Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Ja najbardziej czekam na Alborz Mountain i Death Valley.Głównie z powodu innego klimatu.Mam nadzieję,że piechota dostanie przynajmniej kamuflarz zimowy :).Jeśli chodzi o pojazdy,to liczę na większą ilość helikopterów (róźnice wysokości punktów na Alborz aż proszą się o transportowanie śmigłowcami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że forum to nie newsroom, więc dając jakieś linki wysilcie się trochę pisząc o nich...

I na forum nie wolno wstawiać filmików z YT w formie okienek. A że skrypt jest głupi, to samo "wklejenie" linku nie wystarczy, trzeba go odpowiednio otagować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na mapy lub tryby, gdzie nie będzie odrzutowców, a helki będą miały łatwiej. A piechota jak się zbierze w kupę, helki będzie również sprzątała.

Patrząc na to jaki tryb wszedł z dodatkiem Close Quarters a jaki teraz czyli Tank Superiority to IMO brakuje jeszcze jakiegoś modułu na otwartych, nawet morskich mapach przeznaczonych dla samych myśliwców aby było prościej i szybciej zdobywać punkty :D Niewielkie mapki dobre są do wbijania gwiazdek/dodatków do broni, teraz będą wszelkie pojazdy pancerne, więc w ostatecznym rozrachunku zostały by siły powietrzne... oczywiście dla kogoś kto nie gustuje we flagrunach, które myśliwcami ciężko robić =]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w battlelogu w zadaniu "Facet z kluczem" mam niezaliczone zabicia ze strzelby mimo tego, że już dawno to zaliczyłem i nieśmiertelnik jest odblokowany. Wszedłem dla testu na mape i szybko zabiłem 25 osób, na koniec rundy pasek zadania dojechał do końca i zaznaczyło jako zaliczone ale w battlelogu dalej to samo. Tylko ja mam ten problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawdziłeś to świeżo po meczu to normalka. Odczekaj sobie z parę godzinek i na pewno ukończone wyzwanie pojawi się na battlelogu. Coraz bardziej wk... mnie i nie tylko mnie zresztą niezbalansowanie samolotów w porównaniu do tego co potrafią piechurzy czy choćby czołgiści. Dosłownie 2 zgranych nawet nie topowych ale po prostu dobrych pilotów może praktycznie wygrać mecz rozwalając wszystko w powietrzu i większość pojazdów co na ziemi. Jedyne zagrożenie dla nich i na jakie jeszcze pomstują to stacjonarne działka pplot., reszta map to ubijalnia. Mobilne działka też się od bólu nadać mogą ale one radzić sobie muszą nie tylko z tym co lata, ale z innymi atakującymi je pojazdami, rpg-ami, czy supportami próbującymi podkładać c4. Jety są praktycznie niezagrożone i normalną sprawą jest, że pilot odrzutowca w 80% przypadków kończy mecz na pierwszym miejscu z wynikiem dajmy na to 80/10, nieliczne zgony łapiąc jedynie przez kolizje w powietrzu, albo uderzenia przeszkody (budynki, wzniesienia itp...) Oczywiście poprawiło by nieco sprawę odnerfienie igły czy stingera, by na cokolwiek się zdały, ale na to chyba liczyć nie można.

Nowy filmikz Armoured kill, tym razem przelot spectactem przez mapę Alborz Mountains. Jeszcze tylko niecałe 2 tygodnieklaszcze.gif

Klik

edit: widzieliście nocny tryb grand bazaar? Wygląda świetnie (może poza killcamem;) ) Szkoda, że DICE, a raczej EA nie pozwala na MODY w bf3 :(

klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajkelAMG

Pytanie o soldatów: nie, nie można na jednym koncie. Jedna gra - jedna postać.

Pytanie o statsy: można, jeśli zakupiłeś premium.

Odkryłem kolejną rzecz, świadczącą o olewaniu przez ea (piszmy z małej, a jakże!) szczegółów, składających się na całość. Po pierwsze: jeśli przed skokiem do wody rozpoczniecie reload: spokojnie, skończy się w wodzie.

A jeśli grając jako medyk, odpowiednio wyczaicie moment do rzucenia apteczki, zaczniecie z wody nią spamować. Zaczną znikać (w końcu, jedna się pojawia to ostatnio rzucona znika). Jeden gracz nie zrobi szkody. Ale kilku? Malutkie lagi jak najbardziej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Można mieć tylko jednego żołnierza, reset statystyk występuje tylko dla posiadaczy premium (i to też resetuje chyba tylko kilka statystyk, nie wiem które, nie mam co do tego pewności).

@BulletProof: Fajny mod, lecz wydaje mi się, że poszli tutaj ze skrajności (Teheran Highway nocą, które wygląda jak w dzień) w drugą skrajność (za ciemno). Na mapce miejskiej oświetlenie powinno więcej dawać, troszkę jaśniej powinno być. Ale taki Capian Border wyglądałby tak genialnie. O albo Strike At Karkand nocą :D (tak, tak wiem... Nierealne marzenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyk nie da się zresetować, można zresetować tylko co co jest pokazane obok avataru żołnieża czyli wynik/min, stostunek z/p, celność i proporcje zab/zgn. Tylko resetuje staty w tym okienku, ale wszystkie twoje zgony, punkty i reszta rzeczy zostaje tak jak jest. Nie można zresetować wszystkiego i mieć "czystego" profilu, po prostu dice/ea świadomie wprowadził w błąd żeby znaleźć więcej chętnych na premium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blogs.battlef...=ak-assignments]KLIK!

