Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Wbiłem ostatnio jakoś na HC i też jakoś zagrożenia w sumie wrodzy snajperzy nie stanowili. Ale przynajmniej DMRki były użyteczne i można było nimi normalnie pograć - zabijały na hita w głowę, nie to co na normalu. Kiedy DICE pójdzie do głowy i zamiast robić z nich bronie do spamowanie zamienią je na coś co wynagradza bycie celnym? Bo chyba W BFie 2 to widziałem. I wcale nie były tam OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wyciekła data wydania kolejnego dlc do bf4 - Second Assault. Dla premum byłby to 18-go lutego.

http://i.imgur.com/HxugtEV.png

Originy z innych krajów tego nie potwierdzają, ale kto wie, zobaczymy.

Osobiście raczej nie kupię, choć Oman to jedna z moich ulubionych map z bf3. Reszta mapek z dlc mi wisi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno pogram, nie nacieszyłem się grą w BF3, bo nagle dostałem prezent i przeszedłem na czwórkę. A Metro jak dla mnie dla początkującego było ok, teraz po konwersji na BF4 jestem ciekaw jak te mapki wypadną.

A co do Snipera, to nie umiem grać, jakoś nie wychodzi mi strzelanie sniperką, tak samo jak nie pasuje mi zachwalane M416 a już lepiej mi się gra SCAR-H lub AK .Pewnie wina celownika, bo domyślnym gra się fatalnie i te opanowanie broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

chce odblokować broń ace 23 ale musze zrobić

szturmowieć ekspert

  • 50 razy zdobądź baretkę ?Apteczka? 0/50 wystarczy że apteczke bede dawał ?
  • Zabij 200 wrogów przy pomocy dowolnego karabinu szturmowego 0/200 używam scar-h nie wiem jakimi karabinkami sie to nalicza
  • 10 razy zdobądź baretkę ?Karabin szturmowy? 0/10 i tu też powiedzcie jak to uzyskać ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 Musisz rzucać pod nogi apteczkę aż Ci to naliczy. sporo czasu, najlepiej jakieś małe miejscówki ( 1 baretka to 8 leczeń)

Ad 2 Obojętnie jaki z tej grupy.

Ad 3 Zabij 6 wrogów za pomocą karabinu szturmowego, to jest 1 baretka, więc musisz ubić (razem 60 kill) x10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie multi do BF 3. Z chęcią pograłbym sobie z mikrofonem, ale nie mam znajomych co w to graja, a w necie ciężko się zmówić. Znacie jakieś serwery z własnymi kanałami teamspeak, czy coś?

Bo na konsolach każdy serwer ma swój kanał komunikacji dźwiękowej, o ile się orientuję na PC tak nie jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Nie wiem co zrobić doradzicie ? A więc mam dylemat : mam xboxa 360 s . I niewiem co jest lepiej kupić :

- Battlefield 3 Premium ( 130 zł )

- Battlefield 4 Bez premium (140 zł )

Co radzicie kupić ? Podobno BF 4 jest " słaby " na xboxa 360 ,

Więc ? Liczę na pomoc ;) z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie EA powinno chociaż trochę znerfić ACE 23, ACE 21 CQB i SRR61. Prawie wszyscy z tym grają na servach, są OP.

taa , też możesz nimi grać , w czym problem? a zrównanie wszytkich broni prowadzi do tego, że człowiek zadaje sobie pytanie :" Po jaką chol... jest tyle modeli broni w grze skoro wszyktie działają tak samo?" - no chyba nie o to chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simqa99pl

Na PC wybór byłby dla mnie prosty. Jeśli za 10 zł mniej możesz mieć mniej zabugowaną, bardziej dopracowaną i po prostu lepszą grę (BF3) ze wszystkimi dodatkami (20 dodatkowych mapek, kilka trybów gry, bronie i pojazdy) to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Jedyny problem to dużo mniejsza ilość serwerów w porównaniu z 4. Oczywiście nadal jest gdzie grać tylko nie można sobie przebierać w serwerach tak jak jeszcze kilka-kilkanaście miesięcy temu. Nie wiem jak sprawa serwerów wygląda na XBoxie.

