Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Nie ufam za bardzo tej stronie, nawet nie podali źródła tejże wypowiedzi, ale wychodzi na to, że wszyscy, którzy narzekali, że obecny BF będzie nosił oznaczenie 4, a nie Bad Company 3 będą wniebowzięci. Tak, seria Bad Company do nas powróci :)

http://www.ps4polska.pl/juz-pewne-battlefield-bad-company-powroci/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie raz łódka zmiażdżyła gdy sobie wesoło dreptałem ulicą niedaleko punktu E. Cuda panie nie da się ukryć. Przynajmniej jest wesoło jak za czasów "pokulonych" z bety trójki:P

@PawesataX

Betę możesz pobrać z poziomu Origina. Kiedy dokładnie startuje dla reszty ludu nie wiem, ale być może pobrać można ją już teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 7.30 na Originie widnieje reklama "zagraj w Battlefield 4 Beta 4 października", przeszukuje wszystko co się da (OFC jako laik, bo mam pierwszy raz do czynienia z tym programem..) i nic .. [beeep], nigdzie możliwości pobrania bety nie ma. Niedziwne?

Edit: Na PS3 też nie ma..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co w tym chodzi? Wczoraj będąc na battlelogu mogłem normalnie wszystko robić, patrzeć na staty i serwery, a teraz nie.

Ekran BF4 wygląda jakby beta jeszcze się nie ukazała. Mam premium, więc beta dla mnie była od 1 października. Wczoraj wróciłem z uczelni na weekend, zassałem tą betę przez noc, a teraz nie mogę sobie nawet pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeem... Faktycznie. Beta zniknęła tongue_prosty.gif To znaczy, sam Battlelog. Dziwne, pewnie teraz musimy czekać aż otworzą testy dla wszystkich.

Aha, okej:

We are preparing for the Open Battlefield 4 Beta. Until the Beta is live, you will not be able to access the Battlefield 4 section of Battlelog.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że w ogóle wróci :P

Szanujący się wydawca, gdy mówi 4 października, to 4 października. My tu już mamy ponad połowe 4 października. Rozumiem, że odnosi się do USA pewnie jednak. Ale i tam jest już sporo po przekroczeniu daty: w L.A dochodzi 5, a w NY już 8 ... ileż można czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak .. no, ale troche szacunku dla konsumenta wink_prosty.gif

Edit: Lepiej późno niż wcale, już mi się pobiera. Pogram troche i podziele się spostrzeżeniami smile_prosty.gif Choć nadmieniam, że to mój pierwszy Battlefield będzie (bo przecież wychodzi dopiero 31 o ile się nie mylę) na komputer i to po bezpośredniej przesiadce z BC2, chyba, że liczymy też Bete BF3, po której jednak wybrałem Uncharteda 3, czego potem żałowałem BTW, ale to już inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież otwarta beta już jest (przynajmniej można pobrać, bo w chwili obecnej pobieram). Na originie wchodzi się na battlefield 4 i tam jest napisane "Wypróbuj produkt: Beta Battlefield 4? (tylko wersja 64-bitowa) jeszcze przed zakupem!" https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-4-ANW.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek. Właśnie zauważyłem, że gra nie zapisuje mi postępu tak więc ciągle mam 2 lvl mimo iż spokojnie miałbym już 3-4 gdyby zapisywało. Podejrzewam, że aby nie stracić progresu trzeba rozpocząć kolejną rundę (nie wychodzić w ekranie podsumowującym bitwę). Niestety pewien nie jestem, a cierpliwości czekać kilka minut aż się załaduje nie zawsze mam...

Ps. Czy ktoś może mi wytłumaczyć łopatologicznie na czym polega nowy system perków? Nic z tego nie rozumiem. Czy mając drugi level mam już te perki? Jak to sprawdzić, zmienić (da się?). Wiem, że są cztery levele perków i aby nie zresetować progresu przynajmniej jeden członek składu musi pozostać przy życiu, ale w jaki sposób są naliczane punkty czy co to tam jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Field Upgrades zdobywa się za drużynowe akcje. Musisz leczyć/oferować amunicję lub asystować w killach członkom składu. To powoli nabija te punkty.

