Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Nominacje] Złoty Mop

Polecane posty

Jest na forum taka grupa desperatów, którzy wchodzą wszędzie tam, gdzie boi się wejść zwykły człowiek. Walczą, osamotnieni z pieśnią i imieniem Admina (OŻW) na ustach. Za swoją pracę dostają w zamian przekleństwa i obelgi.

Teraz możesz im to wynagrodzić. Wybierz najlepszego moderatora, nagródź go za dobrą pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrodziło w tym roku "zielonymi", w każdym razie pragnę wyróżnić tych, którzy po otrzymaniu tej jakże zaszczytnej funkcji od razu zakasali rękawy i wzięli się do roboty, prowadzącej to forum w dobrym kierunku *tyle wazeliny* Moim zdaniem są to:

Mariusz Saint

Rankin

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos idzie na 'over 9000' Rankina, Lorda Nargogha oraz Turambara. Widać, że COŚ robią, Rankin lubi Stalowego Szczura (which is SEX), Lord poparł inicjatywę dla zagadek przyrodniczych, a Tur... no, aktywny jest. Jak jasny gwint.

And now I'll put on my cool face.

*trollface*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz (stefan) - starczy zajrzeć do BiO by przekonać, się że robi najwięcej zamieszania. Nawet teraz, gdy mam mało czasu - wpada na chwilkę, rach ciach i jest porządek.

PzkwVIb - Zamiata swoim mopem, aż ściany się trzęsą.

niziołka ;) - szeryfuje tam, gdzie nikt prawie nie zagląda, ale muszę na nią zagłosować bo sieje postrach swoją patelnią +6 na Balrogi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turqu - kurde, ale miałem nosa, żeby go zaproponować. Niby moderuje tylko w niszowym dziale, a odwala kupę dobrej roboty, co widać choćby tu w smugglerkach.

Pezet - chyba najbardziej znienawidzony moderator, prawdziwy postrach i zły glina... dosłownie :]

m(s) - za plany podboju świata xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul - za to, że odkąd pamiętam świeci zielenią i nigdy pożytecznie tego nie wykorzystał.

Niziołka - bo robi w sumie to samo co P_... No i wstawiła kiedyś osta, który do dziś mnie bawi.

Sevard - za najkrótszą drogę od Juniora do Moderatora i świetną współpracę we wspólnych działach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Nargogh - facet odwala kawał dobrej roboty, dwojąc się i trojąc w godzinach nocnych :)

PzkwVIb - klasyka, postrach, powalające ostrzeżenia i komentarze do tychże :)

Mariusz Saint - biedny musi się codziennie ścierać z hordami narutardów i "daily dose" nielegalnych linków do M&A (aczkolwiek ostatnio, zdaje się, jest spokojniej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek - bo wytrzymuje ze mną i P_aulem :) Już to samo w sobie powinno wystarczać nawet na Pokojową Nagrodę Nobla, ale on jeszcze pilnuje reszty Przedszkola i nie daje sobie na głowę włazić :)

Pezet - sama roztaczana przez niego aura grozy i szacunku, promień 50m zniechęca do łamania regulaminu :)

Mariusz Saint - nie dość, że stawia na swoim, to jeszcze aktywnie udziela się w wielu działach, naprawdę można na nim polegać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint - bo ma fajny styl pisania i skutecznie pilnuje porządku w swoich działach.

Rankin - dobrze się sprawdza w swojej roli, jest aktywny no i chciało mu się grać ze mną w DF :smile:

Lord Nargogh - bardzo aktywny, ma fajny awatar (zawsze lubiłem arcylisze z Disciples 2 :happy: ), ogółem to dobry moderator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer, bo dzielnie pomaga mi w utrzymywaniu porządku w działach, w których moderuję (hm, a może to ja jemu pomagam, nieistotne w sumie).

PzkwVIb, za to, że dzielnie walczy tam, gdzie inni nie mają czasu zajrzeć i za fajne teksty ostrzeżeń.

Mariusz Saint, głównie za ostrzeżenia mające swoje źródło w temacie o Naruto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint, bo jest hiperaktywny (He's everywhere! O.o), przepędza narutardów miotłą i nie zamiata nic pod dywan

Lord Nargogh, bardzo aktywny i przykłada się do obowiązków

Qbuś udziela się w strefie poglądów, bookworm, muzykomaniak i jeśli na niego nie zagłosuję, to przyjdzie i zrobi mi coś niedobrego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...