Poza tym BF4 na Xboxie chyba rzeczywiście jest mocno okrojony względem PC/XBOne. Gra ma większe wymagania niż 3, a już tam był limit do 24 graczy. Piszę to tylko na podstawie przeczytanych opinii/filmików, bo sam na konsoli nie grałem. W 3 jest sporo mapek na Conquescie (głównie ten tryb cierpi na limicie 24 graczy) które nadają się do gry z taką ilością ludzi. W 4 jest trochę gorzej pod tym względem i może świecić pustkami i wiać nudą na otwartych mapach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na konsolach każdy serwer ma swój kanał komunikacji dźwiękowej, o ile się orientuję na PC tak nie jest?

Na PC w grze masz wbudowany voip, który pozwala komunikować się z osobami w Squadzie. Domyślnie pod lewym altem. Jeśli szukasz osób do wspólnej gry to możesz próbować swoich sił w dziale "Gramy w sieci" smile_prosty.gif

Jak dla mnie EA powinno chociaż trochę znerfić ACE 23, ACE 21 CQB i SRR61. Prawie wszyscy z tym grają na servach, są OP.

SRR-61 to wbrew pozorom całkiem zbalansowana broń, jej problemem jest to, że M98B jest wyraźnie słabsze i to po prostu one powinno dostać buffa do prędkości pocisku (jakieś dodatkowe 50m/s byłoby miłe). Miałoby się wtedy wybór - mały opad czy szybciej lecący pocisk - obecne 10m/s nie robi jakiejś dużej różnicy.

ACE 21 - nie widziałem żeby było jakoś nadużywane, ma też sporą konkurencję pod postacią AK5C, ACWR czy AKU-12 oraz (o ironio) ACE 52. Raczej lepiej zostawić to w spokoju.

ACE 23 - zgadzam się, jest trochę zbyt uniwersalny.

a zrównanie wszytkich broni prowadzi do tego, że człowiek zadaje sobie pytanie :" Po jaką chol... jest tyle modeli broni w grze skoro wszyktie działają tak samo?" - no chyba nie o to chodzi?

A kto pisał o zrównaniu wszystkich broni? Właśnie chodzi o to żeby w grze nie było broni uniwersalnej tak jak to było w Trójce z M16A3. Część broni powinna być przystosowana do walki na długi dystans (SAR-21, SCAR-H, AK-12, M16A4, QBZ itp), część na krótki (Famas, AEK, na upartego jeszcze L85 się tu załapie), a częśc to coś wypośrodkowanego (CZ-805, M416, AUG, ACE 23). Niestety z Galilkiem jest ten problem, że jest zbyt uniwerslane czyli powtarza się motyw z BFa 3. Zobacz kto biega z CZ-805 czy Augiem? Mało kto. Wszyscy biorą Ace'a, ew. jeszcze M416 i nie ma co się dziwić, ta broń poradzi sobie dobrze czy nawet bardzo dobrze na każdym dystansie, mimo że na żadnym nie będzie najlepsza.

możesz mieć mniej zabugowaną, bardziej dopracowaną i po prostu lepszą grę (BF3)

Cóż kłóciłbym się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część broni powinna być przystosowana do walki na długi dystans (SAR-21, SCAR-H, AK-12, M16A4, QBZ itp), część na krótki (Famas, AEK, na upartego jeszcze L85 się tu załapie), a częśc to coś wypośrodkowanego (CZ-805, M416, AUG, ACE 23).

w teorii masz racje, ale po to wymyślili słowo "teoria" żeby ktoś tego czasami nie pomylił z rzeczywstością icon_wink.gif - a rzeczywistość (według mnie) jest taka, że jaką broń nie wezmę do ręki ( w BF) to różnice w nich są minimalne a jak trafi sie broń naprawdę dobra i gra zaczyna przynosić fun to jednocześnie zaczyna sie biadolenie na forach -> nerf i znowu wszyscy rzucamy się "kamieniami"

- i co z tego, że ja mam good weapon? każdy może ją mieć!, skilll panowie, skill rulez! -- chyby poranna kawa mi zaszkodziła icon_wink.gif

w CS wszyscy latali z kałachem i zabawy było na tony , a teraz powymyślali 50 giwer, do każdej 50 dodatków, wszystko działa podobnie a my jeszcze góry statystyk broni analizujemy - procent w tą -procent w tamtą - absurd

