Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

Garść pytań na które nie oczekuję odpowiedzi, chciałbym w ten sposób opisać katastrofę, ponieważ nie mam pojęcia dlaczego ten bubel ktoś ma czelność wciskać ludziom. A za rok (po premierze kolejnej części) przyznają, że to był totalny bubel i będą deklarować, że ten najnowszy jest już super dopracowany i absolutnei perfekcyjny.

Gdzie są polskie serwery? Dlaczego łączy mnie z Francuzami? Przy takiej różnicy w pingach nie ma najmniejszej szansy nawiązać równorzędnej walki. Gdzie są dedyki? Dlaczego nie mogę sam wybrać serwera na którym chcę grać? Gdzie jest anty-cheat protection? Grałem wczoraj rano i na każdym serwerze trafiałem na jakiegoś cheatera, który nie krył się z haxami. Strzelał do ludzi przez ściany na aimbocie, nabijał w każdym meczu po 70 - 90 fragów nie ginąc ani razu. Takich pajaców jest sporo, ale są tacy, którzy się umiejętnie kryją - mają na stałe włączony Exo Overclock, Exo Stim, Exo Ping i Exo Trophy System, wydłużone skoki i wślizgi, odrzutu broni. Takich trudniej namierzyć. Zresztą nawet jeśli ktoś oszukuje ewidentnie to i tak pozostaje bezkarny, tradycyjnie nikt z tym nic nie robi. Dlaczego ta gra tak tnie na niskich ustawieniach? Dlaczego pozycjonowanie dźwięku nie istnieje a strzały brzmią jak pierdzenie chomika - testowane na: Xonar DX/XD, SupremeFX Black, Creative Gigaworks T40 Series II, Audio-Technica ATH-T500. Dlaczego wyrzuca mnie co chwilę w środku meczu z komunikatem, że nie można się zalogować do usługi?a

Dlaczego ta gra od strony technicznej to totalny crap, katastrofa na poziomie CoD:Ghosts?

Nigdy więcej CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu sensowną uwagę:

"Jedyną wadą trybu wieloosobowego okazuje się brak serwerów dedykowanych. Zdecydowano się na technologię peer to peer. Gra automatycznie wybiera spośród użytkowników jednego, który staje się hostem meczu. Jeżeli dany gracz nie ma zbyt stabilnego połączenia sieciowego, skutkuje to problemami z pingiem lub nawet przerwaniem zabawy. Na szczęście kłopoty tego typu występują rzadko."

Nie wiem kiedy ostatni raz byłem na tym forum, nie pamiętam, więc chyba dawno. Zatem nie masz mnie za co podziwiać, nie ma w tym żadnego uporu.

Brak dedykowanych serwerów to skandal. Szczególnie, że zostały obiecane.

To co się dzieje z grami w tej chwili jest absolutnym upadkiem tej gałęzi rozrywki. Wszystko pochłonęły pieniądze, czytaj: śpasione nigdy nie nażarte bydło, wciskające ludziom buble i marketingową ciemnotę. I nie ma w tych słowach choćby odrobiny przesady.

*spasione

Jesli nadal odczuwasz głód sensownych uwag to serweję kolejną:

"Do tego we znaki dają się niewydolne serwery. System czasem bardzo długo szuka ekipy do zabawy, a migracja hosta w trakcie gry to sprawa normalna, tak samo jak opóźnienia i co za tym idzie błędne rejestrowanie celnych strzałów. Infrastruktura Activision ma być optymalizowana wraz z kolejnymi, nadchodzącymi poprawkami. W sumie chciałoby się podsumować Call of Duty: Advanced Warfare jednym krótkim Objective Failed".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Grałeś w black ops (jeden)?

Czytałeś zapowiedzi i obietnice sledgehammer?

Internet stacjonarny w UPC 120 Mb/s.

Zstanaiwałem się na zakupem CS:GO ale w tej grze oszukują nawet profesjonalni gracze na zawodach - poczytaj na temat ostatnich dyskwalifikacji.

CoD:AW mogłoby być najlepszą grą do szybkiego multi od czasu Quake III Arena, ponieważ exo sprawdza się wręcz kapitalnie, niestety problemy techniczne zupeełnie niszczą całą radochę z gry.