Miałem fajną akcję przed godziną, w ostatniej chwili wrzuciłem granat do windy, zanim zamknęły się drzwi - po 2 sekundach "TRIPLE KILL" tongue_prosty.gif Ogólnie to Oblężenie jest najlepszą mapką w historii testów beta Battlefielda. Sama w sobie też jest świetna, różnorodna, dużo ciekawych miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zagrać dwie rundki z komendantem. Nie wiem czy to wina leniwego komendanta czy dowódców drużyny, którym ktoś wyrwał "Q" z klawiatury, ale prawie nie otrzymywałem rozkazów. Jeden, jedyny raz dostałem rozkaz ataku, ale ikonki nie rzucają się w oczy, więc ciężko je zauważyć a bydło nawet nie zwróci na nie uwagi. Jeśli rozkazy wymagają akceptacji dowódcy drużyny to komendanci będą mieli bardzo ciężkie życie, bo większość dowódców nie wie nawet jak się spotuje. Z umiejętności komendanta widziałem UAV, który w przeciwieństwie do BF2 można zobaczyć i być może zestrzelić (nie wiem, nie próbowałem). Raz udało mi się dorwać do zrzutu zaopatrzenia i oprócz uzupełniania amunicji umożliwia on zmianę klasy, ale bez możliwości zmieniania jej wyposażenia. Umiejętności ofensywne mają albo bardzo długi cooldown, albo kazali im ich nie nadużywać, bo na serwerze jest max 1 komendant i gimby z drugiego zespołu strasznie płaczą. Tylko raz udało mi się zobaczyć tomahawka, ale uderzył w gruzy wieżowca kilka metrów przede mną, więc ciężko mi ocenić jego skuteczność. Oba mecze mam nagrane, ale nie chce mi się ich wrzucać i były to moje pierwsze mecze na nowej klawie i myszce więc pewnie strasznie lamiłem i tylko byście się śmiali :P Może wrzucę w nocy, zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dragonrider01

Ludzie nie przyzwyczaili się jeszcze do tego że są dowódcami, a niektórzy nawet przez całą rundę nie czają że są dowódcą swojego oddziału xD

@Widelec251

Łopatologia systemu perków wygląda następujący... wybierasz zestaw perków dla klasy, którą w danym momencie grasz, tak? Tak. Perki zgrupowane są w pakiety po 4 i podzielone na defensywne lub ofensywne. Kiedy zaczynamy grę mamy aktywny tylko pierwszy perk z pakietu, a kolejne odblokowują się kiedy drużyna jako całość zdobędzie jakieś punkty, czyli jeżeli ja gram Engi, a ktoś w drużynie Reconem to kiedy on zaznaczy cel, a ja go zniszczę to te punkty wliczają się nam do odblokowania kolnego perku z pakietu. Punkty można nabijać w różny posób, np: ktoś z drużyny spotuje, a reszta ekipy ubija te osoby, itd. Ogólnie rozchodzi się o działania drużynowe bo to one naliczają nam punkty, które wliczają się do odblokowania kolejnego perku z pakietu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... mam godzinke gdzieś gry za sobą .. włączam gre: czekam chyba 5 min na dołaczenie do wybranego serwera (miejsce było tylko sie "loadingowało") po czym crash. Ale był to jednorazowy wypadek. Potem wszystko się w miarę szybko wczytywało i można było grać. Następnie pomyślałem "cholera, to nextgen - mam nadzieję, że poprawią grafikę", bo jest typowo "betowa" choć lepiej było potem, to prawda (rewelacyjnie walący się budynek do wody, choć efekt już po uderzeniu strasznie mierny), no i potem ogarniałem sterowanie, a także próbowałem je zmienić, co mi średnio wychodziło z niewiadomych mi przyczyn. Nie wiem o co chodzi z płynnością, ale mi wszystko chodziło idealnie, a gra ustawiła się sama na ustawienia Ultra i High (mieszane) i raz tylko klatkowała, lub jak wolicie lagowała przy czym trwało to sekundę. Poza tym w sumie to nic nie ogarniałem tongue_prosty.gif Latałem jak głupi, w menu starałem się nie grzebać i mimo, że raczej nie spadałem poniżej pierwszej 10 zespołu (a było po 30-32 osoby w każdej drużynie) to rzadko kiedy wychodziłem z K/D na +. Sądzę więc, że chyba jednak, tak jak myślałem BF4 na PC to nie gra dla mnie i kupię Ghosta (dla porównania strzeliłem sobie rundkę w CoD-a przed Betą BF-a i w ciągu 20 minutowej sesji wyciągnąłem staty 83 do 30, OFC jako best player rundy), choć dam jeszcze sobie kilka dni czasu z w.w betą i może mnie do siebie jeszcze przekona.

PS. Przypomniała mi się rewelacja o której chyba wspominaliście: spadające z nieba, olbrzymie jakby nie patrzeć, łodzie. Genialny widok :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...