Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Ten znaczek oznacza "packet lost" czyli po prostu nie odbieramy pakietu przychodzącego co przekłada się na połączenie (MOJA TEORIA OFC, poparte "Test wydajności systemu" + moje obserwacje) i, uwaga, wyrzucenie z serwera po paru chwilach.

Nie martw się, gram teraz tak, że po wciśnięciu TABa mam ping 60, po teście systemu 1320 a gdy natychmiast po teście kliknę TAB to 80 smile_prosty.gif

EDIT: + absolutny dla mnie rekord: utracone pakiety przychodzące: 16,88

A wszystko to zaczęło się po patchu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kwadraciki z boku zostały umyślnie tam umieszczone w ostatnim patchu, po to by dice oglądając na YT gameplaye z błędami ew screenshoty wiedziało, czy winnemu przedstawionej na filmiku sytuacji jest np problem z utratą pakietów. Newsów nie oglądacie i potem nie kapujecie wink_prosty.gif Zapraszam na reddit dział bf4 po więcej info.

ok wielkie dzięki czyli jak jestem pasażerem to leci na klase a jak kierowca to na pojazd

dzięki wink_prosty.gif

Nie, tak nie napisałem.

Jeśli zdobywasz punkty będąc w pojeździe do którego przewidziane są odblokowania, nieważne czy jako pasażer czy kierowca, to punkty liczą się do odblokowań gadżetów do pojazdów (lepsze pociski, podczerwień itp itd...), ale jeśli jesteś w pojeździe do którego żadnych odblokowań nie ma (skuter wodny, mała motorówka, jeep, quad itd...) to punkty zdobyte siedząc w/na takim pojeździe liczą się do odblokowań gadżetów przynależnych do tej klasy (czyli np soflam do recona, ammo box do supporta itd) bez względu czy kierujesz pojazdem, czy jesteś w nim pasażerem.

Chyba teraz jaśniej? tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up ta teraz jest git biggrin_prosty.gif dzięki za wytłumaczenie

EDIT: + absolutny dla mnie rekord: utracone pakiety przychodzące: 16,88

A wszystko to zaczęło się po patchu...

jak sie sprawdza te pakiety ?

a co do pakietów czyli moge je olać ;P

a i tak przy okazji sie zapytam

na mapie nieraz są z w krzynkach bronie takie "pro"

ostatnio dorwałem sniperke nazwa pewnie sie pomyle ale m98a cos tam ... super była

czy jest możliwość odblokowania tych broni czy tylko na mapie są

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrx7

Wchodzisz w opcje gdy masz lagi/wysoki ping/wyskoczy znaczek po prawej i klikasz na "Test wydajności sytemu" po sprawdzeniu wydajności będziesz miał po lewej jaki masz naprawdę ping i ile pakietów tracisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie można ich odblokować. Wyobraź sobie snajpera, który zabija jednym strzałem w mały palec u nogi z kilometra i więcej. Albo szturmowca z połączeniem USAS i M32 MGL.... To byłyby najbardziej niezbalansowane pukawki w grze i DICE wyszło z ciekawym pomysłem, żeby porozrzucać je na mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja wink_prosty.gif

mam takie pytanko zaczełem grać bronią RFB i na innych snajperkach tez jest tak chyba ;D że nazmiast zmiany ogni z ciągłego na pojedynczy pod przyciskiem V

są metry 0-200-300 i jeszcze 1000 cos takiego czyli jak to sie odnosi ? mniejszy opad pocisku czy co ? bo ja ciemny jestem w bf biggrin_prosty.gif

z góry dziękuje lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak dzisiaj miałem parę razy, że gra się zawieszała i wyskakiwał komunikat, że program przestał działać, aczkolwiek nie było to na szczęście uporczywe.

Udało mi się wgrać angielską wersje (mam wersje pudełkową PL)i przy okazji gra się normalnie uruchamia przez Battlelog + Origin i to wszystko przypadkiem...

