Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Wydaje mi się, że nie musisz się tam rejestrować. Wystarczy, że zalogujesz się do PSN i zatwierdzisz jakiś tam regulamin od EA. Ja przynajmniej nigdzie się nie rejestrowałem. Jaki dokładnie komunikat Ci wyskakuje? Możesz się zalogować do PSN (np. wejśc do Playstation Store)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Nie jesteś w stanie przeczytać kawałka prostego tekstu? Uuuu cieniutko :P

Właśnie przyszło sprostowanie z Origin Store'u, że sorry, ale w Polsce jednak 27, a nie jak pisali wcześniej... Że 26 był dla amerykańców...

EDIT:

No dobra, krótkie streszczenie tego co przeczytałem do tej pory:

- Wersja w którą grali jest lata świetlne do przodu w stosunku do bety, praktycznie nie ma żadnych problemów ani baboli. Ale: Tryb Podboju na 64 graczy jednak czasem przycina, ekran drużyny nadal nie jest dorobiony (brak swobodnego tworzenia / dołączania do drużyn)

- Poprawiono ikony ekranowe, minimapę (choć nadal nie można wybrać czy ma się obracać z graczem, czy być na sztywno), oraz można wołać medyka / supporta

- Poprawiony wygląd czata

- Balans broni zdecydowanie poprawiony, UMP-45 znerfiony... Latarka osłabiona. dalej się nie zagłębiałem jeszcze

- A potem omawia mapy :) - np na Metro zmienił się rozkład krzaczorów :)

- Zostało kilka baboli: problemy z celownikiem po wyjściu z trybu celowania, jakieś graficzne glitche (nakładanie się modeli?) przy przełączaniu się z granatnika

Bardziej szczegółowo to już nie mam czasu teraz :P Może kto inny dopisze kawałek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co za bełkot z tego transaltora :)

W moim poście wyżej podałem kilka ważnych faktów, które wyłapałem po mniej-więcej połowie teksu.

A przy okazji - angielskiego to się w przedszkolu już teraz mój 2 letni syn uczy :P Że o starszym nie wspomnę, który miał podstawy już mając 3 lata (w przedszkolu) Dopiero teraz jak poszedł do państwowej szkoły, to nie ma :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazetce reklamowej Empiku znalazłem reklamę MW3 (BF3 też tam jest reklamowany na innej stronie).

Piszę bo reklama jest bardzo agresywna i daje do myślenia...

Jest tam taki tekst: "game over? NEVER! - Przynieś nam grę używaną "Battlefield 2", a nową CoD MW3 na konsole kupisz za 149,90 (zamiast 249,90)". Na zdjęciu nie ma jednak BF2 ale jest BC2 (może to pomyłka).

Jak widać Acti stara się jak może bo w naszym kraju BF3 wyjątkowo mocno bije MW3 i na pewno EA wykorzysta to w swoich materiałach reklamowych. Dla Acti to niewygodne i chcą zmniejszyć sukces... może nawet liczą na cofnięcie preorderów przez konsolowców. Reklama pomija wersję pc.

"Tonący brzytwy się chwyta" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że w wieku ponad 18 lat nie jesteś w stanie przeczytać tego tekstu jako całość, bo faktycznie niektóre zdania mogą sprawić trudność ale całościowo na pewno zrozumiesz. Jak ktoś nie ma 18 lat to i tak nie może oficjalnie grać w BF3 ;D

-> Czat naprawiony, nie ma więcej czarnego tła.

-> 2 opcje dołączania do składów "Dołącz do składu" dołącza cie do wybranego, "Szukaj skład" działa jak w becie

-> Kiedy oznaczysz jakiegoś wroga (to czerwone dziadostwo) to gdy zniknie ci z pola widzenia (np. za kamulcem) to znika mu też ten czerwony trójkąt śmierci.

-> Minimapa naprawiona, pokazuje wszystko, włącznie z celami, członkami drużyny itp

-> Nie można już strzelać przez kamulce.

