Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

igor8472

Bony 50 zł do EA STORE - obniżka wyższej ceny lub gra za darmo

Recommended Posts

Oferta jak w topicu. Bony na 50 zł obniżki ceny dowolnej gry z EA Store droższej od 50zł a jeśli gra kosztuje 50 lub mniej to jej cena jest obniżana do zera.

Cena 10 zł/szt. (nazwy tematu nie mogę edytować, 25zł stamtąd nieaktualne) a przy kupnie większej ilości co czwarty bon gratis (czyli np kupisz 3, czwarty gratis, kupisz 6 to dwa gratis itd.) Możliwa wymiana na wPLN(nieważne czy tania seria czy premierówki(100 Wpln ZA JEDEN) , punkty z Kompanii Graczy (100 PKT ZA JEDEN), Microsoft Points oraz jakiekolwiek gry również gry z pism. Możliwa też wymiana za konta w CDProjekt z CDPunktami - 1 bon za każde 100 wPLN/200 CDPunktów

Szukam z giernp.

Flatout Apokalipsa/Ultimate Carnage, RF Guerrilla, Resident Evil 5, premierowe wydania wszystkich NFS-ów, X3 Terran Conflict, Homeworld 2 ENG, Bioshock 1 w metal boxie albo kolekcjonerska, Far Cry 2 kolekcjonerska, Section 8, X Beyond The Frontier, GTA 4, Gry ze Star Treka: Starfleet Command 2&3, Bridge Commander, Birth of The Federation, Armada 2, Elite Force Gold & Elite Force 2 oraz kody na Microsft Points do Xbox Live (US) i jakieś Steam Gifty lub steam kody do aktywacji gier.

Parę osób już z nich skorzystało i są zadowolone, wystarczy poczytać komentarze: http://forum.cdaction.pl/Opinie-o-kupujacy...ych-t24457.html

A tu do przejrzenia oferta z EA Store:

EA STORE

Po instalacji EA Download Managera kupione gry można ściągać z EA kiedy i ile razy się chce, działa to tak samo jak STEAM. Można też pauzować i wznawiać ściąganie jak ktoś ma słabsze łącze...

Btw jeśli nie wierzycie w ich działanie printscreen z jednego z moich własnych zamówień, dzięki kuponom już mam prawie wszystko gry z EA Classic w kolekcji.

Link to comment
Share on other sites

Konta mnie nie interesują an owe nie rejestrowana kody z eXtra Klasyki Hit/Dodatek/Gold, Topseller i Platynowa Kolekcja w przeliczniku:

Za 1 bon - 2 kody z Platynek, 3 z Topsellera lub 5-6 z eXtra Klasyki ew w kombinacjach np. jeden z patyny, jeden z TS i 1 EXK, jedne z TS i dwa z EXK itp.

Link to comment
Share on other sites

Czy byłoby to w jakiś sposób niezgodny z prawem gdybym taką grę (z EA Store) nagrałbym na płytkę? Nie mam zbyt szybkiego neta i zbyt dużego dysku więc nie wiem czy to jest rentowne ;D.

Trochę szkoda, że 30dni, bo bym kupił od razu. BF1943 miałbym w dzień premiery ;)

I tak z czystej ciekawości skąd brać takie bony?

Link to comment
Share on other sites

Co do formatu gier do jednoplikowa duża instalka. Można ściągnąć albo przez przeglądarkę bądź EA Download Manager. To se możesz na płytę skopiować a później z niej odpalać, patent podobny jak na gog.com czy direct2drive, tam też kupuję i wiem :-).

Link to comment
Share on other sites

Jeśli faktycznie tak to działa,że grę za 49 zł można pobrać za darmo, to mogę za 1 bon zaoferować DiRTa

Mógłbym wziąć nawet 2 gdyby interesowało cię DMC4 (co jest jednak mało prawdopodobne:P)

Tylko jedna rzecz mnie nurtuje. Dlaczego na wykorzystanie jest 30 dni od dnia otrzymania kuponu od ciebie?EA czeka,aż sprzedasz bon?:P

jeśli wymiana ci pasuje,załatwiamy sprawę we Wrocku bez zabawy z pocztą

Link to comment
Share on other sites

K&L mam pudełkowego z Supersellera nówke. A z EA gry moznak upic dowolne tylko ze jak bierzesz drozsze to wtedy tylko cene obnizasz o 50 zl do iluś tam (dziala też na preordery) a jak gry za 50 lub mniej cena jest obniżana do zera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...