Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anon1m

Rozwiązany: Modern Warfare 2 - Kolejny problem

Polecane posty

Witam!

Wreszcie zacząłem grać w Modern Warfare 2. Po około 3,5h zabawie z Singlem wyłączyłem go i poszedłem oglądać znany program na TVNie(trzeba odpocząć od zabijania :D). Chodzi mi tutaj o misję Gułag - ostatnią z 2 aktu. Miałem wielki problem, żeby przejść ostatni etap(podchodziłem do niego jakieś 15 razy), ale gdy w końcu go przeszedłem to po filmiku końcowym gra wywala mi do Windowsa. Co gorsze nie mogę zacząć nawet od początku tej misji... Jeśli to oznacza skopany SAVE to ja dziękuje... Nie chce wylewać swoich żalów, ale takich rzeczy jeszcze nie było. Najpierw ten problem z instalacją, teraz to... BEZ PRZESADY. Miał ktoś może taki problem po tej misji?

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Anon1m

EDIT. Pomyliłem się. To właśnie misji Gułag nie mogę wczytać. Zawsze mam błąd i mi wychodzi do Windowsa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Jak? Nie wiem do końca! Robiłem parę razy sprawdzanie integralności cache gry, ale to nic nie dawało. Zrezygnowany poszedłem spać. A dzisiaj? Włączam, sprawdzam i... DZIAŁA :D Nie wiem jakim cudem, może po prostu wystarczył reset komputera ^^ Chociaż dużo ludzi miało z tym problem w różnych etapach gry. Mam nadzieję, że to poprawią w następnym patchu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...