Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

Czy ja wiem? Na pewno była to irytująca mapka,

Pełna zgoda, ale to mi się właśnie podobało.

Pamiętam że do łez rozbawiało mnie kiedy mój team nie mógł nawet za róg budynku wyjść z respa i wszyscy się tłoczyli jeden za drugim żeby się wychylić i po kolei padali od snipy, na tej mapie jak udało się dobiec do przeciwnego budynku to albo miałeś 100 pkt "farta" albo naprawdę umiałeś walczyć, lubię w fps-ach wyzwania - rush rulez! - i dlatego lubiłem tę "irytującą" mapę icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kompletnie nie potrafię odnaleźć w BO3. Gram w CoD'y nieprzerwanie od czasów MW1, od MW3 głównie na konsolach i takiego lania jak w BO3 nie dostawałem chyba nigdy. Stosunek zabójstw do śmierci z reguły wynosi 1:3. Przy 7 killach potrafię mieć 30 śmierci. Ginę ciągle, często nawet nie wiem skąd padają strzały. Trochę to frustrujące i nie wiem od czego to zależy, bo w innych CoDach radzę sobie o wiele lepiej, nawet w AW w którym manewrowanie w przestrzeni jest jeszcze bardziej rozwinięte. Ostatni raz tak miałem w Ghoście gdzie ludzie campili cały czas przez beznadziejny design map.

Nie podobają mi się również te skórki na postacie i broń. Takie pstrokato kolorowe zbroje i bronie kompletnie psują immersję z gry i szkoda że nie ma opcji ich wyłączenia.

Poza tym to raczej spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 7 killach potrafię mieć 30 śmierci. Ginę ciągle, często nawet nie wiem skąd padają strzały. Trochę to frustrujące i nie wiem od czego to zależy, bo w innych CoDach radzę sobie o wiele lepiej,

Proponuje na początku wybierać Przejęcie Flagi, Eskortę albo (po jakimś czasie) Dominację - w tych trybach łatwiej o fragi bo kolesie nie chowają się po kątach i łatwiej znaleźć /ustrzelić przeciwnika.

Jak widzisz że koleś w drużynie przeciwnej ma kill staty 40/5 to spokojnie zmień serwer (gra na haxach) albo poczekaj na nową mapę może kolo będzie w Twoim teamie jezyk1.gif - wczoraj tak zrobiłem i jak miałem "haxera" w swoim teamie to już grało się fajnie icon_wink.gif

Nie podobają mi się również te skórki na postacie i broń. Takie pstrokato kolorowe zbroje i bronie kompletnie psują immersję z gry i szkoda że nie ma opcji ich wyłączenia.

broń możesz sobie samemu dowolnie pomalować i ozdobić w edytorze gry a gotowe skórki zdobywasz w trakcie granie (lub kupujesz za punkty gry na Black Market) i trafiają się także całkiem "poważne"

- cały ubiór swojego Specjalisty możesz też modyfikować dowolnie, im dłużej grasz tym więcej opcji, tylko od ciebie będzie zależało czy postać będzie wyglądała jak żołnierzy czy jak klaun icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broń możesz sobie samemu dowolnie pomalować i ozdobić w edytorze gry a gotowe skórki zdobywasz w trakcie granie (lub kupujesz za punkty gry na Black Market) i trafiają się także całkiem "poważne"

- cały ubiór swojego Specjalisty możesz też modyfikować dowolnie, im dłużej grasz tym więcej opcji, tylko od ciebie będzie zależało czy postać będzie wyglądała jak żołnierzy czy jak klaun Dodany obrazek

Ja to rozumiem i u siebie w ogóle z tego nie korzystam. Przynajmniej nie w przypadku broni, bo "zbroję" sobie zmieniłem na winter. Chodzi mi bardziej o przeciwników bo takie różowe czy błękitne ubranka wyglądają tragicznie, a nie mam wpływu na ich wyświetlanie. Z drugiej strony lepiej takich klaunów wypatrzeć na mapie :)

