Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frizen

Rozwiązany: Dragon Age

Polecane posty

Próbowałeś tym sposobem?

.:: URUCHOMIENIE KONSOLI POLECEŃ ::.

Utwórz skrót od pliku daorigins.exe znajdującego się w katalogu z grą:

Dragon Age/bin_ship/daorigins.exe

Następnie kliknij na nim Prawym Przyciskiem Myszki (PPM) i wybierz Właściwości, a następnie w polu Element Docelowy dopisz na końcu, po odstępie (SPACJA), linijkę:

-enabledeveloperconsole

Teraz odnajdź plik keybindings.ini znajdujący się w katalogu:

Moje Dokumenty/BioWare/Dragon Age/Settings/

Otwórz go z pomocą dowolnego edytora tekstu (na przykład Notatnik) i edytuj linijkę tekstu:

OpenConsole_0=Keyboard::Button_X

wpisując zamiast literki "X" dowolny klawisz nie przypisany żadnej akcji w grze, który będzie odpowiadał za wywoływanie konsoli poleceń podczas rozgrywki.

Zapisz plik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie działa :D może to zależy od wersji gry?Bo widziałem jeszcze inny sposób,ale też nie działa :/...Może jakiś trainer(chyba dobrze pisze) albo ewentualnie inne sposoby na wpisywanie kodów :/...Może patha wgrać i wtedy spróbować?

OpenConsole_0=Keyboard::Button_Grave

OpenConsole_1=(UNASSIGNED)

ja edytuje to pierwsze może zle robie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, przypisałam do klawisza L. Niestety działam na sprzęcie który często nie otwierał okien konsoli dopóki nie nauczyłam się, wciskać Windows+[polecenie klawiszowe]. Tutaj przy takim manewrze wywala mi polecenia dla Windowsa. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, po pierwsze: Skrot ma byc do daorigins.exe, a nie do tego co gra sama zrobila(do DAOriginsLauncher.exe), czyli to ma wygladac np tak:

"C:\Program Files\Dragon Age\bin_ship\daorigins.exe" -enabledeveloperconsole

Zadne zmiany w 'keybindings.ini' nie sa potrzebne. Po odpaleniu gry naciskacie tylde i juz. Sama konsol;a nie bedzie widaczna i nie bedziecie wydziec co wpisujecie, ale powinien pojawic sie rzad litej u gory ekranu. Po wcisnieciu [enter] konsola zniknie, a wy bedziecie mogli sie poruszac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...