@all:

także nie polecam nikomu gry

oraz wypowiedzi dyletantów, których ignorancja zaprowadzi was na manowce i sprawi, że kupicie coś czego nie dotknelibyście nawet patykiem, gdybyście tylko mieli mozliwość obejrzeć wczesniej testy.

BF4 + premium jest w dobrej cenie. W końcu udało się ja naprawić.

Jeśli zastanawiacie się co kupić to ja rekomenduję Battlefielda. Skorzystajcie z promocji.

Nie liczcie na to, że CoD:AW zostanie poprawione, to nie Battlefield. Tutaj nikt nie bedzie ślęczał nad poprawkami i przez rok łatał gry, żeby w końcu poprawnie działała. Activision myśli już nad kolejna częścią i nie ma czasu na jakieś poprawki, pelikany i tak łykną. Latki nie zwiększają sprzedaży, robią to reklamy - i to na nie wydawane są pieniądze. Nikt nawet nie zainwestował w serwery ani nie dał mozliwości postawienia własnych. Kampania singleplayer tnie tak jak cięła (szczególnie w czasie filmików, gdzie obserwować mozna również brak synchronizacji dżwięku z obrazem - pisali o tym recenzenci i do dziś nie pojawiła się żadna łatka), na konsolach poprzedniej generacji też jest katastrofa.

Kilku ludzi jakimś "magicznym" zrządzeniem losu nie ma problemów albo nie potrafi ich zauważyć.

Wersja na PC to ordynarnie niedopracowany port z konsoli

i chocby nie wiem jak bardzo chcieć i być przywiązanym do tej serii, nie da się tego nie zauważyć.

Wielu ludzi odpuściło sobie Ghosts (ja tak zrobiłem) oraz Adwanced Warfare (niestety kupiłem) czekając na kolejną część CoD zrobioną przez Treyarch. Być może warto czekać na następcę Black Ops 2. Być może. Ja już jednak mam dość. Przykro mi, więcej nie uwierzę w żadne zapewnienia.

Pomimo dłubania w plikach konfiguracyjnych gry, CoD:AW wciąż z uporem maniaka łączy mnie z graczami z Francji czy Wlk. Brytanii. Nie musze chyba dodawać, że granie na ich hostach to katastrofa, biorąc pod uwagę odległości, róznice w pingu, jitter etc.

Gram na kompie z internetem stacjonarnym 120 mb/s

W żadnej innej grze nie doświadczyłem tak koszmarnych lagów, rubberbandingu etc.

Dla wszystkich tych, kórzy tak jak kupili grę lub nie znajdując w sobie wystraczająco silnej woli i wbrew radom oraz zdrowemu rozsądkowi kupią CoD:AW, bo przecież to nowe Call of Duty, więc must have, mam jedną dobrą radę:

gdy trafiacie do gry, gdzie giniecie od jednego strzału lub nim jeszcze zobaczycie przeciwnika, gdzie rubberbanding cofa was po trzy metry do tyłu, rzuca wami jak szmacianą lalką, nie mogąc się zdecydować w którym miejscu powinniście się znajdować na mapie w danej chwili, telepotruje was etc., albo gdzie jakiś kacap (lub inna swołocz) po minucie od rozpoczęcia meczu ma k/d 20:0,

natychmiast zmieniajcie lobby - średnio 1 na 10 jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]także nie polecam nikomu gry

Ja tez nie. Najpierw warto sprawdzic gameplay z multi na YT i samemu sie zastanowic, czy rozgrywka ze smigajacymi w powietrzu zolnierzami nam odpowiada. Jesli nie - odpuscic, jesli tak - kupowac.

BF4 + premium jest w dobrej cenie. W końcu udało się ja naprawić.

Podpisze sie pod tym obiema rekami. Dla fanow walki we w miare wspolczesnych realiach BF4 z premium to obecnie swietny wybor.

