Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

Risen - Kryształowe dyski

Polecane posty

1. Mam problem z znalezieniem ostatniego dysku. 1 dysk dostałem od Dona. 2 dysk był w tej świątyni z "szamanem Jaszczuroludzi". 3 naprawił mi ten druid Eldrik czy jakoś tak. 4 skubnęły gnomy i miał go ich szef. A piąty? nie mam pojęcia gdzie może być :sad:

2. Drugie pytanie wybrałem maga i strasznie ciężko się nim gra z bestiami wilkami itp. jakoś blok stafem nie robi na nich wrażenia i muszę ich za klikać :angry: A jak odejdę troszkę dalej i chcę go z magi wykończyć, spalam manę w 3 4 strzałach. I teraz jak rozwijać moja postać, Magia (jaka? Arcane, Fire, Frost) i mana?(many mam tylko 50 :laugh: ), czy dalej Staff mam walkę staffem poz. 7. A i jeszcze gdzie mogę zdobyć jakiś fajny staf nosze ten druida nie oddałem mu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wykonaj questa ze skarbem pirata (Pięć bezimiennych grobów, chyba).

2. Zainwestuj w jeden z kryształów i manę. Ja używałem lodowego, ale grałem wojownikiem zakonu, więc zamrażanie mi się przydawało, bo potem wykańczałem wrogów mieczem. Polecam kryształ ognia, bo zadaje największe obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykonałeś dla niej misje?

Musisz dokopać pewnemu niewychowanemu panu w przybytku Sonii, który to trapi tamtejsze panie. Ma on klucz do dawnej chaty jej ojca, gdzie znajdziesz kufer ze wskazówką. Oddaj tę wskazówkę Patty

. Wówczas będziesz mógł ją wyprowadzić z miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem troszkę innej materii. Otóż, gram jako bandyta, znalazłem 3 dyski (oprócz tego od Dona, bo na razie nie chce mi dać). Rzecz w tym że byłem w każdym miejscu, gdzie dyski powinny być (u jaszczuroludzi, w skarbie Stalobrodego, u szefa goblinów i u driuda). Teraz nie mogę nic zrobić, nie mam pojęcia jak "zgubiłem" jeden z nich. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie artefakty masz, to podpowiem jakich ci brakuje i gdzie je znaleźć :). Eh, sorry ;/. Pomyliło mi się z fabułą, konkretnie myślałem o zbroi Tytana xD. Jak coś mi się przypomni to zedytuje :).

Spróbuj jeszcze raz wszystkie miejsca przejrzeć, najprawdopodobniej któreś pominąłeś. Jeśli spotkasz potwory, to zapewne tam jeszcze nie byłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż czy na pewno przeszukałeś ciało kapłana jaszczuroludzi we wschodniej świątyni ,ciało Gryngera ,kufer Dillingera i upewnij sie czy na pewno naprawiłeś z Eldrickiem ostatni dysk.Innych rad nie mogę udzielić ,bo sam zdobyłem wszystkie beż żadnych komplikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...