Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gieszu

Dragon Age - DLC

Polecane posty

Mam taki problem pobralem i zainstalowalem DLC dla DA i choc mam polskie glosy postaci w tych dodatkach to napisy dalej mam angielskie i nijak da sie to zmienic...nawet edycja pliku ini nic nie daje bo po wlaczeniu gry napisy w DLC znow sa po angielsku...jedynie glosy postaci kwestie mowione sa po pl...wie ktos jak rozwiazac ten problem?? Mam oryginal z gram.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj napisać do gram.pl pomoc techniczna,oni naprawdę potrafią pomóc i to dość szybko odpowiadają na maile i niosą pomoc (wiem ,bo sam korzystałem) ten problem co opisujesz jest dość nietypowy,też posiadam dlc do DAO i napisy i dubbing jest PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku włącz DAOriginsConfig.exe tam klikasz na zakładkę "grafika" i masz tam takie opcje jak: język i dubbing, powinieneś mieć tam do wyboru polski oraz angielski, kombinuj. Jeżeli nie ma to zrób tak: pliki z polskimi napisami wgraj jako te z angielskimi, czyli zmień nazwę "singleplayer_pl-pl.tlk" na "singleplayer_en-us.tlk" ten wsadź do modules>single player>data>talkables no i jeszcze pozostaje plik z packages>core>data>talkables "core_en-us.tlk". Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...