Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

@up - no przecież napisałem, że nie mojego autorstwa ;). Ale mój komp też pozwala chyba na taką jakość grafiki. Tak btw to są chyba klatki wideo, bo na tym screenie https://dl.dropbox.com/u/10024654/bscap0013.jpg widać tą samą sytuację, ale ułamek sekundy wcześniej niż na pierwszym z wcześniejszych screenów, tuż przed tym jak pojawił się efekt przygwożdżenia (blur). Poza ustawieniem HUD poza ekran koleś chyba zmienił FOV, tak na oko 100 - 105.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBulletproof

No niby tak, z jetami jest normalnie. Pod względem pierwotnej ilości. Pamiętaj o "pr0sach", które jetów używają tylko po to, by zabrać wrogi jet (wiecie chyba, o co chodzi?) i nagle z 2 jetów robią się 4. Plus 2 helki szturmowe. Taki meczyk sobie grałem.

Bitwa pancerna: tryb IMO dziwny, a zapowiadał się świetnie. Na Bandar jeżeli dobrze podejrzewam, to USA ma bliżej do flagi + na każdej mapie szybszy niszczyciel. Jak dla mnie, to idealny tryb do nabijania Javelina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najmniej pod względem podoba się zimowa mapka(wizualnie jest boska). A najbardziej podoba mi się Pancerna Tarcza wkońcu można sobie spokojnie latać śmigłowcem szturmowym. Troszkę zawiodłem niszczycielami czołgów ale za to mobilna artyleria bardzo mi się spodobała.

Moim zdaniem mapki nadają się tylko do podboju, szturm i bitwa pancerna są albo nudne albo niezbalansowane

Mam też dwa pytania:

Podobno 5 elementów z dlc można wykorzystać w podstawce ale nie wiem o jakie chodzi i jak zrobić by dwie osoby mogły siedzieć w mobilnej artyleri, raz mi się udało i zabawa była przednia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie BF 3 to najlepsza gra jaką grałem, zupełnie jakby ktoś stworzył ją dla mnie. Gdybym tylko miał czas grać... ^^

Zresztą jest inny problem, od kilku miesięcy zmagam się z pomocą techniczną EA i PB, bo gra wyrzuca mnie z komunikatem "No Packet Flow", próbowałem już wszystkiego co mi polecili i co znalazłem w necie (różnych update-ów PB, reinstalacji różnego rodzaju itp.). Wygląda na to, że problem jest w konfiguracji routera (też kilka razy zmienianej) lub u dostawcy Internetu (do którego dzwoniłem w tej sprawie i zapewniał mnie, że nie blokują żadnych portów).

Mógłby mi ktoś pomóc ze znalezieniem źródła tego problemu? Od Marca prawie nie mogę grać (czasem nie wiadomo czemu udaje mi się zagrać), wicie jakie to smutne? wink_prosty.gif

CPU: AMD Phenom II X4 960T, 3,0GHz

GPU: Gigabyte Radeon HD 6870 1GB

RAM: Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9

PSU: OCZ StealthXStream 2 - 600 W

SYS: Windows 7 (x64) Prof.

MOBO: Gigabyte GA-970A-D3

Router: TP Link WR740N

AntiVir: Avast

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanonierka , ktoś ją za bardzo dopakował , 6 rakiet z tej altylerii LAV / Tunguska,a tu dopiero unieruchomione ;d 6 Trafień ;d

Reszta pojazdów ciekawa zwłaszcza te ciężarówy z wyrzutniami rakietowymi. .Mapy naprawdę ładne złaszcza ta Nocna, pancerna tarcza chyba, ogólnie bardzo pozytywnie, tylko ta kanonierka ;p

UP a próbowałeś zmienić antyvir , mi pare razy avast tak zepsuł Punkbuster że nawewt po wyłączeniu osłon gra dalej nie działała ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanonierka , ktoś ją za bardzo dopakował , 6 rakiet z tej altylerii LAV / Tunguska,a tu dopiero unieruchomione ;d 6 Trafień ;d

Nie przesadzaj, już teraz AC-130 na podboju jest dosyć łatwym celem, jakby schodził powiedzmy na 3-4 trafienia to byłaby to latająca, bezużyteczna trumna, której nikt by nie używał. Imo jest dobrze, jak jest. Można ew. zwiększyć czas spawnu i delikatnie zwiększyć pancerz przeciwko małokalibrowym działkom (np. to z jeta, bo teraz zdycha na jednym udanym podlocie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja ,=] Zamiast osłabiać kanonierkę mogliby nieco zwiększyć pancerz LAV/Tunguski =]. Bo Helikoptery samoloty Javeliny no to wszystko zagraża i tak w bardzo dużym stopniu . Hmm a co do kaninierki to musze wreszcie dopchać się do pilotażu i samemu postrzelać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Prędzej na rushu, gdzie jest kanonierka, ale na podboju rzadko się widzi inżynierów z Stingerami lub Igłami. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Jednak na rushu jest co innego, więcej osób skupia się na kanonierce niż na czołgach, które spokojnie pakują się pod m-comy. Dlatego ja również jestem za usunięciem kanonierki z rushu. Na podboju niech sobie będzie, ale z rusha won.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam takich sytuacji na Tank Superiority nie miałem, ale w sumie zagrałem tylko 2 rundki i dosyć mało ludzi było na serwerze. Generalnie nie było takiej sytuacji, żebym nie mógł wyjechać z bazy, ale za to przeciwna drużyna jakoś mało entuzjastycznie próbowała przejmować punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up z BF P4F jest ten problem, że powinien się nazywać Battlefield pay2win. Jeżeli jednak jesteś uparty aby grać w P4F w mojej sygnaturce masz aktywny klan, który nadal gra i mają nawet swoje własne serwery, na których jak ostatnio zaglądałem to sporo ludzi grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pay 2 win? Kupiłem jedynie sobie strój polskiego żołnierza,gram medykiem prawie 9lvl z podstawową bronią latam jak na razie i zawsze na końcu rundy jestem w trzech pierwszych miejscach i to też nie chodzi o pkt.

