Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Zgadzam się z przedmówcą - mam identyczny problem (poza fragami z czołgu). Na air superiority jest zazwyczaj tak mało ticketów że jest naprawdę ciężko nastukać te kilka fragów, a na podbojach najczęściej latają wymiatacze którzy roznoszą mnie w pył jakieś 3-4 sekundy po zrespieniu się. Co do napraw - polecam rush, jeśli obrońcy mają czołg, zazwyczaj się nim nie ruszają tylko próbują bronić celów. Ewentualnie można naprawiać helki w locie - baretki też szybko wskakują :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exkudlaty

Co do latania to polecam używać Q-5 Fantan lub Su-50.... pierwszy to najzwrotniejszy myśliwiec atakujący, który samą siłą ognia działek zdmuchnie przeciwnika z nieba jak sie dobrze ustawisz. Drugi to najzwrotniejszy myśliwiec i ogólnie samolot w grze wystarczy uzbroić go w działko 25mm/30mm (zależy kto co lubi) i rakiety Radarowe powietrze-powietrze. Co do klawiszy to mam przypisany "pitch-up" do spacji żeby myszką nie machać jak dzikus biggrin_prosty.gif, a reszta klawiszologi pozostaje taka sama chyba że ktoś lubi coś innego zmienić ku własnym potrzebom. Co do poradników to można znaleźć kilka na YouTube wystarczy wpisać Battlefield 3 lub 4 "jet tutorial" czy coś w tym stylu. Z ważniejszych uwag... lepiej latać i strzelać w trzeciej osobie niżeli z kokpitu zwłaszcza podczas manewrowania. Przy pętli poziomej i pionowej warto lekko hamować bo ten kto zawraca z najbardziej optymalną prędkością ten z reguły robi ciaśniejsze zakręty.. na oko 250-300 może deczko więcej w sumie zależy od samolotu.

Ps. Warto użyć mapy testowej do trenowania... masz ją na głównej stronie jak wejdziesz do BL... jak masz po angielsku BL to jest to przycisk TEST RANGE.

Co do czołgów to po prostu trzeba znaleźć przyzwoitą mapę i ważne żeby mieć odblokowane takie bajery jak reaktywne opancerzenie. Ja osobiście używałem pocisków Sabot i jako drugi Staff i po prostu rozjeżdżałem klaunów czołgiem czyli typowy styll "in your face", ba! nawet mam kilka kfragów czołgiem robiąc backflip czołgiem z mostu bo kto by się spodziewał żeby czołgiem na kogoś spadać lol. Pociski Staff są dobre na pojazdy bo same się namierzają jak odpowiednio blisko pocisk leci pojazdu, ale można nimi również masakrować zabudowania i delikwentów się w nich chowających.

Co do beretek za naprawę to po prostu wsiadaj do helki jako pasażer i ją naprawiaj dobra mapa do tego to Golmud Railway i Zavod 311... Hainan Resort też daje radę ale słabo. Te dwie pierwsze IMO najlepsze z uwagi na ilość helek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, nie wiedziałem że heli można naprawiać w locie. Teraz bogatszy o tą wiedzę natłukę baretki dość szybko. Pewnie heli musi mieć więcej niż dwa miejsca. Jeśli chodzi o odblokowania do czołgów to pracuję nad tym. Wrzucę 100 procentowy bonus do xp i pójdzie szybciej. Tutoriale na yt oglądałem ale jakoś mało się z nich dowiedziałem. Nagrywają je wymiatacze a ze mnie taki pilot jak z koziej rzyci trąba. Mam wrażenie, że baretki za naprawy szybciej szły w bad company 2. Tutaj idą jak krew z nosa. Ale nic to. Jeszcze 4 dodatki przede mną. Zanim wydadzą bf5 to powinienem odblokować ten ostatni pdw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda helka ma więcej niż dwa miejsca no oprócz atakujących bo one mają 2 miejsca tylko i zamkniętą kabinę. Po prost wskakujesz dajesz F3 lub F4 z pasażera F2 się nie da i palnikiem szukasz miejsca gdzie można spawać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KewL, wielkie wielkie dzięki za poradę z helikopterem! Na jednym conqueście nastukałem chyba 4 baretki za naprawę heli. Co prawda czasem trzeba poszukać miejsca gdzie lecą iskry niemniej jednak teraz jest o wiele łatwiej. Gdyby jeszcze na Zavodzie heli nie służyło do tego żeby dolecieć nad dwa centralne punkty i wyskoczyć na dach najwyższego budynku to bym był przeszczęśliwy. Coś czuję, że te święta będą owocne:-) Czołgo na Phantom Prospecta będę farmił na Golmudzie bo to chyba największa mapa i najwięcej ciężkiego sprzętu. Wygodne jest to, że nie muszą być to kille czysto czołgowe, mogą być z karabinu pasażera. Jak się trafi kumaty driver to wchodzą aż miło popatrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W sumie najłatwiej jest naprawiać Little Birda i Z11, wsiadasz jako pasażer i w zależności, która to helka spawasz z tyłu albo z przodu (+/-), a sam fakt że to małe helki to znaczy że będą często uszkadzane. Rzadko się trafia transportowy heli dobry do naprawy ale jak już coś to może próbuj z transportowymi na Siege of Shanghai tam czasami transportowe trzymają się długo w powietrzu biggrin_prosty.gif

Co do czołgów to owszem z dobrym kierowcą z karabinu da się naklepać sporo fragów i w sumie może spróbować Rush na Golmud mi tam raz wbiło się chyba z 20 fragów z czółgiem.

