Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.D

Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska

Polecane posty

Witam

Mam pytanie, czy warto kupić tego Fallouta:

Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska

I o co chodzi z tym "Czas dostawy: przedsprzedaż", tam jest data premiery 13 listopada, to znaczy że dopiero po 13 będą ją wysyłać? Czy po 13 cena wzrośnie?, bo sama gierka na empiku kosztuje 125zł a ta kolekcjonerka jest połowę tańsza.

Aha, tam gdzie jest napisane co wchodzi w skład zestawu pisze "Gra Fallout 3", chodzi o polską wersję?

p.s.

Wie ktoś może jak jest z dostawą towaru z empika, bo chciałbym zamówić jeszcze parę książek, chodzi mi o to czy dobrze pakują paczki, no wiecie żeby po drodze nic się nie stało z towarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zacznijmy od tego, że kolekcjonerka Fallouta 3 jest już od kilku miesięcy.

Czy warto? Z tego co słyszałem, to warto- zwłaszcza za taką cenę.

A wracając do empikowskiej dostawy.

Jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście, gdzie jest empik, to sprawa jest bardzo prosta. Zaznaczysz po prostu odbiór w danym punkcie i będziesz mógł odebrać osobiście. Jesli chodzi o kuriera, to nie wiem, ale pewnie też całkiem sprawnie u nich to przebiega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tam gdzie jest napisane co wchodzi w skład zestawu pisze "Gra Fallout 3", chodzi o polską wersję?

Jeśli to ta sama edycja co tutaj http://sklep.cenega.pl/index.php?action=pr...r=759⊂=3 (a pewnie tak, bo pojawia się w tym samym dniu), to w pudełku będzie oryginalna angielska wersja gry i patch polonizujący, który zainstalujesz jeśli będziesz chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam

e6a6fdea8fefe74dm.jpg 9f8ffc436940ed9bm.jpg

gierka narazie chodzi świetnie chociaż grałem tylko 5 minut i mam słabego kompa jak na te czasy.

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie tej wersji kolekcjonerskiej:

Dodatkowa płyta (czy wy też macie ją w normalnym białym papierku tak jak u mnie na zdjęciu? i czy na niej są tylko filmiki?) i Art Book zawsze są po angielsku?

I najważniejsze, nie da się czegoś zrobić żeby gra chodziła bez płytki, zrobiłem obraz płyty i wyskakuje mi jakiś błąd, miałem coś takiego w Star Wars Republic Commando ale zainstalowałem jakiegoś cracka i chodziło bez płyty, da się tak samo zrobić z Falloutem 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...