Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Szczerze z tego co mówisz nerf jest potrzebny ale ją nigdy nie spotkałem się z taka sytuacją. Może miałeś pecha i trafiłeś na taki sobie team. Gdy gram na caspianie to zazwyczaj helka zdąży zniszczyć może z.dwa czołgi i nabić parę fragów ale nie aż tak by znaleść się w topce. Gdy na helke polują jety, plotki, stingery, czołgi,wrogie helki a nawet wodniki, a gdy dochodzi do.tego brak doświadczenia to już w ogóle ciężko jest zrobić coś prócz unieruchomienia. No i gracze którzy nie mają gwiazdki będą mieli więcej kłopotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem tylko na jednym serwerze na 24h caspian i wszystkie rundy na topie był pilot helikoptera. Tylko pare razy od premiery zdarzyło mi się grać w zgranym zespole, a tak to każdy sam sobie biega robiąc jakieś głupoty typu wyskakując z jeepa i zabijając kolegów z drużyny albo biorą czołgi i stoją na respawnie danego zespołu i strzelają na pałe w odległe punkty. Lubie na tej mapie grać po stronie rosyjskiej ale bardzo często jest tak, że soflam (albo nawet kilka) jest ustawiony na antenie i namierza mnie zaraz po wyjeździe z bazy i praktycznie nie da się go zestrzelić. Teraz jak pomyślę to nie wiem jak ludzie zbierają kille latając odrzutowcami bo mnie odrzutowiec zabije tylko raz na jakiś i to tylko wtedy jak będe stał gdzieś na widoku i się nie ruszał. Kierowcy samolotów chyba walczą tylko między sobą bo helikoptery zawsze są w powietrzu i mi utrudniają gre i jeśli ja go nie zestrzele to nikt tego nie zrobi. Sprawdzone i potwierdzone w wielu rundach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeżeli team nie ogarnia to nic nie pomoże.

Odrzutowcem ciężko jest.ubic coś na ziemi.samemu mi udaje się czasami ubic piechotę ale pojazd bardzo rzadko w.prawie 95% tylko.unieruchamiam. A helka jest zawsze dla.mnie priorytetem(chyba że wrogie odrzutowce.mnie męczą). Ją osobiście najlepiej czuje się w czolgach:) dlatego tak bardzo czekam na AK.

A jeżeli męczą cię soflamy to podejdź blisko z javelinem albo rozpraw się z nim za pomocą MAVa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie najlepiej czuje się w czołgu i zmiana klasy poza technika dla zniszczenia jednego soflama nie bardzo mi się widzi. Pozatym wie ktoś dokładnie czym się różnią tank destroyery od zwykłego czołgu? Oglądałem dziś pare filmików z gameplayem na konsoli i jeśli dobrze zauważyłem to na normalu przy drugim strzlale jest już unieruchomienie, a w czołgu chyba dopiero przy trzecim trafieniu (i chyba jeszcze zależy od tego czy ma opancerzenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA to są takie !@#$% kaleki umysłowe, że koniec. Nie mogą wydać konta, bo proces weryfikacji nie został ukończony pomyślnie (tak, sławetna data ...). Mają wgląd w informacje o koncie, jestem tego pewny. Zarówno informacje aktualne, jak i historię zmian. Nie, nie można wysłać na pierwotny e-mail (pierwszy z Polski, drugi z Rosi) ... klnie.gifrozpacz.gif

Czy z tymi debilami można jakoś dyskutować bez tej daty czy wszystko stracone z powodu ich debilnej popierd ..zielonej "ochrony" kont ?

A co do patcha: odrzut w M16A3 zwiększony, zauważalnie. Dodali kamuflaże do niektórych broni. Zwiększone magi zawitały do RPK-74 ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem skąd oni wzieli te wszystkie poprawki jak widziałem to ludzie narzekali tylko na M16A3 wszystko inne było spoko. Ale i tak Dice ma u mnie kubisz za spartolenie kartacza w czolgach :@ teraz to w ogóle nie ma sensu. A czy wy też macie wie ej fpsow? U mnie wzrosło nawet o 7 klatek.

Timex o co chodzi z tą datą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem patcha ale dopiero dziś grałem i pierwsze co zauważyłem: Strasznie wszystko skakało (tymczasowo używam G530 + 7870) a przed tym całym patchem nigdy nie było takich problemów. Kolejna rzecz, o której wiedziałem czytając jakie zmiany wprowadzi patch czyli przeładowywanie w czołgu. Już nie można wystrzelić kartacza, a zaraz potem zwykłego pocisku ale chyba delikatnie zmniejszyli czas przeładowania (przynajmniej takie miałem odczucie) i teraz najgorsze: od razu jak wskoczyłem do czołgu to zwróciłem uwage na to, że lufa jakoś "dziwnie" się obraca. Jak już dorwałem kilku przerażonych żołnierzy wsparcia w krzakach to okazało się, że (chyba) zmniejszyli prędkość z jaką obraca się cała wieżyczka na czołgu. Oczywiście prędko wylałem swoje żale na shoutboxie i ktoś potwierdził moje przypuszczenia słowami "they've fucked up tanks". Nie jestem w 100% pewien bo możliwe, że moje odczucia były zaburzone przez spadek fpsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDeki mają być szybsze i zwrotniejsze od zwykłych czołgów ale za to posiadają mniejszą wytrzymałość.

TDeki to tak naprawdę IFV z zamontowaną czołgową armatą - czyli damage może lekko większy od zwykłego Abramsa czy T90, za cenę wytrzymałości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NorbissBoss

Aby otrzymać dostęp do ukradzionego konta, trzeba podać:

nazwę konta (nie jestem pewny do tego)

e-mail konta

kod gry

oraz datę podaną przy Account Registration

Próbuję kmm101 pomóc odzyskać pewne konto, ale jak widać, LIVE Chat EA osiągnął nowy poziom zidiocenia, over 9000!