A żeby nie było że narzekam, to zakupu nie żałuję i gra się świetnie. Fajnie wyważono te futurystyczne elementy w multi, bo w AW IMO przesadzono z tymi dashami i double jumpami. W BO3 jetpack pozwala tylko na chwilę lotu a źle użyty wallrun potrafi pozbawić nas głowy w jednej chwili. System specjalistów jest super, chociaż trochę zbyt późno się ich odblokowuje. Gdybym tylko nie był tak bity i poniżany cały czas to byłoby lepiej, ale może jak pogram dłużej to będzie lepiej (na razie mam 12 poziom a ląduje na serwerach z 60-tymi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gdybym tylko nie był tak bity i poniżany cały czas to byłoby lepiej...

hehehe dobre jezyk1.gif

ale może jak pogram dłużej to będzie lepiej ....).

dokładnie tak, ja nie grałem w CoD-y 6 lat i w BO3 co chwilę wdeptywali mnie w ziemię, teraz jest lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Ostatnio na hltv i reddit pojawił się ciekawy post:

https://www.reddit.com/r/CoD4Promod/comments/3zlsyq/cod4_promod_comeback/

Facet chce przywrócić Call of Duty z powrotem do e-sportu i jest głównie na stawiony na Promoda.

Zobaczcie i jeżeli tęsknicie za prawdziwym CoD-em y online podpiszcie petycję.

Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa tancze.gif

W sobotę postanowiłem na chwilę "odwiedzić" Hardline (tylko nie mówcie @Tesu!)

W BO3 gram dopiero 2 "weekendowe" miesiące a w Hardline duuuużo więcej a w trakcie rozgrywki poczułem się nagle jak żółw przygnieciony betoniarką icon_razz.gif

Pękałem ze śmiechu łapiąc się na tym, że próbuje w biegu co chwila "skoczyć" żeby zobaczyć co jest za przeszkodą, albo zrobić "wślizg" na flagęicon_biggrin.gif

Awkos nie mam zamiaru wskazywać wyższości żadnej z gier ale mocno rozbawiła mnie moc "siły przyzwyczajenia", po kilku minutach dałem Hardline spokój - RIP. icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio przerzuciłem na mecze HC w BO3 i muszę przyznać że bawię się o wiele lepiej. Wydaje mi się że dużo mniej zależy od szczęścia a więcej od refleksu. Bo tak na dobrą sprawę ginie się od jednego strzału, więc kto pierwszy naciśnie spust, ten wygrywa. Ciągle ginę, ale K/D ratio już mam w okolicach 1, dużo szybciej nabija się poziomy (chociaż w ten weekend był 2x XP, więc to pewnie też pomogło). Ogólnie to wróciła mi radość z tej gry. Po bęckach jakie dostawałem wcześniej zastanawiałem się czy nie rzucić tej gry w cholerę i nie zacząć czegoś bardziej casualowego (np. Battlefront). Teraz gra się fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio przerzuciłem na mecze HC w BO3 i muszę przyznać że bawię się o wiele lepiej. Wydaje mi się że dużo mniej zależy

Ja grając w FPS-y zawsze wybieram tylko HC, niestety jest to tryb mocno "unikany" przez graczy i dlatego np. w BO3 trudno znaleźć kogoś w moim ulubionym HC CTF - zostaje tylko Dominacja - reszta trybów mnie nie bawi. Szkoda tylko, że nie ma HC Safeguard - lubię ten tryb i wtedy robię wyjątek, "przepraszam się" icon_wink.gif z normalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym montażem klipu. Miałem ostatnio życiówkę i stwierdziłem, że muszę ją zachować dla potomnych i ogólnie pochwalić się na dzielnicy. Z informacji serwowanych przez grę wyczytałem, że włączam montaż i ona sama robi klip. No to odpaliłem, poleciało wideo z meczyku z przyspieszeniami w fragmentach gdzie nic się nie działo no i wywala gierkę zawsze w tym samym momencie filmu (prawdopodobnie koniec pierwszej rundy w Dominacji). Gra się zamyka, zamykają się jakieś dwa okienka (takie jak gdy się wpisuje komendy w systemie) i tyle zostaje z mojego prestiżowego klipu. Ktoś wie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tutoriale za bardzo nie pomogą, bo problem stwierdzam po dzisiaj, że mam z grą. Nie ważne jak ustawie montaż ten wywala w jednym konkretnym miejscu, obraz zamiera, słychać jeszcze chwilę odgłosy i wywala do pulpitu. No cóż, dla potomnych zostaną tylko me opowieści snute przy kominku.

