Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Dla mnie, jak do tej pory najlepszy okazał się karabinek ACE 52. Minus to spory odrzut i mały (26 naboi) magazynek, ale nie licząc DMR-ów i shotgunów broń ta ma największą siłę rażenia.

Porównanie ACE 23 i 52 Link

Wczoraj na Lockerze miałem swoją najlepszą rundkę i choć mecz przegraliśmy 0-7 (1600 ticketów) to mój gun wymiatał.

No, ale przyznam bez bicia że pomagałem sobie prostym makrem pod myszkę x7 a4tech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się powymądrzam na temat Ace23 (2 gwiazdki - 201 killi) i Ace 52 (3 gwiazdki 386-killi)

Ace 52 - moc! ale nie okiełznana, kompletna d..a na średni dystans , sieje kule po lesie nawet w krótkich seriach, nim dobijesz jednego przeciwnika drugi załatwi ciebie

Ace23 - jedyna broń z którą wpadam nagle do pomieszczenia z trzema przeciwnikami i nastepnie wypadam z pomieszczenia a przeciwnicy piszą na czacie : noob, hacker, aimbot, ped.., itp. jezyk1.gif - średni dystans też ok, tylko krótkie serie ale bez porównanie lepiej niż z Ace 52 - tak jakoś mi się wydaje, że coś grzebali przy Ace23 bo już nie jest ostatnio taka niezawodna no chyba że to wina mojego światecznego Hennessyy-a icon_wink.gif

M16A4 -(dopiero zaczynam) genialna na średni dystans , w rushu (chodzi o dynamiczną walkę nie o tryb) ten "krótki" tryb ognia przeszkadza a w kontakcie z dwoma przeciwnikami na raz nie daje żadnych szans na wygraną , broń raczej dla walczących z dystansu

Jak widzicie opisuję bronie w konkretnym zastosowaniu czyli najczęściej ( rush na flagę) gdy mam do czynienia z wiecej niz jednym wrogiem bo dopiero wtedy widać różnicę w klasie brioni - pojedyńczego gostka załatwisz nawet pistolcem jeżeli masz lepszy refleks icon_wink.gif z dwoma przecinikami lub trzema, sam refleks pozwala tylko na załatwienie jednego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwoma przecinikami lub trzema, sam refleks pozwala tylko na załatwienie jednego

Pff, jednym magazynkiem P226 pokonałem 3 wrogów. Nie wiem jak, ale dokonałem tego smile_prosty.gif.

Ja bardzo lubię karabinki. AK-12 na Obliteration/Conquest, a AKU-12 na Dominację. Dwie bardzo fajne bronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@le_Fey

Ace 23 przez praktycznie cały czas jak nie nadal ma błędny dmg, tzn. wali 2x dmg na jednej kuli. Niby miało być to naprawione ale nadal zdarzają się sytuacje gdzie trafia mnie jedna kula z Ace 23 i padam trupem zastanawiając się ocb. Dopiero kiedy widzę kill_cam i to że koleś miał ACE 23 dociera do mnie że padłem ofiara bugu dmg'u. Nie ma co się jarać zbugowanym barachłem M16A4 iz za king :D

A propos M16A4.... z celownikiem x4 i single bullet ogniem ten karabin jest jak DMR XD Boska celność kolesie nawet rzucali we mnie mięsem jak ich z dachów "snajpilem" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Grałem trochę w BF3, lecz BF4 dostałem dopiero pod choinkę, lecz już zdążyłem trochę pograć (9 lvl póki co). I mam parę pytań do was.

No to w BF3 moją ulubioną klasą było Wsparcie, a dokładnie z bronią PKP Pecheneg z kupnem uchwytu. Moi znajomi mówili, że to beznadziejne, jednakże ja na tym cisnąłem nieźle. Chociaż moja przygoda skończyła się na 35 lvlu wyciągnąłem na tym kd ratio 1.35. Czy PKP Pecheneg dalej jest mocny jak w BF3? Na razie do niego nie doszedłem, ostatnio dopiero LSAT odblokowałem, na razie męczę się z RKM 88.

Dobra, następne. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że niektóre bronie zadają przypadkiem za dużo dmg? Ostatnio często widzę wsparcie rozkładające mnie jednym strzałem (nie headshotem) lub dwoma, nie, nie chodzi mi tu o wyżej wspominany Ace 23 ale inny karabin, już nie pamiętam dokładnie jaki.

I jeszcze kolejne, na czym opiera się licznik skilla?

Jakby ktos chciał grać (będę grał pewnie dopiero 1, jutro nie będę miał czasu bo Sylwester) to zapraszać na PSN. Nick: Akhved.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne one-hit zbugowane bronie tylko zwyczajnie panowie z DICE spierdzielili coś co ogólnie ludzie nazywają "net-code" więc musisz się przyzwyczaić do na prawdę idiotycznych sytuacji np. strzelasz cały magazynek w kolesia ten odwraca się i cię dobija albo zadajesz około 90 hp kolesiowi (widać to na pasku wrogiego hp) po chwili ktoś inny dobija go i dostajesz za asystę 42 punkty bo gra tylko tyle zarejestrowała. Gdyby nie ta sprawa gra byłaby prawie doskonała.

http://youtu.be/ai656sdq8rc 5:40 idealnie podsumowuje sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do netcoda to najbardziej niedorzeczną sytuację jaką miałem to koniec walki czołgów 1vs1. Ostatkiem pancerza rozwaliłem kolesia, jego czołg wybuchł, killfeed potwierdził, wrak czołgu jara się, pięknie jest... i nagle lufa wraku wypala we mnie - zgon. Żałowałem, że dxtory miałem nie włączony, beka normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff, jednym magazynkiem P226 pokonałem 3 wrogów. Nie wiem jak, ale dokonałem tego smile_prosty.gif.