Tutaj macie nowe nieśmiertelniki i zadania jakie będą nas czekały już za tydzień ;p(no niektórzy już jutro) nie mogę sie doczekać smile_prosty.gif

@down

Zawsze przy dlc dawali po 10 zadan wiec moze cosik jeszcze dojdzie,najpozniej dowiemy sie o tym jutro ja ps3 bedzie juz mialo dostep do dlc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten z czołgiem, ale pewnie nie będzie na nim żadnego licznika.

Co do tych zadań - te pojazdy nie mają do odblokowania żadnych dodatkowych bajerów jak wszystkie, które były dostępne do tej pory? "Gaśnica do tank destroyera" co to ma być za nagroda? Takie coś w ogóle się nie przyda w walce, już lepiej gdyby to był dym bo dźwięk namierzania to najgorszy koszmar dla kierowcy pojazdu. Do tego jeszcze te wymagania "15 kills". Najpierw troszkę przegięli w jedną stronę (po ~500 zabójstw dla każdej klasy żeby dostać jeden uniform) a teraz przeginają w drugą strone. Jeśli to wszystko co dostaniemy w armored kill to niezłe g***o. Nie licze na to, że tzw. gracze premium będą mieli dostęp do czegoś ciekawszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Gaśnica do niszczyciela czołgów może być przydatna. Gdy przeciwnik w czołgu unieruchomi cie, nie ma szans na ucieczkę pojazdem. Wysiąść i naprawiać też nie bardzo będzie jak, bo rozgarnięty kierowca momentalnie zajedzie twój pojazd z flanki i go zniszczy. Przypuszczam, że gaśnicy i tak nikt nie będzie używał, gdyż będzie na miejscu dymu, który to po prostu jest must have na otwartych mapach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w patchu usunęli flary dla gunnera w heli

ŻE CO?

Czy oni są nienormalni? A tak by się fajnie latało w AK szturmowymi, a teraz tylko dwóch typa stingery/igły weźmie i po lataniu...

I tak przecież one przeładowywały się bodajże aż 21 sekund. Wydłużyliby jeszcze np. do 30 sekund ten czas przeładowania flar i byłoby dobrze. Pewnie jakieś płaczki narzekali, że szturmowe helikoptery są OP. Ech....

edit:

Matko boska, mnie krew zaleje.

Tak przeglądam Battleloga w poszukiwaniu zmian i wszystko fajnie pięknie, ale...

Nie dość, że zabrali flary strzelcowi, to zabrali LASER w śmigłowcach zwiadowczych. Ja pierdziele, a tak fajnie się niszczyło wrogie helikoptery kombinacją P-Z + Laser. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2UP: Ale taki zgrany team w helce szturmowej był nie do ściągnięcia przez rakiety namierzane, tylko wszelakiej maści działka i rpg, więc teraz będzie groźniej. Dużo.

Helki zwiadowczne też dobrze, że dostały nerfa. Kombo P-Z i laser było zabójcze dla wrogich helek, czołgów i wszystkiego co się ruszało. A tak dalej będzie tak samo skuteczne z tym, że będą potrzebne dwie osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że usunęli flary dla strzelca. Wystarczył zgrany duet i heli na spółkę z odrzutowcami ownili wszystko na ziemi i w powietrzu nie nierzadko kończąc mecz z wynikiem 90/5. Wreszcie może piechota ma jakąkolwiek szansę na bardziej wyrównaną walkę. Ciekawe czy przeciw odrzutowcom też da się coś więcej zdziałać.

btw właśnie musiałem naprawić instalację w originie by wyskoczyło mi że gry zainstalowanej nie mam (po updacie). Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki mnie czekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że guner miał flary nie było żadną przesada, taki duet zdarzał się rzadko. Pozatym heli to nie jet że zdąży uciec zanim flary/Ecm się przeładuje. Według mnie zmiana negatywna mam nadzieję że ją cofną. A kombo pz-laser wcale nie jest zabójcze i tak każdy jeździł z dymem bądź latał z Ecm, tylko nowi gracze mieli problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja helikopterem latać nie potrafie, ale zawsze jest problem żeby je zniszczyć. Do tej pory (nie grałem jeszcze dziś po tym patchu) za nic nie mogłem zestrzelić helikoptera czymkolwiek co namierza cel. Za każdym razem albo coś miga wokół helikoptera i nie da się namierzyć, albo namierza tak długo, że w końcu jest poza zasięgiem. Kiedy już w końcu uda się namierzyć i wystrzelić rakiete to zawsze wypuszcza flary i zanim uda mi się przeładować broń to cel jest już gdzieś daleko albo zdążył przeładować flary. Jedyny sposób to strzelać z czołgu albo rpg bo taki pocisk nagle nie poleci gdzieś w bok. Tylko 1 raz od premiery gry udało mi się zestrzelić helikopter z javelina, z igły może kiedyś coś ustrzeliłem pare razy ale to na samym początku gry kiedy dużo ludzi nie miało odblokowanych flar. Z czołgu za to zestrzeliłem niezliczoną ilość helikopterów i troche mniej odrzutowców. Helikoptery potrzebowały jakiegoś nerfa bo bez problemu rakietami rozwalają czołgi i ludzi, a namierzyć je ciężko i zawsze na caspianie na topie jest gracz ze statami 100/7, a w battlelogu okazuje się, że całą runde latał helikopterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...