Nie liczcie na to, że CoD:AW zostanie poprawione

Pamietam pierwszego Blopsa. Kupilem na PC w dniu premiery, dzialal koszmarnie. Przez miesiac meczylem sie z lagami, freezami i innymi upierdliwosciami w multi, az dalem sobie z nim spokoj. Po kilku miesiacach z nudow znowu odpalilem i wszystko dzialalo jak nalezy. Pewnie samo sie naprawilo. ;)

Kampania singleplayer tnie tak jak cięła (szczególnie w czasie filmików, gdzie obserwować mozna również brak synchronizacji dżwięku z obrazem - pisali o tym recenzenci i do dziś nie pojawiła się żadna łatka)

Zdarzylo mi sie to raz, jeden jedyny raz. A przeszedlem cala kampanie, wiec filmikow widzialem wiecej niz jeden. No ale pewnie ja naleze do grona szczesliwcow.

Wersja na PC to ordynarnie niedopracowany port z konsoli

No ale to widac juz od czasow pierwszego Blopsa, a i od drugiego Modern Warfare wiadomo, ze jedli chodzi o serie COD, to dla Acti wiodaca i podstawowa platforma jest Xbox.

Pomimo dłubania w plikach konfiguracyjnych gry, CoD:AW wciąż z uporem maniaka łączy mnie z graczami z Francji czy Wlk. Brytanii. Nie musze chyba dodawać, że granie na ich hostach to katastrofa, biorąc pod uwagę odległości, róznice w pingu, jitter etc.

Przypomnij mi, jak dzialalo lobby w MW2, MW3 i innych? Bo z tego co pamietam, to dedykow nie bylo i zdarzal sie 'laggy host'.

Gram na kompie z internetem stacjonarnym 120 mb/s. W żadnej innej grze nie doświadczyłem tak koszmarnych lagów, rubberbandingu etc.

Tak jak Ty gram na kompie z internetem stacjonarnym 120mb/s. Chociaz moglbym pociagnac kabel, to ze znajdujacym sie pietro nizej routerem lacze sie przez wifi, czyli teoretycznie zle jesli chodzi o szybka rozgrywke w multi. A mimo to piszac o Advanced Warfare nie jestem w stanie napisac nic o koszmarnych lagach, rubberbandingu etc. Gdyby chodzilo o wspomnienia z Blopsa, owszem, ale w przypadku AW rozgrywke mam raczej plynna, raz moze zdarzyl mi sie mecz z lagspike'ami, poza tym jest raczej ok. Gdyby nie exo, do ktorych mimo prob wciaz nie moge sie przekonac, bylbym pewnie nawet zadowolony z tej odslony serii.

[...] natychmiast zmieniajcie lobby - średnio 1 na 10 jest ok.

I znow zdaje sie, ze piszemy o dwoch roznych grach. Jesli ja mialbym udzielic takiej rady, bedac pesymista napisalbym, ze 1 na 25 lobby nie jest ok...

Moge Ci tylko wspolczuc, ze w Twoim przypadku gra sprawia az tak duze problemy. Jak widzisz z powyzszego u mnie jest duzo lepiej. Przy czym i ja i Ty mamy racje, wiec pozostaje chyba tylko wyciagnac srednia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4 + premium jest w dobrej cenie. W końcu udało się ja naprawić.

Na moim kompie BF4 nadal nie działa, mimo kilkunastu GB łatek. Ale dzięki za poradę.

Kilku ludzi jakimś "magicznym" zrządzeniem losu nie ma problemów albo nie potrafi ich zauważyć.

Jak dla mnie to kilku ludzi ma problemy i rozsiewa chaos. Wybacz, ale trudno mi przytaknąć i zgodzić się z twoimi zarzutami, skoro żaden z tych problemów mnie nie dotyczy. Co prawda nie mam jakoś dużo godzin rozegrane, ale skoro przez te kilkadziesiąt meczy nie miałem żadnych migracji czy lagów, to trundo mi uwierzyć że jest to tak duży problem. Znajomi z którymi gram też nie narzekają. Jedyny problem na który mogę narzekać to pojawiający się od czasu do czasu cheaterzy, ale nie wiem czy na palcach jednej ręki policzyłbym ilu takich graczy miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PC to ordynarnie niedopracowany port z konsoli

Dla niektórych graczy. Mi śmiga ładnie. Gra jest w lepszym stanie niż Ghosts, zainstaluje sobie Ghosts na nowo, będziesz miał lepsze porównanie. Raz tylko doświadczyłem problemów z lagiem i serwerami. Cheaterów (których jak twierdzisz jest milion) też ani razu nie widziałem, nawet podejrzanego K/D nie widziałem w żadnym meczu.