brawo - mi udało się P226 rozwalić tylko dwóch na raz ale za to sniperów ech ... nienawidzę tego draństwa ( no offense koledzy sniperzy tancze.gif ), ale z Ace 23 nie liczysz na farta raz na milenium icon_wink.gif tylko powtarzasz takie akcje non stop i co z tego

@Kewl

że zbagowany ? darowanemu karabinowi nie zaglądam w zębyicon_lol.gif może to i dyshonor ale znam gorsze przypadki na serwach --campa, basrape, steal veh., rpg on face, bycie sniperem (tfu!) i wiele innych, których nie uprawiam , no ale świętym nie zamierzam byćicon_twisted.gif

Fajnie by było gdyby zebrała się jakaś ekipa z najbardziej aktywnych graczy CDA w Batku i wszyscy zagraliby na jednym serwerze jakieś małe CQ czy cuś biggrin_prosty.gif

cholera , wyda się jaki jestem cienkijezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w Battlefield 4, tak jak i w innych strzelankach tego typu głównie chodzi o rozgrywkę sieciową, ale kampania dla jednego gracza rozczarowała mnie swoją długością. Jest bardzo krótka, co bardzo wpływa na moją ocenę tego tytułu. Szkoda, poza tym gra, gdyby nie byłaby taka zbugowana to mogłaby być jedną z najlepszych z serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik dokładnie pokazujący jak duże jest obecnie opóźnienie między akcjami w grze z uwagi na Netcode

Nie ma co się dziwić że że ktoś nas zabija kiedy my go jeszcze nie widzimy XD To samo z respawnem koleś dobrze podsumował jak to powinno zostać poprawione bo nie raz respawnuje i zanim załapie co się dzieje już ktoś mnie kładzie serią ;/

_____________

EDIT:

Ok, taka faza jest ze na mapie Silk Road da się wpaść motorem pod tekstury i teraz pytanie czy spadając na spadochronie da się zrespawnić na tej osobie i gdzie ta osoba będzie.... nad mapą czy pod mapą :D Niestety nie mam z kim tego przetestować :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie da się spawnować na kimś kto spada na spadochronie - przynajmniej w BF3 się nie dało, tu nie było okazji sprawdzić bo gram tylko Domination.

Co do spadania w tekstury to kiedyś w CQ na tej mapie z więzieniem zeskakując z podestu wpadłem między tekstury właśnie. Serwer od razu mnie wykopał za "glitchowanie" :-/ Dobrze, że permbana nie dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem pewien czy się da czy nie, ale coś mi się tak kojarzy że w becie ktoś na kimś respawnił kiedy skakaliśmy z wieżowca o.O No cóż nie dowiem się puki nie przetestuje :E Była by gdyby okazało się ze można i ktoś pod mapą sobie lata a ludzie respwią na nim tylko że na powierzchni lol tak jak na becon'ie że od razy w powietrzy jesteś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, co do PKP - to własnie go odłożyłem i zabrałem się za masterowanie U-100-MK5. Ohoho. Ależ to jest celne. Nie zadaje takich fajnych obrażeń jak Pecheng ale mam na tym celność w przedziale 20-22% (gdzie przy PKP w okolicy 15-16). Bardzo stabilna zabawka. Nawet da radę zdjąć na Zawodzie snajperów na dachu z okolic flagi B na dominacji smile_prosty.gif

EDIT: hehe, nie dziwne - tu widać jak przyjemne ma parametry celności: http://symthic.com/bf4-compare?PKP_Pecheneg_vs_U-100_MK5&a11=Compensator&a12=Ergo/Vertical%20grip&a21=Compensator&a22=Potato/Stubby%20grip

Jeszcze tylko ~80 zabójstw do 500 i biorę się za ostatni chyba LKM, który mi został do zaliczenia - LSAT smile_prosty.gif

A nie, zostały jeszcze RPK-74M i TYPE-88 LMG, ale te chyba strasznie słabe są bo nikt z tym nie biega... Będzie męka confused_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wodzie to wiem, i to jest fajne.

W powietrzu - skoro działa - to już raczej takie sobie. Zazwyczaj mija 1-2 sekundy od kliknięcia RESP do momentu gdy widzisz co się dzieje... A to może być kluczowe.

Swoją drogą - natknąłem się w grze na kilka zabójczych miejsc - tam gdzie wybuchy rozwaliły ściany. Po zbliżeniu do rumowiska lub próby przeskoczenia wyrwy boleśnie się kaleczyłem... Czasami na amen. Wygląda na kolejny babol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powietrzu - skoro działa - to już raczej takie sobie. Zazwyczaj mija 1-2 sekundy od kliknięcia RESP do momentu gdy widzisz co się dzieje... A to może być kluczowe.

Tutaj nie jestem pewien, ale spadochron otwiera się chyba automatycznie. W każdym razie nie udało mi się jeszcze tak zginąć.

Swoją drogą - natknąłem się w grze na kilka zabójczych miejsc - tam gdzie wybuchy rozwaliły ściany. Po zbliżeniu do rumowiska lub próby przeskoczenia wyrwy boleśnie się kaleczyłem... Czasami na amen. Wygląda na kolejny babol.

Na Flood Zone na punkcie D jest takie miejsce, gdy rozwalisz tamtą stację benzynową oraz zalejesz mapę buchający z dystrybutorów ogień staje się niewidzialny, ale dalej "działa". Za każdym razem natykam się na ten błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...