Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shakal84

Rozwiązany: Call Of Duty Modern Warfare 2

Polecane posty

Witam mam pytanko ... czy istnieje możliwość założenia w trybie Muliti dwóch osobnych profili (kont) tak jak można było to zrobić np w CoD4 i World War ??? gdyż oprócz mnie gra jeszcze brat a nie chce zeby grał na moim profilu ... jest wogóle taka

możliwość ??

"cudowny" STEAM :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie możnatego zrobić, a na steamie każdy klucz można przypisać tylko do jednego konta, więc trzeba je szanować i pilnować, ale osobiście pomimo, że nikt oprócz mnie nie korzysta z mojego konta steam uważam że powinna być możliwość założenie pod kont lub łączenia ich w celu dzielenia się np z bratem kluczem produktu, przecież i tak nigdy nie możnagrać na jednym kluczu grać w tą samą grę w tym samym czasie, tak samo jak nie mozna otworzyć tego samego konta steam na dwóch kompach jednocześnie, a przecież mozna mieć wiele gier zainstalowanych na steamie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam radę bo też mi brat gra na multi możecie zrobić sobie każdy osobną klasę (to chyba każdy zrobił) i możecie zmieniać za każdym razem nazwę gracza (zmienia się chyba na steamie).Przynajmniej tyle się da jakby ktoś jeszcze tego nie robił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...