W ogóle wiesz może gdzie się sprawdza listę zbanowanych? Ostatnio gadałem z jakimś polakiem nt. cheaterów bo akurat natrafiliśmy na takowego i na moje pytanie czy raporty coś w ogóle dają odparł, że owszem dają dużo i nawet jest całą strona gdzie ich wypisują. Zacząłem się nad tym zastanawiać bo w felernym montażu jak wszystkich nicki są normalnie tak jeden gracz stał się [unknown] i z ciekawości bym sprawdził :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak, że to multi jest bardziej wymagające, bo każdy coś robi tam wybucha tu wybucha i to wszystko coś musi obliczyć. W przypadku CoDa to powiem Ci szczerze, że nie jestem pewien. No bo podczas kampanii napotykasz o wiele więcej przeciwników, starcia są intensywniejsze i duży natłok efektów specjalnych. W multi masz max 16 graczy w obecnie aktywnych trybach, starcia są krótkie i w zasadzie jedyne co wybuchnie to jakiś tam granat lub wieżyczka, brak również destrukcji otoczenia.

W moim przypadku gra działa tak samo w obu trybach, nie ma zauważalnych różnic w wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, aczkolwiek jak dla mnie to już przesada. O ile futurystyczne klimaty ala moce z Crysis'a urozmaicają i wzbogacają CODA, to mi osobiście misja w kosmosie z Ghost średnio przypadła do gustu. Co innego, gdyby dali taką mapkę do multiplayer'a, to już wypas.

http://m.pssite.com/news/48817/tegoroczna-odslona-call-of-duty-ma-nas-zabrac-w-kosmos.html

Pozostaje czekać na kolejne wieści, ale obawiam się że to będzie pierwsza odsłona CODA, przy którym może nawet nie będę rozważać zakupu. :( W Ameryce pewnie się cieszą, a Polsce będą tęsknić za II Wojną Światową :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem wczoraj, że rozdali mapkę Nuk3town. Miło z ich strony, szkoda, że na mapce nie da się grać w HC (chyba, że o czymś nie wiem). Co prawda na serwerze mi powiedzieli, że Nuk3town jest dostępne tymczasowo ale wujek google mówi iż jest wprost przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii, zakupiłem niedawno BO3 - srogo się zawiodłem :( Choć single daje radę (chociaż do CoD2, 4 a nawet MW2 się nie umywa) to multi wydaje mi się być już totalną porażką...zero skilla wymagane, tylko levele, lasery, perki...ehhh...marzy mi się remake CoD2 lub CoD4 - o tej drugiej były podobno jakieś wzmianki. Ktoś, coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EtrOo

Remaster COD4 bedzie, ale pojawi sie wylacznie w drozszej od wersji standardowej Legacy Edition nadchodzacego Infinite Warfare. Moze za jakis czas Acti udostepni go osobno, ale na chwile obecna jest to "placz i plac", czyli kup za wyzsza cene tegoroczne futurystyczne Call of Duty jesli chcesz moc pograc w remastera Modern Warfare. Ja tez jestem fanem serii, lubie jej szybkie, intensywne multi, od samego poczatku kupowalem wszystkie jej odslony, ale po Advanced Warfare sie poddalem. Wroce do niej jak juz Acti sie ogarnie i zezwoli developerom wrocic z odleglej przyszlosci i skolonizowanych planet w bardziej wspolczesne nam klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam się marzy nowa odsłowa CoDa która znów przeniesie nas w II wojnę światową...

 

To tak z innej beczki, jest jakiś działający sposób na odpalenie CoD2 na Win10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...