- wolę zabawę od pseudo rozważań (no offense TheEquinoxe) co jest dobre do czego,

akcja w BF-ach jest tak dynamiczna, że czesto w ciągu paru minut np. biegnąc do flagi: walisz na daleki dystans, potem średni a przy fladze na krótki - to by do pełnego szczęścia 3 giwery trzeba było mieć icon_smile.gif

możesz mieć mniej zabugowaną, bardziej dopracowaną i po prostu lepszą grę (BF3)

Cóż kłóciłbym się smile_prosty.gif

też bym się kłócił z Reg jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja w BF-ach jest tak dynamiczna, że czesto w ciągu paru minut np. biegnąc do flagi: walisz na daleki dystans, potem średni a przy fladze na krótki - to by do pełnego szczęścia 3 giwery trzeba było mieć icon_smile.gif

Nie, wystarczy mieć powiedzmy jakiś karabin szturmowy z np. holograficznym i do tego powiększenie x2 oraz z podwieszonym M26 mass. Ta-dam! Daleki, średni i bliski zasięg w jednej broni.

Ewentualnie można doczepić ACOG i dodatkowe iron sighty - lepiej na dalekim dystansie sprawuje się w sumie x4 niż x2. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@

teoretycznie masz rację, "teoria" -patrz poprzedni post - w rzeczywistości skuteczne trafienie karabinem z acogeim x4 to loteria , jak przykampisz to ok , jak użyjesz w czasie akcji to na 5 kul 3 polecą w "niebo"

oczywiście temat "bronie plus dodatki" to temat rzeka - chodzi mi tylko o to że nerfienie broni, kórą może grać każdy jest bezsesnu, kropka.icon_smile.gif

apropos dodatków , to do mojej 21 CQB odblokowłałem już 4 dedykowane do niej walizki z dodatkami i odblokowałem wszystkie inne dodatki - nie użyłem żadnego z tych dodatków i koszę aż miło (chwyt krótki plus hd33x1) , znaczy mi jest miło bo przeciwnikom nie bardzo icon_razz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze używam każdego z odblokowanych dodatków, żeby spróbować jak się z tym gra i dopasować swoją ulubioną kombinację (których zresztą mam więcej niż jedną, gdyż dopasowuję ustawienia w zależności od mapy i trybu rozgrywki).

Zazwyczaj gdy coś odblokuję, to używam tego co najmniej do następnego unlocka (jakby nie patrzeć - 10 killi), a potem zostawiam na dłużej jak mi się podoba, lub zastępuję czymś innym, gdy raczej nie przypadnie mi to do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dodatki to u mnie jest w sumie jeden schemat - celownik mechaniczny lub jeśli jest wyjątkowo niewygodny to amerykański holo lub coyote. Do tego laser, ciężka lufa i angled grip. Taki mój uniwersalny zestaw. A do snajperek, z którymi głównie biegam to nawet się nie bawię w dodatki - luneta x8 i tyle, czasami może zielony laser wezmę (czerwony mnie rozprasza przy celowaniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko

jak bym chciał kupic dodatek do bf4 (dlc)

to można jakoś wersje pudełkową kupic w jakimś sklepie ?jak bf4 zwykły

czy tylko opcja cyfrowa z orgina ? bo nie mam zadnych kont bankowych ;D

i zostaje opcja paysafecard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. W Media Markt jest tego raczej wszędzie parę sztuk. Na 3kropki.pl albo wirtus.pl też można kupić.

Ja kiedyś jak kupowałem premium do BF3 kupiłem na 3kropki.pl i normalnie w takim pudełeczku dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zastanawiam sie czy kupic

Battlefield 4: Chińska nawałnica opłaca sie ?

warto dla mapek

bo zastanawiam sie czy kupic

Battlefield 4: Drugie uderzenie

1.tylko jeśli nie grałeś w BF3

2.ale i tak niekoniecznie bo w BF4 plus Chiny jest tyle grania że starczy do następnego, lepszego od Seconda dlc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...