Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inhumator

Rozwiązany: Dragon Age dodatki

Polecane posty

Witam,

otóż kilka dni temu kupiłem grę, znalazłem w środku kupon z serialami do zbroi i golema. Zainstalowałem grę, założyłem konto na stronie Bioware, zarejestrowałem grę.

Przy opcji wprowadzenia kodu promocyjnego (w grze, profil gracza) gra się zminimalizowała i odpaliła przeglądarkę ze stroną producenta, tam wprowadziłem oba kody promocyjne, niby wszystko ładnie, pięknie..

I nic. Według instrukcji oba dodatki powinny pojawić się w profilu gracza (w grze), powinno je niby ściągać, a nic nie ma, zaś na stronie internetowej swojego profilu mam informację, że oba dodatki zostały wykupione.

Moje pytanie - czy te dodatki faktycznie powinny być przez grę ściągane, czy po prostu wprowadzenie kodów je odblokowuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC w DA dziala tak ze dopiero podczas gry znajdujesz np NPCa ktory da Ci zadanie ktore jest przypisane do konkretnego DLC np (twierdza straznika) i dopiero jak z nim pogadasz bedziesz mial opcje zakupu lub jesli juz masz je zakupione i zainstalowane to wowczas da Ci on lokacje na mapie i bedziesz mogl sie tam udac w celu przejscia questa zwiazanego z DLc...jesli chodzi o dodatki jak zbroje, pierscienie itd to ja bawilem sie DLC dopiero w pozniejszym etapie gry i mialem je juz w plecaku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Mam podobny problem, u mnie ściągnęło tylko krwawą zbroję, ani śladu Shale. Nie próbujcie mnie przekonać, że w trakcie gry wyskoczy zza krzaczka, bo przecież byłaby, tak jak zbroja, w elementach pobranych, prawda?

Mam nadzieję, że to jakieś chwilowe problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker to ty zrozum że tu o co innego chodzi. Więc lepiej się już nie wypowiadaj.

inhumator tak oba te dodatki powinny być fizycznie przez grę ściągnięte. Jednak jest jeden problem, byłeś zalogowany na swoim koncie EA kiedy wpisywałeś te dodatki? Jeśli nie to jest możliwość że kody ci przepadły (zostały wykorzystane ale nie przypisane do jakiegokolwiek konta) wtedy kontakt z EA. Dodatki powinieneś móc ściągnąć w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foris: tak, byłem zalogowany, właśnie musiałem się zalogować na stronie, żeby móc te kody wprowadzić.

Gdy przeglądam swój profil w BioWare social network, wchodzę w zakładkę "Your registered game promotions", i mam tam oba - niech wam będzie :tongue: - DLCs: Zbroja Krwawego Smoka i Kamienny Więzień.

Zgadzam się również, że muszę to w świecie gry znaleźć, że nie pojawi mi się to magicznie w plecaku. Chodziło mi o to, że - w moim mniemaniu - obie te rzeczy powinny być pokazane w Profilu gracza wywoływanym z głównego menu; no i zazwyczaj jestem zalogowany;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kodami może być odrobina problemu. Na stronce jest napisane, że cośtam w grze musi się odświeżyć, żeby DLC było dostepne. U mnie się to pojawiło dopiero następnego dnia, ale nie było możliwe do ściągnięcia (jakieś błędy). Kolejnego dnia już zassałem obie paczki bez problemu.

Co do przedmiotów - nie wiem jakie dokładnie masz, ale jeśli chodzi o Zbroję Krwawego Smoka, to jest dokładnie tak, jak na ulotce z kodem do niej - samą zbroję znajdujesz w ekwipunku (każdej swojej postaci, niezależnie od postępu w grze), natomiast resztę stuffu (hełm, buty i rękawice) kupujesz u takiego jednego kupca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kodami może być odrobina problemu. Na stronce jest napisane, że cośtam w grze musi się odświeżyć, żeby DLC było dostepne. U mnie się to pojawiło dopiero następnego dnia, ale nie było możliwe do ściągnięcia (jakieś błędy). Kolejnego dnia już zassałem obie paczki bez problemu.

kody wprowadziłem przedwczoraj, w tym czasie grałem ładnych kilkanaście godzin - coś dużo czasu potrzebuje... :dry:

Ale nic to, poczekam jeszcze trochę.