Masz niesamowitego pecha do tej gry. Nawet sądząc po wypowiedziach innych, nikt tylu problemów nie ma. Bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4 + premium jest w dobrej cenie. W końcu udało się ja naprawić.

Na moim kompie BF4 nadal nie działa, mimo kilkunastu GB łatek. Ale dzięki za poradę.

Kilku ludzi jakimś "magicznym" zrządzeniem losu nie ma problemów albo nie potrafi ich zauważyć.

Jak dla mnie to kilku ludzi ma problemy i rozsiewa chaos. Wybacz, ale trudno mi przytaknąć i zgodzić się z twoimi zarzutami, skoro żaden z tych problemów mnie nie dotyczy. Co prawda nie mam jakoś dużo godzin rozegrane, ale skoro przez te kilkadziesiąt meczy nie miałem żadnych migracji czy lagów, to trundo mi uwierzyć że jest to tak duży problem. Znajomi z którymi gram też nie narzekają. Jedyny problem na który mogę narzekać to pojawiający się od czasu do czasu cheaterzy, ale nie wiem czy na palcach jednej ręki policzyłbym ilu takich graczy miałem.

Cziterzy o których mówisz to ten typ oszustów, którzy jezcze nie ogarnęli tego jak grać na hackach i bez żadnej asekuracji, bez najmniejszego czajenia się mordują wszystko jak leci na serwerze.

Jest jeszcze drugi typ: bardziej rozgarnięty, oszukujący od lat. Ci już wiedzą jak dbać o k/d, żeby się przypadkiem nie dać zdemaskować. Uważają też na to gdzie i do kogo strzelają, bo wh dobrze widać na killkamie. Przy czym CoD:AW i jego wynalazki (widzenie przez ściany) wszystko upraszcza. Jednak jeśli akurat nic nie lata po niebie a na killkamach widać, że gość ciągle zna pozycję wrogów na mapie i biega dokładnie w te miesjca z których nadbiegają i morduje ich hurtem jakby miał na stałe włączony stim i ping exo to znaczy, że jest bardzo dobry...

...w graniu na hackach.

I nikt mu nic nie zrobi. Ale zawsze można opuścić lobby.

Przykro mi z powodu BF4. Miałem nadzieję, że działający battlefield to powszechne zjawisko.

________________________________________________________________________________

Jeśli chodzi o mnie: brak dedykowanych serwerów, z których sam mógłbym wybierać gdzie i z kim chcę grać, dyskwalifikuje każdą grę multi. Koniec kropka. To nie jest normale, że raz gram na hoście gdzieś w *izbu* i ledwo wyrabiam dodatni k/d ratio a innym razem kończę na pierwszym miejscu, ponieważ (najprawdopodobniej) to ja jestem gospodarzem rozgrywki - widzę jak pozostali gracze kierują swoje strzały w miejsce, gdzie byłem przed chwilą a ja stoję już za nimi i strzelam im w plecy. Tu nie chodzi o różnicę w szybkości reakcji, zapewniam.

@Tesu

Mnie się to exo bardzo podoba. Można nieźle poszaleć. Wreszcie coś szybkiego - prawie jak Quake.

Dlatego byłbym bardzo zadowolony z AW, niestety nie jestem z przyczyn technicznych.

BO 1 faktycznie miało sporo problemów. Wszystko zależało od serwera, który można było sobie wybrać. Prawdopodobne wyszła jakaś aktualizacja po kilku miesiącach (to było tak dawno, że już nie potrafię sobie tego przypomnieć).

W MW3 było lobby i migracja hosta. Szczególnie wkurzająca, gdy pojawiała się w trakcie wymiany ognia, po której wracałem do gry chwilę po moim przeciwniku i nim zdążyłem cokolwiek zrobić, leżałem martwy na glebie. Cudownie... Dedyki też były i można je było wybierać z listy - niestety nierankingowe (tak przynajmniej było w czasie kiedy grałem).

