Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jnon

Rozwiązany: Call Of Duty Modern Warfare 2

Polecane posty

Ale mam jeszcze jedno pytanie. Jak zmienić lokalizację instalacji gry?!

Gra instaluje sie do folderu steam

Steam to bardzo dobre rozwiązanie. Autpatchowanie i VAC, dzięki któremu na serwach nie będzie cziterów.

Czekanie to dobre rozwiązanie

I cziterow nie bedzie jak w CS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK robie tak odpalam autorun z plyty. Klikam instalacje(gre mam juz przypisana do konta steam) i nagle wyskakuje okienko do zalogowania na steam. Po ponownym zalogowaniu gra staje na samym początku:

"Tworzenie lokalnych plików cache gry...

Przygotowanie Call of Duty: Modern Warfare 2 plików do instalacji."

czekam juz godzine i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK robie tak odpalam autorun z plyty. Klikam instalacje(gre mam juz przypisana do konta steam) i nagle wyskakuje okienko do zalogowania na steam. Po ponownym zalogowaniu gra staje na samym początku:

"Tworzenie lokalnych plików cache gry...

Przygotowanie Call of Duty: Modern Warfare 2 plików do instalacji."

czekam juz godzine i nic.

przerwij .zacznij jeszcze raz.Miałem to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn...dopchałem się w końcu do serwera i coś tam ciągnie, ale tempo jest koszmarne. Gdy odpalam "setup" z płyty, do wyboru mam tylko "instalacja". "pomoc techniczna" i "wyjście". Gdzie szukać opcji "zainstaluj ponownie"? - tej która da mi możliwość normalnej instalcji z DVD? Bo mnie krew zalewa że tak komplikują życie uczciwym graczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że wszystkie usterki dotyczące CoD'a i Steam<np. przeciążone servy, problemy cache> jest spowodowane tym, że ze Steam'a kożystało miliony graczy na całym świecie ,którzy kupili dzisiaj CoD'a. Ja sam rano na 8:00 leciałem do Empika po tą grę<o dziwo nie ja jeden>.

@Atake

Spróbuj:

Reinstalu

Zainstalowaniu na inny dysk<wiem nie dorzeczne, ale u mnie raz zadziałało>

Sprawdź czy masz najnowsze stery, i czy twój komp ma odpowiednią konfiguracje.

@traffic520

I owszem. Steam obsługuja i singla i multi z czego są to dwa hmm oddzielne programy ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam to bardzo dobre rozwiązanie. Autpatchowanie i VAC, dzięki któremu na serwach nie będzie cziterów.

Czekanie to dobre rozwiązanie

I cziterow nie bedzie jak w CS?

Jeżeli CoD 4 będzie korzystał z antyczita Valve (VAC się nazywa) to na 99,9 % nie będzie żadnych cziterów na serwerach, bo Vac bardzo często się aktualizuję. Kiedy na serwer wejdzie ktoś z WH albo innym świństwem, to dostanie po kilku sekundach bana na Steama, czyli straci możliwość gry w multi. Oczywiście może prosić Valve o odblokowanie konto, często się zgadzają, ale przeważnie odblokowują tylko jeden raz.

Teraz się tylko martwię, że jeżeli CS korzysta ze Steama i jest tyle serwerów Non-Steamowych, to to samo może spotkać MW2 za kilka miesięcy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff! powoli już zaczynam mieć tego dosyć. Kolejna "Złota rada" Infinity. Otóż po uruchomieniu należy odczekać kilka minut a gra się odblokuje (czyt. menu). U mnie gra odblokowała się po około 4 minutach, nie wiem jak u Was, może więcej, może mniej. W końcu mogę zagrać. Zatem znów powodzenia. Oby Wam ten sposób pomógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CoD 4 będzie korzystał z antyczita Valve (VAC się nazywa) to na 99,9 % nie będzie żadnych cziterów na serwerach, bo Vac bardzo często się aktualizuję.

po tym zdaniu leżem i kwiczem! :D

chyba nigdy nie grałeś w 1.6 ani w cs:s. nawet nie wiesz ilu jest hax0rzów, którzy grają na wh, aim'ie czy innym ścierwie a VAC może ich w dupcie pocałować. nawet na esl'a wyszedł hax, którego aeq podobno nie wykrywa, pzdr.

a wracając do mw2: na razie wg. mnie nie opłaca się kupować. poczekam sobie krótką chwilę, kupie cod'a 4 taniej, pogram w multi i dopiero wezmę się za mw2. dobrze, że przynajmniej w mw2 jest co-op. :>

czy steam wymaga aktualizacji??

co jakiś czas sam się aktualizuje i prosi o ponowne uruchomienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...