Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Wiki: "PhysX SDK is a proprietary realtime physics engine...".

Chodzi mi o sam silnik fizyki, bo na jednym z zagranicznych for dotyczących BF parę osób pisało np.:

"No, bad company 2 has Havok.", "Its built on Havok." I chciałem potwierdzić gdzieś tą informacje. Może ktoś wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Frostbite ma własny silnik fizyki wbudowany. Ze względu choćby na system zniszczeń. Tak czy siak jeśli już któryś miałby być użyty raczej bym na PhysX stawiał. Wszystko wyjdzie przy pierwszym uruchomieniu gry. Gdy któryś z tych silników będzie używany na pewno pojawi się odpowiedni startup screen(prawa autorskie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie, że Frostbite 2.0 nie używa zewnętrznej technologii do programowania obliczeń fizycznych - na bank byłaby o tym informacja na stronach gry, gdyby użyli Havoka lub PhysX.

Z drugiej strony - DICE już PhysX implementowało, choćby w Mirror's Edge, więc podobnie jak Hedrox obstawiałbym tę technologię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie troche z innej beczki ;P Na niektórych filmikach widze, że po śmierci pokazuje kolesia, który cie zabił... Wie ktoś czy można to wyłązyć, bo wg mnie jest to bez sensu i strasznie psuje grywalność (szczególnie dla snajpera, którym chce grać;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiem. Ale raczej tak zostanie. Chodzi o to żeby nie było kamperstwa. W realu też sniper powinien co jakiś czas zmieniać pozycję zeby go po odgłosach wystrzałów nie namierzyli.

A TERAZ UWAGA UWAGA!!! HEDROX DOSTAŁ KLUCZ DO BETY!!! DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

>>Przypominam, że tutaj rozmawiamy o wersjach konsolowych BF:BC2 - a *zwłaszcza* o limitowanej edycji preorderowej. Wersja PC - zapraszam do Komentarzy. Dogadywanie się co do grania online - GwS.

[k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na allegro. Cena mnie zaskoczyła. Jeśli dobrze spojrzałem, było tam 200 złotych.

Nie wiem czy kupić. Mam kasę specjalnie uzbieraną (Ha! Żeby było śmieszniej, to dziś przeszedłem pierwszą część :) )

Konsolkę mam od września, jednak nie zagrałem jeszcze ani minutki, ale niedługo to nadrobię.

Jednak, gdyby do EK zawierała jakieś dodatki "materialne", to na pewno bym kupił. A tak, to raczej nie:P

Chociaż Thompson i Colt 1911 robi swoje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko dzisiaj pojawiło się na XBL (o PSN na razie nic nie wiadomo, no ale oni mieli betę). Cały plik waży 1.35GB, w jego skład wchodzi jedna mapa w trybie rushu. Mamy do wyboru cztery klasy (szturm, medyk, inżynier, snajper). Wraz z postępami w grze zdobywamy poziom doświadczenia ogólny, przekłada się on na nasz stopień, oraz poszczególne poziomy dla danych klas (w zależności kim gramy) daje nam to dostęp do nowych broni. Po pierwszych 2 godzinach kontaktu z grą jestem bardzo zadowolony z poziomu tego produktu, wskoczył on na moją listę must hevów na ten rok, zaraz za Mass Effect 2. Napiszcie co wy o tym sądzicie.

PS: wie ktoś może czy nasze statystyki zostaną przeniesione z dema do pełnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...