Co do tych kredytów? Za 24zł sms masz ich chyba 12tyś a za 12tyś można takie uzbrojenie kupić,że ci starcza do końca gry praktycznie...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo myślałem kupując pierwszego PKMa w grze. Po czym wyszedł Veteran PKM, a później jeszcze Elite PKM z mocniejszymi statystykami. Niby nic, ale jak podstawowy PKM robił około 24dmg na kulke, tak Elite robi 35... Tańsze bronie są też osłabiane, aby ludzie kupowali te droższe...

Lepiej już kupić BF2 albo jeśli masz dość mocnego kompa Bad Company 2. Tam przynajmniej nie ma takich niespodzianek, że kupisz sobie broń, a oni ci ją za parę dni osłabią.

Ewentualnie drugą opcją jest Blacklight: Retribution. Tam przynajmniej broń oraz modyfikacje można kupić za walutę zdobywaną w grze na czas nieokreślony. Wprawdzie kwota jest niemała, ale przynajmniej jest taka możliwość. Jedynym minusem jest to, że nie ma pojazdów i mapy są dosyć ciasne jak w CoDzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w końcu gra darmowa...więc nie dziwie się twórcą którzy chcą mieć jakieś zyski z gry.

Mam BF BC 2 ale na origin nie mogę aktywować multi z wersji pudełkowej i [beeep]...

A co sądzicie o kupnie Battlefield 3 premium edition za te 220zl? Czy więcej osób gra jedynie na podstawce. Mam parę wątpliwości,bo jeżeli wyjdzie ostatni dodatek do battlefielda 3 to tak naprawdę ea straci zainteresowanie nim...a za rok jest i tak bf4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawce gra przynajmniej tyle samo osób co na wszystkich dodatkach razem wziętych.

Serwerów tylko z podstawką jest od zatrzęsienia.

Jeżeli nie jesteś pewien co do kupna to możesz zrobić tak - kupujesz podstawkę pudło tutaj lub cdkey na keye.pl bądź innym sklepie cyfrowo. Jak gra odpowiada to szukasz permiumki wszędzie byle nie na Originie bo drogo mają.

Ewentualnie kupujesz cyfrowo podstawką + premium na keye.pl (165 łż, cyfrowe) bądź gdzieś indziej.

Wszystko zależy tylko od tego jakiego masz neta.

W chwili obecnej (ostatni dodatek siły pancerne) będziesz musiał ściągać ok 20 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem panowie, ja zagrałem już sporawo w czołgowy dodatek i nie wiem , nie jest tak źle, niszczyciel jest dosyć szybki co pomaga mu manewrować i unikać ognia czołgów , no i chyba oto chodziło . Fakt ta ośniezona mapka jest dziwna , respy i skały , ale nie jest tak hehe może macie pecha do serwerów bo nigdy nie miałem problemu opuścić bazy , czy też zniszczyć parę pojazdów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info:

"Hey all!

On Thursday the 20th of September, starting at 08:00 UTC, the RSP companies will update all game servers. It usually takes about a day until the majority of game servers are updated.

The new game server version is a bugfix release; it does not add any new features.

Changelist

? Fixed a bug where a new squad leader wasn?t chosen when the current squad leader left.

? MK1A3 fix to add flechette rounds instead of frag rounds in gun master mode for premium players(Non-premium already have flechette rounds).

? Fixed a bug with Squad Rush on Sharqi Peninsula where the user was spawned out of combat if they spawned in shortly after the first MCOM exploded.

? Stationary and mobile AA cannon damage has been reduced by 30% versus the Gunship.

? Jet cannon damage has been reduced by 50% versus the Gunship.

? The delay before moving the Gunship forward to a new base in rush has been increased from 15 to 30 seconds.

? The Delay between Gunship spawns has been increased from 90 to 120 seconds in rush.

? Initial delay before the Gunship spawns in rush has been increased from 15 to 60 seconds."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć za bardzo mi się nie chce, przetłumaczę dla malutkiej wprawy te punkty:

1. Naprawa buga, gdzie po odejściu lidera nie był wybierany nowy lider.

2. Zamiast amunicji odłamkowej, będzie amunicja flechette dla MK3A1 w trybie Gun Master dla graczy premium (non-premium już ją ma).

3. Naprawa buga na Rushu na półwyspie Sharqi, gdzie można było się zrespić poza walką (zapewne chodzi o strefę śmierci), gdy wybuchł pierwszy M-COM.

4. Stacjonarne i mobilne AA mają zmniejszony damage o 30% względem kanonierki (choć może chodzi o AC-130).

5. Działko jetów ma mniejszy damage o 50% względem kanonierki (choć może chodzi o AC-130).

6. Opóźnienie ruchu kanonierki (choć może chodzi o AC-130) nad nową bazę w Rushu zwiększono, z 15 do 30 sekund.

7. Opóźnienie pomiędzy respem kanonierki lub AC-130 na Rushu zwiększono z 90 sekund do 120.

8. Wstępne opóźnienie nim kanonierka lub AC-130 zrespi się na Rushu, zwiększono z 15 do 60 sekund.

Ja się o tych zmianach nie wypowiem, bo nie grałem jeszcze w AK (dobijam te cholerne bronie na 5 gwiazdek). Ale zmiany mają się raczej ku temu, by na Rushu wyrównać szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...