Co do przedmiotów - nie wiem jakie dokładnie masz, ale jeśli chodzi o Zbroję Krwawego Smoka, to jest dokładnie tak, jak na ulotce z kodem do niej - samą zbroję znajdujesz w ekwipunku (każdej swojej postaci, niezależnie od postępu w grze), natomiast resztę stuffu (hełm, buty i rękawice) kupujesz u takiego jednego kupca.

Na ulotce widnieje:

1. Uruchom grę Dragon Age: Początek i zaloguj się na swoim koncie EA/BioWare - zrobione

2. Przejdź do menu elementów dodatkowych, aby sprawdzić postępy pobierania - i tu jest pies pogrzebany ("tu tu", jak by Białoszewski powiedział :happy: ) - nie ma żadnych postępów pobierania, bo i w menu el. dod. nie pokazuje mi absolutnie nic :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak:

1. Zalogowałem się w grze.

2. Zalogowałem się na stronie internetowej i wprowadziłem kod.

3. Wróciłem do gry, do kienka z dostępnymi dodatkami (w którym to widniały 2 - twierdza i kamienny więzień).

4. Kliknąłem przycisk odświeżania - w drugim okienku z elementami aktualnie pobieranymi momentalnie rozpoczęło się ściąganie.

5. Po skończeniu ściągania element został automatycznie wrzucony do okienka z zainstalowanymi dodatkami.

Postępowałem tak dwa razy - przy instalowaniu więźnia i zbroi, za każdym razem bez jakichkolwiek opóźnień, ściągać zaczynało od razu po wciśnięciu odświeżania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vista/windows7? Jeśli tak, uruchom grę w ten sposób (PPM na ikonkę, Właściwości, Kompatybilność, uruchom jako administrator)

Vista. Hmm, jak wrócę do domu, muszę spróbować:) Dam odpowiedź wieczorem:) Zastanawiam się jednak, jaki to ma wpływ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vista/windows7? Jeśli tak, uruchom grę w ten sposób (PPM na ikonkę, Właściwości, Kompatybilność, uruchom jako administrator)

Vista. Hmm, jak wrócę do domu, muszę spróbować:) Dam odpowiedź wieczorem:) Zastanawiam się jednak, jaki to ma wpływ?

niektóre mody - dokładniej te większe, typu twierdza strażnika czy kamienny więzień wymagają uprawnień administratora do poprawnej instalacji z tego co mi wiadomo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ściagnięcie to jest od razu instalacja. One się nie ściagają jako poaczka tylko bezpośrednio się instalują do katalogu z grą z poziomu gry. powinny być zresztą widoczne w zakładce Available Content z wartością punktową za jaką można je kupić. Skoro nawet tam się nie wyswietlaja to właśnie najprawdopodobniej chodzi o uprawnienia administratora.

Powinno się wszysko odbyć tak jak w poście ChiefLeechera...

Pzdr...

Dd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu w niczym potwierdziłem rejestrację ale nadal mi pisze żebym potwierdził, potwierdziłem logowanie i nic

Mi na zbroję, i dwa przedmioty dodatkowe (pierścień cośtam) pomogło (oczywiście po instalacji DLC zgodnie z instrukcją) wyłączenie i włączenie z powrotem gry - i już były w ekwipunu. Natomiast Golema do tej pory ni ma - ktoś zasugerował, że trzeba pogadać z gościem w obozie, ale on daje linka tylko do DLC związanego z zamkiem Grey Wardenow - nie przypominam sobie, żeby dawał linka do Golema? Wiem, że odpowiednia lokalizacja powinna się pojawić na mapie, problem mam taki że u mnie jej nie ma, mimo że status DLC mam "installed".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...