Podałeś trzy informacje dobrze? Ale daty nie pamiętasz/miałeś awarię/amnezja/Zaborcza Dziewczyna pokasowała wszystko? NIE MA KONTA!!1!1!1! Tym kretynom nie wystarczy nawet zdjęcie klucza, ma być data i te inne informacje i koniec. Nie podasz jednej, nie będzie konta. kmm101 może się podzieli resztą rewelacji jako osoba bardziej uprawniona, bo ja takowych nie posiadam, a dzielić wbrew woli nie chcę. Powiem tylko, że Origin z takim poziomem "zabezpieczeń" to kilo mułu i żenady. Póki co, Steam wiedzie prym w odzyskiwaniu ukradzionych kont. A ich polityka na nie-sprzedaży gier cyfrowych może i jest badziewna, ale pomyśleć: dostajesz włama na konto, odzyskujesz konto, które jest puściutkie? Nie życzę tego nikomu. Im wystarczy skan klucza plus karteczka z kodem (bo pudełka z kluczem nikt nie ukradnie raczej). A EA zasłania się "polityką postępowań". A jak ja nie odpuszczałem, argumentując że w ich systemie z pewnością widnieje historia zmian danych kont, konsultant walnął mi tekst w stylu "zbierz wszystkie informacje i skontaktuj się z nami [debilami]" i się rozłączył. Pełna profeska w tym, jak zrazić do siebie klienta ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartacza w czołgach nie używam, próbowałem kiedyś, ale że skuteczność gorsza była (dla mnie) niż z normalnych pocisków to odstawiłem. Przy okazji zestrzeliłem dziś w meczyku bez namierzania chyba 3 vipery i 3-4 śmigłowce transportowe więc jak dla mnie ciągle jest ok.

Btw prędkość z jaką obracasz wieżyczką jest regulowana czułością myszki w pojazdach (już w połowie paska lufa zapierd... jak szalona) więc po prostu ustaw w opcjach rozgrywki jak tam ci pasuje.

edit:wreszcie dałem radę zmienić pole widzenia z 90 na 120 stopni. Trochę dziwnie na początku wygląda ale jest ok i nie muszę się już tak gorączkowo na boki rozglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbiss

Daty, której używało się przy zakładaniu konta nie da się sprawdzić. Można tylko sprawdzić, od kiedy posiadasz konto.

Ale EA daje [ciach] w "pomocy" technicznej równo. Żadnego formularza zgłoszenia nie znalazłem. Tylko gotowe odpowiedzi...

Mojemu koledze ukradli teraz konto. Jako że mam doświadczenie (odzyskałem 2 różne konta Steam, jedno po 1 miesiącu, drugie po... 4 dniach) poprosił mnie o pomoc. Krew mnie zalała jak odpaliłem stronę "pomocy" EA, a potem 21 minut czekałem na kogoś na livechacie. Ostatecznie nikt nie chciał ze mną porozmawiać. Kolega podał datę, którą nawet ja pamiętam (pomagałem to konto stworzyć) a tu kupa. To je złe, za to ci nie oddamy! Taaa, wszystko pasuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam pisać na laptopie... Właśnie skasowałem sobie małe opowiadanie, więc zapytam tylko o to, co chciałem tam zamieścić na samym końcu:

Czy na PC też dodali teraz w kwadratach nad mapą literki oznaczające punkty kontrolne? Czy to tylko i wyłącznie ficzer dla PS3?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bethezer

Za "wygwiazdkowane" też? Chciałem tylko nakreślić sytuację do której odnosił się TimeX, mimo to przepraszam.

Wracając do patcha: Stinger/Igła mają lepszy zasięg i obrażenia - Mi-28 Havoc po trafieniu ma tylko ~19%. Plusem jest też to, że jeżeli namierzasz cel (nie strzelasz) i przeciwnik wypuści flary, to dalej jest namierzany, tzn. nie przerywa namierzania. Potem wystarczy tylko puścić rakietkę i liczyć zabitych :)

IMO najgorsze elementy tego patcha to:

-nerf 93R: mniejszy zasięg i nieco mniejsze obrażenia

-nerf palnika: 10% mniej obrażeń przeciwko pojazdom

Plusy:

-śmigłowce zwiadowcze bez drugiego pilota nie są już takie OP

-Stinger/Igła ultra buff

-delikatny nerf M16A3

Serwerów z AK jest już multum, ale jak próbowałem wczoraj wejść na serwer (jakiś amerykański, 24/24 graczy) to zostałem... 276 graczem w kolejce. Ciekawe, dlaczego garstka wybranych (oprócz PS3) już teraz może się cieszyć AK - sprawdzałem, to nie DICE grało.

Link do changelogu (na angielskim B-logu jest, na polskim niet): http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/news/view/2832654785571482527/

Całkiem sporo tych zmian :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadaniu "Specjalista Scar-H" trzeba zniszczyć 5 pojazdów latających przy pomocy wyrzutni ppanc. Igła/Stinger się do tego nie zalicza? Jak dotąd 2 razy udało mi się zestrzelić helikopter z javelina i te 2 kille mam zaliczone, ale dziś zestrzeliłem z igły 3 helikoptery i nie zaliczyło mi zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Destroy 5 air vehicles with AT Launchers." Czyli musisz używać broni przeciwczołgowej. Javelin to teoretycznie jest broń przeciwczołgowa i tylko Soflam daje możliwość zestrzelenia helikoptera lub samolotu.

Widać lukę w tłumaczeniu, bo AT - Anti-Tank = Przeciwczołgowy, a nie Przeciwpancerny (AP - Armor Piercing).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...