Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jnon

Rozwiązany: Call Of Duty Modern Warfare 2

Polecane posty

Kolejny problem, gram sobie w kampanie aż tu nagle komp mi się wiesza, na początku było wszystko ok, ale kiedy doszedłem do misji "ja za dawnych czasów", dzieję się to notorycznie...

Wcześniej jak grałem zdarzyło mi się to raz więc myślałem, że to nic takiego, ale teraz to już jakaś masakra...

Do tej pory zmieniłem stery do grafy na nowsze, ale to nic nie dało, ktoś się spotkał z takim błędem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INSTALACJA Z PŁYTY

1. Wchodzimy w steam, klikamy prawym przyciskiem myszy na CoD MW 2 i usuwamy z listy zainstalowanych gier.

2. Wyłączamy steam.

3. Wkładamy DYSK 1 do napędu.

4. Kilkamy 'START' później (w przypadku XP) 'URUCHOM' i wklejamy tam następujące zadanie:

I:\Gry\Steam\Steam.exe -install D:

Przyczym zamieniamy ' I ' na dysk w którym mamy zainstalowany przeklęty program STEAM, a D zamieniamy na swoją nazwę napędu

5. Klikamy OK i instalacja powinna dalej przebiegać z płyty.

Sposób sprawdzony, tak właśnie zrobiłem, wszystko mi działało. W razie pytań proszę pisać na nr 6129820

Gra świetna, na początku troszkę brakowało mi dramatyzmu, jednak później IW udowodniło , że potrafi robić świetne gry. Szkoda tylko, że taka krótka.

Pozdrawiam i życzę miłego grania :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem jak w pierwszym poście tylko zamiast (55) pojawia mi się komunikat - " instalacja Call of Duty : Modern Warfare nie została ukończona (16) " doczytałem się że chodzi najprawdopodobniej o problem z netem - używam Netii mam modem Thompson speedtoucha 330. Namierzyłem link https://support.steampowered.com/kb_article...32&l=polish gdzie jest informacja o komunikatach z wersjami (16) , (35), i (55) problemu. Z linku dotyczącego komunikatu (16) przekierowuje mnie na Troubleshooting Network Connectivity. Tu wybrałem język polski i wyskoczyło mi to Rozwiazywanie problemów z laczeniem sie z siecia . W tym momencie zgłupiałem i nie wiem za bardzo co robić bo grzebać w ustawieniach sieciowych nie za bardzo chcę żeby nie zamieszać. Zaznaczę że wcześniej miałem problem z grą w CoD'a 4 w sieci i nie łączyło mnie z serwerami. Teraz myślałem że chociaż w singla spokojnie pogram a tu klops.

Proszę o pomoc i info czy komuś wyskakuje ten sam problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A by poprawnie i bez problemu zainstalować grę przez Steam musicie Wejść na steam i wybrać dodaj produkt steam (czy coś takiego) podajecie klucz produktu itd. Gdy na zakładce gry pokaże sie ikonka gry a jej stan jest niezainstalowana, blokujecie automatyczną aktualizację, bo steam będzie ją ściągał z netu zamiast instalować z DVD.

Teraz dajecie instalacje z płyty i nie powinno być problemu.

Taki jest mój sposób na Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z multiplayerem gdyż nie mogę grać online ponieważ pisze mi moje usługi ograniczone , więc wyłanczam firewalla lecz problem dalej istnieje . Używam w mieszkaniu Router czy możliwe ze to jest przyczyna ? ponieważ w inne gry gram przez neta a wto nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z multiplayerem gdyż nie mogę grać online ponieważ pisze mi moje usługi ograniczone , więc wyłanczam firewalla lecz problem dalej istnieje . Używam w mieszkaniu Router czy możliwe ze to jest przyczyna ? ponieważ w inne gry gram przez neta a wto nie

Sprawdź czy wszystko ok z portami, też miałem kiedyś taki problem(też mam router) i wystarczyło otworzyć jakiś tam port(niestety nie pamiętam jak dokładnie to zrobiłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poczekałem chwile i i mi sie udało zaktualizowac ale teraz

mam nastepny problem -cała gra , to znaczy cały tekst to kolorowe kwadraciki wszystko menu ,opcje ,dialogi wszystko działa tylko nie widać liter

a kupiłem go normalnie w empiku , nie mam pojecia co jest grane ale mnie to strasznie wnerwia jesli ktoś wie o co chodzi ......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, gra zawiesza się albo zaczyna strasznie "żabkować" raczej niezależnie od natężenia akcji na ekranie, potrafi zawiesić się podczas filmiku wczytującego albo podczas samej gry, czasem przez chwilę nic się nie dzieje a czasem "tylko" dramatycznie zwalnia na około minutę. Miał ktoś taki problem?? Jak go ewentualnie rozwiązać??

Konfiguracja komputera:

- Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz

- GF 9800GTX 512mb

- 4 Gb ram

- Win XP Prof. SP3

Co dziwne, na słabszym laptopie (IntelC2D 2,66GHz, ATi4570, 4Gb ram, Vista HP) problemu nie było:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od początku zaczne że mam modern warfare 2 ogrinał , kupiłem instaluje w Steamie pisze mw2 nie zainstalowane więc naciskam instal i po 10 godzin dalej "Tworzenie lokalnych plików cache gry""Przygotowanie do instalacji" pomocy mam taką ochotę zagrać a Steama rozjebać !!<zły>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam problem, który pewnie wyda wam się śmieszny.

Otóż, gdzie dokładnie jest zainstalowana gra? Chodzi mi o katalog, gdzie znajde te wszystkie dziwaczne pliczki itp.

Najprawdopodobniej jest na dysku C, bo na moim drugim nie ma go na pewno, szukam i szukam, a znaleźć nie mogę.

Z góry dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki bardziej skomplikowany problem

Otóż podczas grania zresetował się komputer

Po zalogowaniu odpaliłem MW2 Multiplayer.Wyskoczyło okienko :

---------------------------

Gra Modern Warfare 2 prawdopodobnie nie została prawidłowo zamknięta podczas ostatniego uruchomienia.

Czy chcesz uruchomić ją w trybie awaryjnym?

Jest to zalecane dla większości użytkowników.

Zmianie ulegną tylko ustawienia systemowe, układ sterowania pozostanie niezmieniony.

---------------------------

Tak Nie Anuluj

---------------------------

Po kliknięciu tak gra się "włącza" w postaci czarnego okienka i zmienionej rozdzielczości na drastycznie niską i nie da się nic zrobić

Po kliknięciu nie pojawia się złota ramka i nic.........czekasz półtora godziny i dalej nic

Dodam że Single player chodzi bez problemów

Próbowałem także przeinstalować gre i dalej nic..

Z góry dziękuje za pomoc

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW. - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...