Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mrgonzo

Call of Duty: Modern Warfare 2

Recommended Posts

Witam :D

Poszukuje graczy do MULTI.

Chce też stworzyć jakiś Team, do wspólnych weekendowych zmagań :P [granie z Ruskimi itp. mam już...] nie szukam też wymiataczy :) tylko graczy. łącznie z 6-7 graczy. wpisujcie się w Tym Temacie, albo odszukajcie Mnie w steamie.

Konto steam: SZWAJATOR, a gram pod nickiem -=spider=- PL

Ja też szukam kogoś do misji specjalnych, i oczywiście do wspólnego grania z polakami, w sobotę mogę zagrać konto steam: 19BrainiaC96.

Korzystając z okazji zadam od razu pytanie czy jest jakiś sposób żeby zagrać z kumplem bo jak chcę się połączyć to pisze że nie mogę.Właśnie dla tego nie mam z kim grać:)

No cóż, szkoda że nieco wcześniej nikt nie poinformował, takto może bym pograł. Trzeba na przyszłość wcześniej ustalać, chociaż z dzień przed grą. Pozatym ciężko było coś z tego wywnioskować, bo "może o 20" nie jest 100% prawdopodobne. :)

Witam ja również chętnie pogram po sieci ze swoimi mój nick na stema to Currahee 8722. Jak coś to piszcie ze z forum actionum jestescie i kiedy jakas ustawka. Preferuję osobiście dominacje , hardocre sztab pro, znajdz i zniszcz zwykly badz pro.

Pozdrawiam

Currahee

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...