Ps. Kiedy sam jeździsz czołgiem nie bój się wskakiwać na karabin i z niego kosić piechotę zwłaszcza kiedy nie trafisz czy nie wykończysz delikwenta z głównej broni. Druga sprawa to używając karabinu na wieżyczce łatwo jest zestrzelić helki, a zwłaszcza te małe biggrin_prosty.gif Ja sam zdjąłem kilka atakujących helek i sporo tych małych, a to zawsze jakiś multikill się trafi biggrin_prosty.gif Aha jak będziesz miała pocisk Sabot to go cały czas używaj bo ma mały opad i można z czołgu jak ze snajpery kolesi kosić, ba! nawet helki czy samoloty można zestrzelić bez problemu biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makra są dozwolone w battlefieldzie? Zmontowałem takie jedno małe dzięki któremu mogę strzelać z m16a4 praktycznie full auto (chociaż ze względu na specyficzny odrzut w broniach burst fire i tak nie jest łatwo).

Udało mi się dzisiaj wsadzić dwa heady jedną kulą, i to jeszcze z FY-JS. Wiem, wiem chwałę się ale to jest po prostu strzał jeden na milion ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak tylko że ja potrafię tak "tapować" że ładuję jak z fullauto więc nie do końca rozumiem po co komu makro XD Wystarczy się przyzwyczaić i odpowiedni sposób tapowania wejdzie w pamięć mięśniową i po problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też nie możecie się w bić na serwery? Mam ciągle błąd połączenia z EA online! na forach też o tym piszą - co za badziew, ja pier....icon_sad.gif

jeden gość mnie rozbawił swoim postem apropos obecnej kaszany - napisał

"Lets preorder BF5"

hehehe, ten to ma ciężki humorjezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

CPU:i3-3250 3,50 ghz

GPU:GTX 650 1gb

RAM:8 gb

PSU:modecom 500w

System:win 7 64 bit

battlefield 4 tylko multi

czy dało by rade pograc tak na wysokie/ultra 1920x1080 jak tak to ile fps?

a druga opcja to 1280×720 wysokie/ultra i ile fps?

ewentualnie srednie full hd :P albo (720p)

fajnie było by tak minimum 40 fps smile.png a super by było 50 fps biggrin_prosty.gif

z góry dziękuje pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takich ustawieniach jak wysokie 1920x1080 to kolego zapomnij, chyba, że lubisz klatkowanie. Z resztą po co ci, masz dość leciwy sprzęt a multiplayer nie jest od podziwiania widoków, lepiej ustawić sobie wszystko na "ultra low" i cieszyć się płynną i komfortową rozgrywką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na moim potworze by móc cieszyć się płynną grą w 2560x1440 na poziomie 80-90 FPSów musiałem zejść z częscią ustawień na low - sporo dały tekstury, usunięcie rozmyć. Generalnie GeForce Experience daje radę dość dobrze dobrać parametry tak, bym nie zauważył nawet za bardzo różnic w grafice a uzyskał znaczną płynność (w moim przypadku niemal dwukrotną poprawę) - a zszedłem tylko 2 kreski poniżej ustawień wyśrodkowanych w kierunku wydajności. Wcześniej miałem 2 kreski w drugą stronę :P

I od razu mi się wyniki poprawiły, hehe.

A, BTW - ktoś się bawi PKP? Uparłem się zmasterować wszystkie bronie (czyli zdobyć 500+ killsów) i kolejne na liście LKMów do zaliczenia mam właśnie PKP. Żałuję, że zabrałem się za nie jako jedno z ostatnich bo ta pukawaka wymiata. Jest tak diabelnie celna, i trzyma spójny ogień przy seriach, że nawet ACE wymięka :P OK - w zwarciu jest beznadziejna, ale generalnie "wchodzi" aż miło :P Jak się do tego obstawić Claymorami ... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKP jeden z lepszych LKM'ów bo ponoć MG4 to taki ultimate, ale imo MG4 ma zbyt duży rozrzut mimo tego że RPM jest dobry. Można jeszcze się bawić LSAT'em ale dla mnie ten LKM nie potrafi trafić słonia z 2m lol :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MG4 i M249 to taki "god tier" w LKMach w BF4. Celne, szybkostrzelne i zabójcze.

M16A4 i ACE 23 po ostatnim patchu to dla mnie nowe odkrycia. ACE jest wręcz komicznie OP (mój nowy cel, wymaksować go przed nerfem trollface.gif ) a M16A4 jest naprawdę dobre. Mimo wszystko, po chwilowym powrocie do BF3 (1 mecz, 91 killi tylko z M16A3; no może jeszcze parę z M16A4 bo to się wlicza tak samo) umocniła się tylko moja tęsknota do M16A3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...