Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

@piotrx7 - Ło matko! Wprowadziłem Cię w błąd, bo myślałem, że mówisz o kupnie całego Premium...

Dodatki z osobna nie wiem czy są do kupienia teraz w pudełku, ale może będą, bo do BF3 DLC są w Media Markt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :D dziękuje wam za odpowiedzi ;D

czytałem własnie o premium

i było napisane

cotygodniowa aktualizacja nie kumam tego ;D że premium mają inny aktualizacje czy co

jak kupie premium to mam zapewnione 5 dodatków ? że wchodzi nowy dodatek i już go mam ?

premium 150 zł pewnie kosztuje ? :/ może rozważe tego zakup bo chyba sie bardziej oplaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mam Premium do BF3 i także będę kupował sobie Premium do BF4, ale jeszcze na razie poczekam. Niedługo troszkę powinno stanieć, a teraz (zacząłem grać w zeszłą sobotę) jeszcze w podstawce wszystko sobie ogrywam, także Premium mi na razie niepotrzebne.

Nie muszę chyba dodawać, że polecam tą usługę, skoro miałem ją w BF3 i kupię do BF4, prawda? :P

Co do tych aktualizacji, to nie chodzi o patche.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/premium/

Tutaj masz kalendarz Premium (na dole) i tam średnio co tydzień użytkownicy dostają różne rzeczy.

Co do dodatków:

Tak. Jak masz Premium, to masz zapewnione wszystkie 5 dodatków. Co więcej, nie masz dodatku nowego kiedy on wchodzi - masz go 2 tygodnie wcześniej od jego "normalnej" premiery, czyli wtedy kiedy kupić można go będzie osobno.

Ewa Wachowicz, polecam.

Aczkolwiek, też radziłbym chwilkę poczekać jak trochę stanieje, chyba że już grasz np. od premiery i masz większą chęć na nowe mapy, bronie i pojazdy oraz inne dodatkowe rzeczy. ;)

http://www.3kropki.pl/p/battlefield-4-premium-service-ciab-pc.html

Tutaj jest najtaniej jak na dzień dzisiejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem dlaczego ale dzisiaj zorientowałem się że gram w bf4 bardziej z przyzwyczajenia niż dla samej przyjemności. W porównaniu do bf3 wypada po prostu słabo. Netcode szwankuje, sporadyczne crashe po 4 miesiącach od premiery, słaby netcode oraz brak tego czegoś, że powoduje że chce się w to grać. Jak grałem ze znajomymi w trójkę to nawet jak przegrywaliśmy to bawiliśmy się świetnie, a tutaj jakoś brak tej grywalności. Oczywiście rozumiem że ta gra nie jest zła, jednak brak dopracowania sprawił dla mnie że nie jest przyjemna. A to jest chyba najważniejsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat BF:BC2 > BF4 > BF3. W Trójkę grało mi się najgorzej, ale czemu? Najbardziej denerwowało mnie to, że biegnę, wskakuje za budynek i ginę od snajpera, którego pocisk się "zgubił"... Zastanawiam się czemu w Second Assault nie ma jakiejś mapy z Bad Company 2... Valparaisio, Isla Inocentes, Heavy Metal (ale bardziej zabudowana wersja), Operacja Hastsings.

@edit:

Mi się tylko wydaje, czy nie ma levolution w Chińskiej Nawałnicy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko wydaje, czy nie ma levolution w Chińskiej Nawałnicy?

Nie wydaje Ci się - nie ma. Co lepsze, odnalezione pliki dźwiękowe sugerują, że levolution miało się znaleźć na tych mapach, miały to być bodajże zmienne efekty pogodowe. Niestety zostało to usunięte, a deweloperzy milczą na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby zabawne gdyby nie to, że ja w godzinach popołudniowych mam takie skoki pingu(internet od sieci kablowej idący kablami Shitostrady), pół biedy jakbym miał stałe 130, 180ms ale najgorsze są skoki z 40 do 200 akurat wtedy jak jest ostra wymiana ogniaconfused_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działają misje? Trzeba zadanie wykonać w ciągu rundy czy jak? W BC2 najlepiej grało mi się Szturmowcem, a w 3 Inżynierem i Wsparciem. W czwórce na razie najlepiej mi idzie znów Szturmowcem, i Wsparciem. Jak wam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może spadki fps ??? dziś miałem jakąś aktualizacje bf4 spoko sie zainstalowało

ale gram sobie i nagle 40 fps a potem 60 normlanie nie spadało średnio miałem 60-80fps

macie jakieś sposoby na więcej fps ?albo zeby nie spadały ;D (tylko bez takich prostych zmień rozdzielczość i detale na low )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś sposoby na więcej fps ?albo zeby nie spadały ;D (tylko bez takich prostych zmień rozdzielczość i detale na low )

Upgrade sprzętu, wyłączenie niepotrzebnych programów w tle, można próbować nowych sterowników, Mantle (jeśli masz Radka 7xxx lub nowszego) itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliscie jak mało ludzi gra .... w BF4 - ja co prawda gram tylko hc ale serwerów jest naprawdę mało

, żeby teraz ok. 21:00 w sobotę nie było żadnego z Oblężeniem?

2 ze Szczytami Gulin?

Zero serwów na Paracelach?

10 serwów na całą Chińską Nawałnicę, wszystkie mapy?

19 serwerów na całą podstawkę BF4? 11 map na 19 serwerach?

Co się dzieje? Ludzie porezygnowali? Wrócili do BF3? Nikt nie gra HC w BF4? W BF3 na hc do ostatniego dnia było pełno serwów! Dziwne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bf3 nadal jest pełno serwerów na którym gra mnóstwo ludzi. Widocznie ludzie wystraszyli się wszechobecnych błędów i przez to musi grać ich mniej. BF4 w sumie nie różni się niczym od trzeciej części, to jest to co odrzuciło mnie na kilometr. Liczyłem na coś świeżego ale już po grze w betę stwierdziłem że ta gra jest kalką swojej poprzedniczki. Kupie jak premium trochę stanieje, a na razie pozostaje grać w trójeczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko o co chodzi z tym przyciskiem sledź

jak jestem na battellogu i tam jest batelpack i nadchodzące pakiety i moge nacisnać na nie i tam jest ten przycisk biggrin_prosty.gif do czego to jest

edit:nie ogarniam tego bf4 ... zmieniłem sobie z srednich na ultra i chodzi [beeep] ;D a wczesniej było 30 fps

ale nie na wsystkich mapach XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że nie grają jak ostatni patch zepsuł pewnej części osób grę totalnie, w tym mi również. Pierwszy raz od premiery trafiło na mnie i nie mogę w ogóle grać, po kilkunastu sekundach ścina i tylko menadżer pomaga. Coraz lepiej DICE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Nie ma to jak pobrać kilka patchy, mniej więcej po 700 mb, i dalej grać w bugowisko. Grało mi się bardzo dobrze, lecz przez bugi musiałem zrezygnować. Potem jeszcze strata postępu w multiplayer, nie tego już nie mogłem wytrzymać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...