę, że w Media Markt i Saturnie też wystawią. Najprościej dzwonić do marketu i pytać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UPUP:

http://www.geforce.com/Drivers

@UPUPUP:

BF3 można uruchomić poprzez skrót z pulpitu. Jednak uruchamia on jedynie tryb singleplayer! Owszem poprzez battlelog można również włączyć singla, ale służy on raczej do łącznie z multi.

Niestety gra nie jest odblokowana, to jakaś kiepska plotka.

@UP:

Można się już zalogować do Battleloga jak masz dodane BF3 do konta Origin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media.enterbf3.com/images/bf3-comma2.jpg

http://media.enterbf3.com/images/bf3-comma3.jpg

http://media.enterbf3.com/images/bf3-comma4.jpg

Commo-rose.... wszystko fajnie, tylko dlaczego nie widzę przycisków z 'Need ammo' i 'Medic'...

Dice chyba ostatnio zaczęło praktykować trolling, zatrzymują się w pół kroku, podejmują dziwaczne decyzje (np brak możliwości stworzenia prywatnej gry na konsolach), ale jednak nie tracę wiary. Co ma być to będzie, czekam na swoją kopię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiOx

Wybacz, ale nie wiesz co mówisz.

Posiadam wersję Origin, już zainstalowaną i czekam na premierę.

Zmiana strefy czasowej na komputerze zmienia datę premiery (w programie który ją sprawdza) z 27 X 2011 01:00 na 26 X 2011 11:00.

Co do Battlelog'a to działa on już teraz. Możesz się zalogować i podziwiać statystyki tych, którzy już grają.

Zmiana strefy czasowej (a nie samej godziny, który to pomysł komentowałem) zmienia tylko datę wyświetlaną - ale nie faktyczną datę aktualizacji - pokazuje mi czas serwera przekonwertowany do mojego. Nic specjalnego. I tak to czas serwera jest istotny. Może gdyby połączyć to z tym koreańskim VPNem... Ale aż tak cisnąć nie będę :P

Battlelog - faktycznie, można się zalogować, ba, na dzień dobry można sobie nawet wybrać język interfejsu (w tym polski).

Była mowa już o tym, że te dwie komendy zostały zautomatyzowane. Postać automatycznie wzywa medyka i ammo.

No nie bardzo... O ile pamiętam, to tam było powiedziane, że w sytuacji niskiego zdrowia, lub małej ilości amunicji pojawia się komunikat by nacisnąć Q by wezwać wsparcie. A nie, że samo się dzieje. Pytanie kto będzie wezwany jak mam mało i jednego i drugiego :P

EDIT:

Ze złych wiadomości - jak resetowali stastsy na Battlelogu to pokasowali też klany i wywalili znajomych :( Buuuu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny i recenzje BF3 i MW3 będą tylko wtedy dobre jak BF3 nie będzie recenzował antyfan BF3 i Fan MW3 i na odwrót. Ja jak czytałem reckę MW2 to widziałem w niej typowe fanboystwo co mi się nie spodobało.

To trochę dziwne stwierdzenie, bowiem jeśli BF 3 dostanie słabą notę (dla mnie słaba to 7, dla Ciebie być może będzie to 8+), to i tak oceniający grę będzie przekupiony/skorumpowany/fanbojem CoDa, i vice versa... W takim wypadku bardziej obiektywna byłaby średnia ocen z co najmniej 30 różnych pism/magazynów/portali z całego świata. Nie mniej - BF w tym roku skopie konkurencje, i tamci jeszcze będą błagali, żeby nie bił leżącego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...