Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awesomek88

BONY 50zł do EASTORE-SPRZEDAŻ/WYMIANA

Polecane posty

Tak jak w tytule. Mam na sprzedaż/wymianę 2 bony do EA STORE o wartości 50zł każdy. Bon można wykorzystać przy zakupie dowolnej gry do kwoty 50zł (bez żadnych dopłat) lub do gier droższych jako 50 złotowy rabat.

Jestem tu nowy także jeżeli macie jakieś wątpliwości to wystawię aukcję na allegro (mam ponad 600 komentarzy).

Jak wiadomo, 50zł wystarczy nam na zakup min. Fify 09, NFS Undercover, Crysis, Crysis Warehead, Burnout Paradise itp.

Możliwa zamiana na inne gry, punkty do Kompanii Graczy lub kody rejestracyjne z gier z EK, Topseller, Platynowa Kolekcja.

Moje gg: 8339104.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry które mnie interesują:

Saints Row 2

GTA 1, GTA 2-premierowe wydania

NFS Undeground 2- premierowe wydanie

CoD 4 MW

Colin DiRT

Megapack do TDU

a oprócz gier także auta z kolekcji ,,Kultowe Auta PRL".

Na chwilę obecną mam ok. 10 bonów do EA Store także mogę dać 2 kody za jedną grę na przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. Oferta bonów do EA STORE nadal aktualna. Wymiana na gry bądź sprzedaż.

Kilka osób już skorzystało i są zadowoleni:) Oferuję na prawdę przyzwoite ilości bonów za gry, na pewno na takiej wymianie nic nie stracicie;)

Jestem otwarty na wszelakie propozycje. Piszcie a chętnie odpowiem i się zawsze dogadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam. Sporo osób już skorzystało z mojej ofertę więc zapraszam i Ciebie. Tak do Ciebie mówię, dokładnie do Ciebie. Skoro już wszedłeś w ten temat to odezwij się na gg lub pozostaw po sobie ślad:) Na pewno się dogadamy, jestem człowiekiem ugodowym, idącym na kompromis. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dogadana na gg;)

Zapraszam kolejne osoby na wymianę/sprzedaż;)

Oprócz gier interesuje mnie pamięć RAM DDR2 800mhz oraz procesor Core 2 Duo o taktowaniu minimum 2,33Ghz. Konkretne przykłady modeli które szukam: E4600, E6600, E6700.

Wymiana w całości za niezłą liczbę bonów, za bony plus gotówka itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...