Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

GTX 560 Ti

Przy czym, to nie może być wina karty. W innych nowych tytułach nie mam żadnych problemów. Zawsze tylko BF3 albo BF4. W każdym razie, na razie mam dosyć BF-a. W marcu Titanfall, pewnie w ogóle produkcję DICE porzucę do czasu Battlefronta.

Swoją drogą, dopiero sobie uświadomiłem, że Battlefronta robi ekipa odpowiedzialna za nowe MoHy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie

Ze sterownikami jest tak że u jednego działają każde, a u innego działa co drugi wink_prosty.gif Ja zawsze sprawdza wszystkie sterowniki z danego okresu do danej gry jeżeli występują jakieś problemy i wtedy mam pełen obraz tego czy dany problem z grą to wina sterów, itd.

@Zdenio

Osobiście zawsze przed instalacją nowych sterowników wbijam w Tryb Awaryjny i używając Driver Sweeper'a wywalam wszystko z PC'ta po czym w Menedżerze urządzeń wywalam swoją kartę graficzną i wtedy daje reset PC'ta i dopiero wtedy biorę się za instalację nowych/innych sterowników. Na win7 istnieje taki problem że sterowniki kart graficznych mogą ulec uszkodzeniu jeżeli pozostawiamy jakieś śmiecie po poprzednich sterach także warto czyścić cały PC z pozostałości przed ponowną instalacją nawet tych samych sterowników, które mieliśmy już zainstalowane.

EDIT:

Wie ktoś może jakie zmiany zaszły w patchu, który był do pobrania dzisiaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem nowym graczem Battlefield 4, zacząłem sobie grać w multi i mam kilka pytań:

- Czy jeżeli opuszcze runde przed zakończeniem nie dostane PD?

- Jak moge zmienić swój nick w grze?

- Jakieś uleopszenie broni dostępne są od którego lvla?

- Czy wygląd moich nieśmiertelników będę mógł zmienić na wyższym lvlu?

A i może macie dla mnie jakieś uwagi na początek? Bardzo podoba mi się ta gra, dlatego chciałbym wiedzieć how2play :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy jeżeli opuszcze runde przed zakończeniem nie dostane PD?

Jeśli się nie mylę to nie otrzymasz premii, ale dostaniesz te PD, które już zdążyłeś zdobyć w trakcie gry.

- Jakieś uleopszenie broni dostępne są od którego lvla?

Ulepszenia zdobywasz na dwa sposoby:

- Gra tą bronią i zabijanie przeciwników

- Z pakietów bojowych

- Czy wygląd moich nieśmiertelników będę mógł zmienić na wyższym lvlu?

Nie rozumiem, chodzi Tobie o inne nieśmiertelniki niż domyślny? Z czasem będziesz miał ich tyle, że nie będziesz wiedział który wybrać :).

Miłej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakietach bojowych odblokowujesz losowe dodatki do broni (nawet jeśli jej nie masz odblokowanej), kamuflaże na broń, nowe grafiki noży, emblematy na Battlelogu czy godzinne boosty do doświadczenia.

Nową broń odblokowujesz poprzez zabijanie bronią z danej kategorii, np. jeśli grasz karabinami szturmowymi medyka, odblokowujesz nowe karabiny szturmowe, jeśli grasz snajpami, odblokowujesz snajpy itp. Część rodzajów uzbrojenia dostajesz poprzez granie jakąś klasą, np. po zdobyciu iluśtam punktów mechanikiem dostajesz dostęp do karabinków, które dostępne będą dla każdej klasy, grając zwiadowcą dostaniesz dostęp do samopowtarzalnych karabinów snajperskich, wsparciuchem do strzelb itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguj się używając email'a, a nie ID ja zmieniałem wiele razy i u mnie nie było problemów, a sam loguje się poprzez email + PW. Tak samo kiedy logujesz się do tej zmiany ID też się logujesz przy użyciu email'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże...jak można było takiego technicznego bubla wydać. Przed tymi wszystkimi patchami praktycznie nie dało się grać i to mniej przez wydajność, a bardziej przez jakieś przycinki (wliczając w to ścinki dźwiękowe) i ogólne dziwne zachowania mechaniki. Teraz wróciłem po miesiącu do domu, włączam PCta, ściąga się patch i co? - nawet ekranu ładowania jakiejkolwiek mapy nie przeskoczyłem... Żonglowałem sterownikami, restartowałem kompa, origina itp. i nic - grać w ogóle nie mogę. To już jest jakiś absurd. Gdybym miał taką możliwość, byłaby to pierwsza gra, przy której zdecydowanie chciałbym, by oddano mi wydaną kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logując się przez maila jest tak samo, tylko przy starym ID pojawiają się moje gry.