Zrobiłem wszystko co było tutaj napisane http://www.cjs-cdkeys.com/pages/How-to-change-Battlefield-4-Russian-or-Polish-into-English-%252d-language-pack-with-tutorial.html do kroku 4. bo Outcome nie chciał w ogóle ze mną współpracować, a gra się nie chciała włączyć. Wkurzyłem się i dałem w Originie napraw grę (ppm w zakładce "MOJE GRY" battlefield4) potem wyczyściłem rejestr (programem CCleaner) ponownie dałem, żeby origin naprawił grę i o dziwo po uruchomieniu multi wszystko piknie po angielsku :) Nie do końca jest przekonany czy to w 100% legalne, ale ja nie widzę w tym nic złego.

Nie wiem też czy kampania jest po angielsku, bo jeszcze w nią nie grałem (a w multi przegrane ~80h) i jakoś mnie do niej nie ciągnie.

Co do samej gry, co jak co ale mi się gra wspaniale. To kwintesencja tego co było w BC2/3, ogromna masa broni i pojazdów, świetne obszerne mapy, moim zdaniem niezły balans rozgrywki, fenomenalna grafika no i jak się trafi na ogarnięty team to naprawdę można w piątkę wiele zdziałać.

Ulubiona mapa: puki co Flood Zone, fajnie się tam wlatuje na budynki jako snajper i wybija jak kaczki wszystko co się znajdzie na B i C, w zasadzie trzyma się w szachu te punkty dopóki ktoś nie wpadnie na pomysł wyeliminować zagrożenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona mapa: puki co Flood Zone, fajnie się tam wlatuje na budynki jako snajper i wybija jak kaczki wszystko co się znajdzie na B i C, w zasadzie trzyma się w szachu te punkty dopóki ktoś nie wpadnie na pomysł wyeliminować zagrożenie.

Ciekawe. Ja osobiście lubię jak ludzie tam kampią, wystawieni, myślą, że są niewidzialny, a ja ściągam ich z prawie dowolnego miejsca na mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@

ok zgoda (jakiś taki zgodny się ostatnio zrobiłem? jezyk1.gif ) , ale jak ilość sniperów na mapie przekracza rozsądną to na takich mapach jak Flood i Gullin (gdzie nie ma pojazdów, które ewentualnie mogą zmniejszyć zagrożenie "sniperowe" ) mapy stają się niegrywalne - co wkurzające właśnie na tych mapach jest najwięcej sniperów campioncych na dachach/górkach i non stop kradnących helki żeby je rozbić na "camp-miejscówce".

Wiem, że na to tak naprawdę nie ma rady i tym bardziej denerwujące są wypowiedzi w stylu

"Ulubiona mapa: puki co Flood Zone, fajnie się tam wlatuje na budynki jako snajper i wybija jak kaczki wszystko co się znajdzie na B i C,"

omg!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednąz przyczyn dla których jest tylu sniperów jest PLD, czyli coś jakby przenośny soflam. Widok z niego jest praktycznie taki sam jak z lunety IRNV przed nerfem w bf3, co powoduje, że snajperzy (bo to żadni zwiadowcy) najpierw patrzą przez PLD gdzie jest przeciwnik, a potem z latwością cel zdejmują.

Na początku jak zobaczyłem ten trick w killkamie to pomyślałem, że wszyscy oni grają zespołowo, spotując i namierzając pojazdy dla engów. No ale jak tylko odblokowałem PLD to od razu mnie oświeciło o co chodzi z tym ciągłym wyciąganiem tego wynalazku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tego używa w ogóle? Sam próbowałem kilka razy oznaczać tym pojazdy, ale po ~30 sekundach bezczynności i braku reakcji ze strony mechaników miałem dosyć i wróciłem do mojego sprawdzonego zestawu kulki + c4. Do znajdowanie sobie wrogów też nie widzę osobiście większego sensu skoro mamy Q, które idealnie pokazuje gdzie są wrogowie. No cóż, ale to chyba po prostu ja jestem jakiś specjalny jeśli chodzi o snajpera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież większość snajperów nie jest w stanie trafić za pierwszym razem nieruchomego celu z 50m, więc nie stanowią dużego zagrożenia. Wystarczy nie stać nieruchomo w miejscu, biegać zygzakiem, skakać i nie ma z nimi problemu. Chociaż w 4 o wiele łatwiej jest zabić jednym strzałem w korpus, więc częsciej udaje się takim słabym snajperom zabić kogoś przypadkiem, ale moim zdaniem i tak nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...