Skocz do zawartości
krych777

Poszukujemy/Polecamy

Polecane posty

@UP

Niestety New X-Men od Dobrego Komiksu nie zostało skończone. Wyszło 4 numery na 7 planowanych (sam mam trzy pierwsze). A szkoda, bo jest tam zniszczenie Genoshy wspomniane teraz w Astonishing X-Men: Obdarowani. Dobry Komiks za to chyba skończył rozdział o Ultimate X-Men ale nie wiem ile tam było zeszytów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszły w dwóch turach, z serii o budowaniu X-Men i walce z Weapon X, oraz dwa o potyczce z Legionem, z tych ośmiu posiadam siedem i myślę że to pozycje warte uwagi :D Co do obdarowanych z niecierpliwością czekam jak w tej serii wyjdą kolejne tomy o X-Men, poza nimi mam w planach kupić Dredevila, Avengers i Kapitana Amerykę we wszelkich dostępnych w WKKM wariacjach (o ile dalsze tomy się pojawią).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy poza WKKM jest jeszcze jakieś polskie a przy tym w miarę tanie wydanie komiksów Marvela

Niestety nie ma. Mucha Comics, która należy i tak do droższych wydawnictw, na czas trwania WKKM zaprzestaje wydawania jakichkolwiek komiksów Marvela. Czyli, mówiąc ogólnie, jesteśmy na razie "skazani" tylko na Kolekcję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szejdi

A ja ci radzę poczekać na polskie wydania tych tytułów (Avengers Dissasembled, House of M, Civil War) aż wyjdzie w kolekcji Hachette wiosną 2013. Też po polsku, też w twardej oprawie, a 30 % taniej niż wydania Muchy Komiks. Dzięki temu zostanie ci kasę na więcej tytułów. CorniC ma rację - poszukaj na Allegro starych TM Semic. W następną środę wyjdzie też w kioskach 5 tom kolekcji - "Powrót Venoma" od Hachette. Też można przygarnąć.

Tu masz przybliżoną listę tytułów która z dużym prawdopodobieństwem będzie wydana w Polsce po 40 zł za tom.

http://en.wikipedia....ovel_Collection

Tę wielką kolekcję prenumeruję ;D oprócz tego szukam czegoś większego, najbardziej mnie interesują crossovery. Chyba zdecyduję się na te amerykańskie, bo są bogatsze i tańsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starym ale niezłym Crossoverem z lat 90 (tak przynajmniej wydali go u nasjest ,,Cutioner's Song" dotyczy serii X-Men, Unncany X-Men, X-Force, X-Factor i Cable, albo ,,Rise of the Midnight Sons" (Blade, Ghost Rider, Morribus, Dr Stragne, Nightwalkers) oba do kupienia za psi pieniądz biggrin_prosty.gif

Edytowano przez CorniC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Taaaa... Jak się patrzy dojrzalszym okiem konesera :) na Mega Marvel to pozycje miało naprawdę zacne. (X-cutioner Song mam :))

@Szejdi

Gratulować, gratulować prenumerki. Wstaw zdjęcia kubka i torby :D. Tym bardziej nie kupuj polskich wydań Muchy bo przepłacisz za dubel. Ewentualnie jeśli chcesz mógłbyś dokupić ich pozostałe 3 tomy Astonishing X-Men od Wheedona (bo ich raczej nie będzie w Hachette). Jak mówił Bob na sklep.gildia.pl jest trochę lepsza cena niż bezpośrednio od Muchy - po 50 parę zł.

@CorniC

Mandragora wydała jeszcze Punisher Born i Punisher:Witaj w domu Frank (oba także w twardych okładkach), kilka Essentiali (Spider-Man, Ghost Rider, X-Men, Punisher Of koz), Lobo, Venoma, Hitmana. Było też np. Batman Hush czy Ultimates: Superludzie ale już nie pamiętam wydawcy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma podanej listy, jakie komiksy będą na pewno w Kolekcji. Na wikipedii -> http://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection znajduje się prawdopodobna lista, która póki co sprawdza się w edycji Kolekcji z Wielkiej Brytanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Poszukuje komiksu z Gwiezdnych Wojen. Nie pamiętam tytułu, tylko tyle, że to komiks o dwóch szturmowcach imperium. Kolega kiedyś przyniósł go do szkoły, pamiętał, że był bardzo zabawny(komiks nie kolega) i teraz chciałbym go kupić.

Edytowano przez Demonir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dolnym rogu, nad kodem kreskowym, a poniżej loga Mandragory masz cyfrę "1" na jednym i "2" na drugim, konkluzja - dwa kolejne tomy. Ostateczny dowód przynosi niezawodna biblioteka Ossus-a http://www.ossus.pl/biblioteka/Tag_i_Bink_kopn%C4%99li_w_kalendarz_1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny komiks jaki się dotychczas w Polsce ukazał ze starym Loganem, to Wolverine: Koniec. Miniseria wydana przez Mandragorę.

Istnieje jeszcze jedna historia ze starym Loganem, kompletnie niezwiązana z "Wolverine: Koniec". Nazywa się "Old Man Logan" i jest dwieście razy lepsza od "Wolverine: Koniec". Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że "Old Man Logan" zostanie wydany w Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela wydawanej przez Hachette.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że "Old Man Logan" ma zachwycać. Po prostu jest to bardzo dobra historia, przemyślana, fajnie poprowadzona, rysunki Steve'a McNivena zapierają dech w piersi... Ogólny zarys jest taki, że historia dzieje się w przyszłości która na myśl przywodzi świat na przykład z Mad Maksa. No i Wolverine nie chce prowadzić życia mutanta zabójcy, ale koniec końców zostaje zmuszony do powrotu na drogę zabijania. Nie napiszę dlaczego.

Komiks jak najbardziej wart przeczytania.

Jeśli chodzi o Wolverine'a Claremonta i Millera, który został wydany w 4 tomie WKKM, to mi się ten komiks nie podobał ani trochę, aczkolwiek rzucił trochę światła na postać Logana i jego motywację itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...