Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Mnie teraz w BF 3 często bez przyczyny wywala z gry. Czasem nie łapie spadochron. Hitmarkery ciągle są badziewne. Czasem animacja "kołysania" ze spadochronu zostaje nawet jak się wyląduje. Czasem nie łapią trafienia np. z kuszy z bełtami wybuchowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comiesięczny powrót do bety:

PC:

- Crossfire dalej nie działa, a na jednej karcie mam tragiczne pop-upy zieleni. Dalej nie mogę dynamicznie przeskoczyć z roli żołnierza do commandera. To samo ze spectatorem. Rubberbandu czy kicków nie ma. Raz na Locker spadłem pod mapę podczas czołgania się i gra nie wróciła już do normy, więc musiałem wyjść.

PS4:

- Duży CQ dalej zepsuty, choć rubberband też zelżał. Dalej raz na kilka meczów jestem wywalany do systemu. Wszystkie inne tryby działają bardzo dobrze. Dostałem kod na China Rising. Dźwięk na Dragon Pass i Guilin Peaks jest zepsuty. Mapy fajne, ale zdziwiłem się, że nie ma żadnego Levolution. Widocznie trzeba było wypluć DLC jak najszybciej i czasu nie było. Meh. W single gra dalej mnie wykopuje i znowu (po raz szósty) zgubiła save. Tracę cierpliwość.

Dziwnie ewoluuje ta beta. Początek w listopadzie był w miarę akceptowalny. Potem nagle się masa rzeczy (Crossfire, wersja na konsole w ogóle) zawaliła i trzeba było naprawiać 2x więcej. Teraz jest jednak coraz lepiej i jestem pozytywnie nastawiony do OFICJALNEJ premiery gry. Mam nadzieję, że do lata się wyrobią. Peace out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przesiadce na win 8.1 i wymianie grafiki na 780gtx powróciłem do Battlefielda ale nie nacieszyłem się długo. Zagrałem sobie mecz i po 5 minutach: "Battlefield przestał działać" a przy ponownej próbie gry, po kolejnych kilku minutach znowu to samo. Przyznam, że to bodajże pierwszy raz od kiedy mam BF4. Ciekawostka, może ktoś się z tym spotkał, na jednym meczu nie pokazywało mi punków za zabicia, asysty, apteczki i reanimacje, po prostu żadnych komunikatów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeszcze nie sprawdzałem czy aktualizacja Pkb coś zmieni (swoją drogą to kretynizm - dziadostwo się samo powinno aktualizować...) ale ja mam tak, że chwilami nie mogę się spawnować - ale nie do końca - tak naprawdę to spawn jest częściowy - pojawiam się w tym okienku podglądu po lewej w TPP, po chwili widać tylko broń a potem nic. Mogę strzelać (sic!) ale nie mogę się poruszać. Gra ofcoz nie przechodzi do full screena. Można mnie oczywiście w tym stanie bezkarnie ubić.

Kolejna rzecz - utknięcie na gruzach, za badylami - nie można się ruszyć tylko czekać na litościwego zabójcę.

I chyba jeszcze jedna - mnóstwo ludzi zgłasza (i ja potwierdzam) - masowy wysyp zgonów od gości z 0% HP. Najwyraźniej coś grzebali przy balansie broni (albo ogólnej mehanice starć) i coś się teraz gorzej liczy... Wcześniej chyba nawet się mi to nie zdarzyło ani razu.

---

Ok. Wymasterowałem wszystkie LKMy. Teraz jestem w trakcie karabinów.I tu pytanko - jak najlepiej odblokować cholenderne L85? Chodzi mi głównie o ubicie defibem? Do tej pory przypadkowo udało mi się to dwa razy, ale zazwyczaj tylko ginę próbując :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pytanko - jak najlepiej odblokować cholenderne L85? Chodzi mi głównie o ubicie defibem? Do tej pory przypadkowo udało mi się to dwa razy, ale zazwyczaj tylko ginę próbując sad_prosty.gif

Mi udało się chyba przy drugiej czy trzeciej próbie. Znalazłem na Dominacji gościa, którego zaszedłem od pleców i najzwyczajniej w świecie zamiast posłać mu serię po plecach to go trochę poraziłem. Zawsze zostaje opcja szukania kampiących snajperów na dużym podboju (np. Silk Road jest ich sporo). I pamiętaj, że musisz troszkę naładować tego defiba zanim potraktujesz nim wroga.