-> Skrócono czas trwania killcamu

-> Dodano opcję wybierania munduru maskującego (camo - nie wiem może to się też odnosić do broni) - do wyboru kolory jednolite np. szary, zielony albo maskujące np. miejski, pustynny, kilka specjalnych np. SPECACT i jeden zwany Dr. Pepper ale nie wiadomo co to jest.

-> <tu nie wiem czy dobrze zrozumiałem> Jeśli chcesz od kogoś np. amunicję czy apteczkę to postać automatycznie ją wyrzuca (lol koniec z epickim AMMO !!!)

-> Zmiany w ilości ticketów za przejęcie bazy, nowe ikony dla zabitych - gotowych do defibrylacji

-> Zlikwidowano bug, że jak sprintujesz to otrzymujesz większe obrażenia

-> Siła latarki obniżona na oko o 20-30% - Nie wparujesz już sam na całą armię zwycięsko

-> UMP znerfione

-> Bronie powtarzalne mają być tak zrobione by nie występował quick-scoping

-> Javelin ma być słaby przeciwko ciężkiemu pancerzowi

-> Moździeż wydawał im się OP ale ma swoje opóźnienie i mały margines błędów (ocb?). Rozstawiasz go jak np. mobilny punkt spawnu. Ma być dobry przeciwko kampiącym składom.

-> Operacja Metro wygląda jak w becie, TDM będzie się rozgrywał w apartamentach czyli ostatniej bazy w rushu

-> Caspian Border naprawiono ten śmieszny bug z płotkami powodującymi wystrzelenie pojazdu w kosmos. Można rozwalić wieżę radiową

-> Operacja Firestorm cholernie duża, 6 baraków z pojazdami po każdej ze stron

-> Damavand Peak i Grand Bazar podobały się użytkownikowi, nic nowego

-> Pozostał bug gdy celujesz ze szturmówki i zmienisz na wyrzutnie granatników to coś się psuje (nie wiem dokładnie o co w tym chodzi ;d)

-> Wersja finalna ma być " ździebko seksowna"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-> <tu nie wiem czy dobrze zrozumiałem> Jeśli chcesz od kogoś np. amunicję czy apteczkę to postać automatycznie ją wyrzuca (lol koniec z epickim AMMO !!!)"

mi się wydawało, że kierowana przez nas postać automatycznie krzyczy o amunicję i apteczkę bez naciskania Q ale też nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej automatyzacji wyrzucania ammo/apteczek. Źle to rozumiecie. Zautomatyzowane zostało krzyczenie o amunicje czy apteczkę. Gra nie zmieni Ci tego co trzymasz w ręce na ammo-pack i nie rzuci byle gdzie. Myślcie logicznie.

Kiedy oznaczysz jakiegoś wroga (to czerwone dziadostwo) to gdy zniknie ci z pola widzenia (np. za kamulcem) to znika mu też ten czerwony trójkąt śmierci.

Oby tak było, bo zmarkowanie kogoś w 99% oznaczało śmierć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyzacja rzucania - chodzi o to, że po wyciągnięciu paczki z amunicją lub apteczki Twoja postać od razu ją rzuca przed siebie, nie da się jej trzymać tak jak w BF2/2142/BC2.

Dla mnie jest to minus, szczególnie jak ktoś przypadkiem sobie wciśnie przycisk pod którym ma apteczki (bo cała animacja rzucania zostaje odegrana, a trwa to dłużej niż samo wyciągnięcie paczki) lub nie da się biec z nią i rzucić dopiero gdy zachodzi taka potrzeba. Wolę sam decydować o tym kiedy rzucę na ziemię paczkę z ammo/medykamentami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że zmiana kamuflażu to fajna sprawa, choć oczywiście nie uświadczymy raczej zielonego ziomka na środku pustyni. No, chyba, że np. w operacji metro: inny strój na powierzchni, a jeszcze inny w ciemnych tunelach. Osobiście przywiązuje dużą wagę do wyglądu postaci, pojazdów i możliwość zmiany choćby detalu mnie cieszy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...