PS: przy starym ID pojawia się origin, bez znajomych sklepów itd..

Możesz zapytać obsługę EA o co kaman ;/ A jak logowałeś się do tej zmiany ID to użyłeś ID czy email'a? Imo nie powinno być problemu bo setki ludzi zmienia sobie id i jakoś nikt nie miał do tej pory z tym problemu. Po prostu logujesz się zmieniasz ID i czekasz aż zmiany zaskoczą po czym masz nowy nick w battlelogu i w niektórych grach (nie każda gra na originie używa tego id). Co do sklepów to nie wiem o co chodzi także nie komentuje.

EDIT:

Można jeszcze zmienić ID poprzez sam Origin, tzn. zaloguj się na swoje konto, w górnym prawym rogu originu kliknij prawym na swój nick po czym po awatarem kliknij "Edytuj Profil", a następnie tam gdzie masz "Podstawowe Informacje" kliknij na Edytuj i tam możesz zmienić ID.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na tym sprzęcie pójdzie mi Bf4 ?

Bardzo zależy mi na kupnie najnowszej częśći, ale nie wiem, czy pójdzie na moim sprzęcie

Mój system

Windows Vista (SP2) 32 bitowy

Procesor: Intel® Pentium® CPU E5300 2.60 GHz

Ram : 3,00 gb

Directx 11

Karta graficzna : Nvidia GeForce 9600 GT

Model systemu OEM

Z góry dzięki za odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominof1

tu masz odpowiedź , ja mam gf gtx275 , Ty gf 9600gt więc:

http://www.hwcompare.com/1585/geforce-9600-gt-512mb-vs-geforce-gtx-275/

moja karta chodzi w bf4 na absolutnym low i na niskiej rozdzielczości ( gryzącej się z natywną monitora co doprowadza mnie do zgrzytu zębami i do myśli o kredycie na nową kartę) i za każdym razem modlę się, żeby update sterów nie pogorszył chwiejnej wydajności. Raczej pomyśl o nowej karcie - procka mam podobnego do Twojego i 4gb RAm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby utworzyć jakąś szkołę latania? Albo zrobić jakiś tutorial? Ewentualnie dać się zestrzelić 10 razy, bo w przeciwnym wypadku za chińskiego bożka nie odblokuję UCAV. Jakimś cudem po całym dniu grania udało mi się odblokować jedną baretkę za te cholerne myśliwce. K/D zjechało na łeb, na szyję, bo statystyki z meczów miałem wybitne (rzędu 2-14). Latając wokół punktów kontrolnych odblokowałem wszystkie dodatki do myśliwca a i tak starcia powietrzne idą mi jak praca tirówce w czasie ulewy.

Drugą bolączką (z którą sobię poradzę jak się trafi dobry kierowca) to fragi czołgiem. Do Phantom Prospecta brakuje mi jeszcze 150 zabójstw. No i ostatnia broń - UMP-9. Dlaczego mało kto chce się zatrzymać żebym podreperował obity jak gruszka czołg? Nawet jak napiszę na czacie, to jak tylko wysiądę to widzę jak kierowca radośnie daje w gaz i odjeżdża w siną dal.

Oprócz tych dwóch cudów techniki miltarnej udało mi się odblokować wszystkie bronie. Łącznie z FY-JS. Teraz usilnie staram się dobić do setnego poziomu, żeby się wziąć za złote zadania. Generalnie BF 4 spełnił moje oczekiwania a myślę, że jak pojawią się nowe mapy to ubaw będzie jeszcze większy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykombinowałem dzisiaj nową taktykę na szturm i nie mogę się doczekać, jak znajdę chętnych do testowania :D Otóż powoli doprowadzam zabawę robotem saperskim do perfekcji i pomyślałem, że jakby zrobić duet robot + moździerz to można najpierw przekraść się, z podglądem mówić supportowi, jak ma wykalibrować moździerz, podłożyć ładunek, odjechać kawałek, mówić, kiedy ktoś podbiegnie rozbrajać... PROFIT! Ktoś próbował? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...