Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Czy ja wiem? Obrażenia na pewno zostały zwiększony na tyle, że na dystans zabijają max 3 strzałami, a nie 4 jak wcześniej. Slugi w strzelbach w końcu użyteczne + zmniejszone opóźnienie w .44 i Rexie. Na razie żadnych innych niedogodności nie doświadczyłem więc w sumie dla mnie był to dobry patch (choć trzeba jeszcze poczekać na stery AMD do Mantla), jednak z tego co widze to niektórzy doświadczają, albo raczej powinienem powiedzieć nie doświadczają dźwięku w grze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Dzisiaj sobie wgrywałem do ps3 China Rising, no i wpisałem kod w sklepie. Z tym że, gdy wpisałem, kupiłem, PSStore grzecznie mi podziękowało, ale jakos w ogóle mi się China Rising nie sciąga, żadnych znaków życia. Co prawda nie miałem czasu już na kombinowanie z tym, ale pytanie - czy w razie czego, będę mógł wpisać kod jeszcze raz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy AMD. Czy działa Wam BF? Ostatnio zainstalowałem te najnowsze sterowniki i gra ich nie wykrywa, a jeśli kliknę ok to nie idzie przejść do gry. Nie no, genialne. Z aktualizacji na aktualizację jest co raz gorzej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie patche to ja lubię , ACE21 CQB było poprzednio takie nijakie, postrzelałem nim trochę żeby porównać z CQB52 którym grałem dużo, szału nie było , a teraz? - jakbym miał mini M61 Vulcana w rękach - szybkostrzelność i celność absolutnie -jak mówią Eskimosi - amazingicon_wink.gif

- jak wpadłem znienacka parę razy na Lockerze w grupę 2 lub 3 przeciwników bez celowania kładłem wsio a nawet lasera nie mam,

moim 21 CQB z przycelowania na każdą odległość nikt nie przeżył - nawet zaczajeni sniperzy

- i jako dodatki mam tylko holo i uchwyt ergo! polecam spróbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch patchem ale czekam na wyniki Mantle przez graczy. Portal Pclab już po testował bo dostali sterowniki do ręki, ale gracze muszą czekać, być może do poniedziałku...

Test

http://pclab.pl/art55953.html

Jedyny problem jak sobie radzą słabe grafiki typu 7770/90, tu 7790 nawet gorzej niż w wersji DX, ale być może poprawią to sterowniki, poczekamy z kilka sterowników, patchów do BF4 i ocenimy jak się ma to Mantle.

Wprowadzili jakiś miesiąc dla graczy, najważniejsze by grę łatali, ale dobrze że w ogóle coś próbują, co do broni to się nie wypowiem, bo bardzo mało mam odkryte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak np lece helikopterem i nie wysiadam z niego i zdobywam flage to leci mi doświadczenie na daną klase którą gram ? czy tylko na dany pojazd i lv ?

Jak siedzisz w pojeździe, w jakimkolwiek, to punkty po zdobyciu flagi idą na pojazd, nie na klasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak np lece helikopterem i nie wysiadam z niego i zdobywam flage to leci mi doświadczenie na daną klase którą gram ? czy tylko na dany pojazd i lv ?

Jak siedzisz w pojeździe, w jakimkolwiek, to punkty po zdobyciu flagi idą na pojazd, nie na klasę.

Waćpan całej prawdy nie mówisz. Jeśli jesteś w pojeździe do którego są odblokowania to punkty idą na pojazd, jeśli siedzisz w np w pojeździe transportowym (ten następca humvee), heli transportowym, albo na quadzie wtedy punkty lecą na klasę, czyli odblokowujesz dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... załataną wersję gry? ;p

na podstawie długoletniego doświadczenia powiem Ci że takie coś nie istnieje jezyk1.gif , niestety

- kupować czy nie kupować? Na tym forum doradzają ludzie którzy najczęściej kupili BF4 w dniu premiery i mimo narzekań nie kasują go ze swoich dysków, więc dla nas odpowiedź na Twoje pytanie jest tylko jedna .... icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wytrwały i cierpliwy to kupuj, bo gdyby ta gra była pozbawiona błędów w moim rankingu zajęła by miejsce najlepszej gry 2013 roku. W sumie teraz poza problemami z serwerami jakoś tak źle nie jest. Jeśli nie natrafiasz na żadne błędy to gra się wybornie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po sesji dołączam do zabawy. ; > Dzięki za komentarze. :D

..... załataną wersję gry? ;p

na podstawie długoletniego doświadczenia powiem Ci że takie coś nie istnieje jezyk1.gif

To było raczej pojęcie względne, nie zrozumieliśmy się. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, BF3 i BFBC 2 ;D. No ale racja, BF jest jedyną dużą produkcją w tym gatunku.

@up witamy w grze. A po co serwery? Jeśli Cię wyrzuciło to wiedz, że to normalka.

PS: Pierwszy raz ten znaczek widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...