Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pietral

Rozwiązany: RISEN

Recommended Posts

Kurz? Jeszcze nie widziałem kurzu poza komnatami w klasztorze, a tym bardziej na piedestale we wschodniej świątyni. Sprawdź czy da radę usunąć go miotłą.

Ja po prostu położyłem te popiersia na piedestałach i nie było żadnego problemu.Żaden kurz nie przeszkadzał.Ha nawet czegoś takiego nie zauważyłem.Świątynia znajduję się niedaleko bagna w takiej kotlince.Wystarczy do niej spaść,jak masz akrobatykę nie stracisz zbyt dużo zdrowia.

Gurthang-otwórz dziennik zadań(domyślnie L) kliknij na to zadanie i po prawej stronie pojawi się mapa a nad nią 3 opcje a jedna z nich-mapa zadania(czy jakoś tak) będzie zawierała punkt zaznaczony przez Flinchera.

I jeszcze pytanko(wiem nie pasuje do dzialu ,ale już tak przy okazji),kto może mnie nauczyć 10 poziom walki mieczem?

Ja mam dokładnie ten sam problem. Wszędzie wszyscy doradzają po prostu położenie popiersia. Ale jak? Na piedestale mam właśnie kurz. Sam go tam położyłem, bo myślałem, że krata się otworzy. Teraz nie wiem co dalej. Kurz nie powinien dać się tam położyć. A jednak była taka możliwość. Pobiegłem do miasta po miotłę. Chciałem sprzątnąć, ale nic z tego. Koleś podchodzi do piedestału i nic nie robi. Rozgląda się tylko po pomieszczeniu.

Czy to zadanie ma wpływ na grę? Bo jak można go nie wykonywać, to sobie odpuszczę zanim osiwieję przed monitorem.

Kurka wodna, wreszcie usunąłem ten nieszczęsny kurz i otworzyłem kratę. Oczywiście przypadkiem. Ze złości zacząłem strzelać z łuku i walić młotem w ołtarz. W pewnej chwili wskoczyłem na ołtarz i chciałem go palnąć z góry. Przycisnąłem LPM, a gostek spokojnie schował młot, wyjął miotłę i pozamiatał ołtarzyk. Najwyraźniej Bezimienny 2 nie potrafi zmieść niczego, co jest powyżej poziomu stóp. :smile:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...