Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slaughter

Klawiatura

Polecane posty

Witam drodzy forumowicze :wub:

Pada mi klawiatura, więc postanowiłem kupić nową, jako że kompletnie się na tym nie znam napisałem tutaj ;) Jaką polecacie klawiaturę tak do ~~150 zł? Bardzo bym prosił o podsyłanie modeli + jeżeli to możliwe linków do aukcji / sklepów internetowych.

Pozdrawiam Serdecznie

Slaughter :wub:

@edit

Klawiatura przede wszystkim do grania profil , hmm, żeby wygodna była , raczej wysoki, ale jak będzie jakiś przyjemnie zrobiony niski to również nie pogardzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wysokim profilu, do grania... polecam G600 A4 Techa. Wygodna, niezawodna i szybka. Posiada antypoślizgowe nakładki na klawisze WSAD i strzałki, które są najczęściej używane w grach, regulowany czas reakcji i możliwość dezaktywacji klawisza windows (ten, co włącza menu start). Nie posiada znanej z modelu G700 maleńkiej spacji, dzieki temu jest znacznie łatwiejsza w obsłudze ;)

Jeżeli zaś chodzi o niskoprofilowane... Tu w grę wchodzi chyba tylko Razer Arctosa. Posiada jeden feler - czarne nadruki na czarnych klawiszach, więc granie w nocy odpada.

A, zapomniałem - sam używam G600 i jestem z niej bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić Razer Arctosa Silver i problemu nie ma ;d

Oprócz w/w klawiatur:

Everglide t-1000

Revoltec Fightboard Advanced (calkiem fajna nawet)

Microsoft Reclusa (jak gdzieś na allegro tanie znajdziesz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne nadruki na czarnych klawiszach, więc granie w nocy odpada.

A miałeś chociaż tą klawiaturę? Ja mam, a używam kompa tylko po zmroku. Nie mam żadnych problemów z pisaniem, może dlatego że piszę bezwzrokowo. Skoro nawet z pisaniem nie ma problemów, to co dopiero z graniem?

Arctosa jest bardzo wygodna, klawisze odpowiednio stukają, są fajne klawisze multimedialne, co ważne niezbyt widoczne. Jak dla mnie ta klawiatura to rewelacja.

A jeżeli komuś przeszkadzają czarne klawisze, to co za problem kupić sobie wersję Silver, Sedinus?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Sidewindera X6 (na ceneo widziałem, że sprzedają ją od 170 zł). Sam mam tą klawiaturę i jest kapitalna :). Czerwone podświetlenie klawiszy, podkładka pod nadgarstki, 3 profile klawiszy, przełączana na lewo lub prawo klawiatura numeryczna, cruise control i 90 programowalnych makr. Klawiatura jest bardzo wygodna i ma nawet fajny design (w nocy z podświetleniem wygląda genialnie :P). Polecam

EDIT: sry napisałem Sidewinder X5 a to miałbyć X6... mylą mi się te nazwy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...