Jest jeszcze jedna chamska droga. Znajdź serwer knife only gdzie nie wyrzucają od razu za zabicie nie z noża i tak wykonaj to zadanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam takie pytanko

jestem nowy w bf4 biggrin_prosty.gif

troszke dziwne pytanie ale

czy podczas gry gdy zdobywam doswiadczenie i wyjde w trakcie gry to zalicza mi sie to ??

gdy dostałem jakis np celownik i wyjde w czasie gry to bede musiał nabić jeszcze raz to ?

za odpowiedz bardzo dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj nie możecie wejść na serwery? Co jakiś czas próbuję i nic.

Z tymi serwerami jest tak że na jeden serwer możesz wchodzić 10 razy i nie wejść, a po godzinie na ten sam serwer wchodzisz bez problemu za każdym razem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ci się zapisze o to nie musisz się martwić. Wyjątkiem będzie sytuacja gdy wyjdziesz z serwera i wrócisz na niego w tej samej rundzie. Wtedy wszystkie odblokowania przepadną.

dzięki wielkie czyli przed szkołą moge sobie pograć na spokojnie :P a jak wyjde z serva to wejde na inny i bedzie spoko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie jakiego LKM warto wymaxować , zaczynam drabinkę LKM-ów i jestem ciekaw w co warto zainwestować .

Jeszcze na początku grudnia wielu graczy chwaliło MG4 ale jak jest teraz?

Wydaje mi się, że po ostatnich 1-2 patchach ogólnie osłabili celność LMKów - wcześniej wchodziły aż miło - z odpowiednim osprzętem zarówno MG4 jak i PKP są zabójcze. Ale fajniejsze moim zdaniem do bardziej dynamicznej walki są U-100 MK5 oraz QBB-95-1 - nie mają tak wielkich magazynków jak tamte kobyły, ale są bardziej celne i szyciej się przeładowują.b

A tu wymiatacz z MG4 :) (sprzed nerfa, teraz już trudniej go tak utrzymać.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MG4 nadal wymiata tylko trzeba mieć wszystkie dodatki na broni pod celność i ofc. trzeba kontrolować ogień bo żaden LKM nie trafi jak będziemy strzelać seriami np: po 5 zamiast po 3.

LSAT, wydaje mi się że jest deczko lepszy niż był bo wcześniej jego celność co bym nie robił po prostu była śmieszna, a raczej wyglądało to tak jakby kule omijały cel umyślnie biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do was

o co chodzi na serverach no kill flag only ???

wiem ze nie moge zabic ale jaki jest sens tego servera ?

a i na jakim trybie są czołgi i inne pojazdy biggrin_prosty.gif ? bo jakos nie zwracałem uwagi na tryb servera a teraz chciałem przetestowac broń ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy, praktycznie wszędzie, tam gdzie podbój tam i pojazdy, np Fabryka 311 i mapki z DLC.

Mnie najbardziej wkurza, że strzelam i nie zabiję a ten 1-3 strzały i ja leżę, od czego to zależy? Oczywiście ja dopiero raczkuję w grach BF, ale to mnie wkurza że strzelam czy to serią czy to pojedynczo i tak nie zabiję... Ostatnio zabił mnie, ale jemu zjechałem do 0hp- tak pokazało w podsumowaniu.. bezsensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza, że strzelam i nie zabiję a ten 1-3 strzały i ja leżę, od czego to zależy?

Od błędów gry. Jedna z tych rzeczy, której jeszcze nie poprawili. Różnie bywa, no chyba, że jesteś przygwożdżony, wtedy nie masz zbytnio jak trafić bo pociski lecą gdzie się da, tylko nie w przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...