W MW2 podobno nie było w ogóle dedyków. Ale przyznam, że nie poświęciłem tej grze zbyt wiele czasu. Przeszedłem kampanię (imho bardzo dobrą) i tyle. Niestety nie miałem wtedy zbyt wiele czasu na granie. Szkoda, bo rozgrywka zapowiadała się nieźle.

W BO2 były dedyki ale nie można ich było samemu wybierać z listy. Gracze byli łączeni w lobby, następnie gra szuakała dla nich optymalnego serwera. Tak to sobie wyobrażam. W każdym razie nigdy nie doświadczyłem migracji hosta.

Twórcy tłumaczą, że wprowadzili lobby, bo mieli za dużo problemów z serwerami. Pewnie...tak jakby wprowadzenie matchmakingu opartego na lobby i migrujących hostach cokolwiek poprawiało. Coś jednak na tym zyskali: całą winę mogą teraz zrzucić na graczy i ich kiepskie hosty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, odpaliłem dzisiaj AW na PS4 i rozegrałem kilka meczy multi. Podoba mi się wszystko, oprócz opcji włączenia lub wyłączenia asysty celowania. Chciałbym nie korzystać, ale wtedy po prostu będę skazany na porażkę. Poza tym, grałem tylko kilka meczy, ale chyba w to wchodzę. Also, 60 klatek, 1080p i cokolwiek piękna grafika. Co tam szepczesz, Unity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w miniona sobote AW bez wiekszego zalu z dysku usunalem. Wole wrocic do BO2/MW3, nawet pomimo tego, ze w AW w trybie hardcore gralo mi sie nawet znosnie. Zdecydowanie wole tradycyjnego COD-a i zawsze bylem przeciwnikiem wprowadzania udziwnien do znanej z poprzednich odslon serii mechaniki rozgrywki. Kiedys zagrywalem sie w Quake'a i Unreal Tournament, pozniej w COD i BF. Jednak AW to dla mnie taka hybryda, ktora stara sie byc troche jak Quake, troche jak Call of Duty i wychodzi z tego nie wiadomo co. Sporej ilosci ludzi to sie podoba i powtarzaja, ze wreszcie do serii Call of Duty wprowadzono cos nowego. Dla mnie to juz jednak nie jest COD. Tak samo jak Battlefieldem nie bylaby dla mnie odslona, w ktorej multi by sie opieralo na rozwiazania z CS czy TF2. Mamy na rynku kilka nastawionych na multi shooterow, ktore roznia sie miedzy soba mechanika i pomyslem na rozgrywke. I dobrze, bo dzieki temu kazdy moze sobie wybrac ten, ktory najbardziej mu odpowiada. Jednak Sledgehammer Games postanowilo wziac znana marke, mistrza w swojej niszy i wpakowac go do innej, z popularnymi ostatnio jet-packami. A co by nie mowic o korzystaniu z exo, to przynajmniej mnie duzo przyjemniej sie skakalo po mapach w Titanfallu niz w Advanced Warfare. Bez zalu zostawilem wiec multi w najnowszym COD i trzymam kciuki za to, zeby w przyszlym roku dostac kolejna odslone serii, ale tym razem pozbawiona udziwnien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z dzisiejszej nocy:

W tej chwili to już jest absolutna, ultymatywna, porażająca katastrofa.

1/3 ludzi na serwerze używa wallhacka (nie ma uav w powietrzu i używam atutu skrytość żeby być niewidocznym dla exo ping), średnio 2 dostaje paladyna bez wymaganych punktów (jest na to hack), co 5 mecz koleś z aimbotem wygrywa do 0 etc.

Momentami tnie tragicznie (zależy od hosta), czasami freezuje na kilka sekund (też zależy od hosta), najgorzej jest wtedy kiedy gospodarz jest cheaterem. Ta gra umarła. Wiem, że wielu z was chciałoby ją kupić pod choinkę. Absolutnie odradzam. Koszmar.

KOmputer z sygnatury to mój aktualny konfig.

1 na 10 hostów nadaje się do gry, na pozostałych lagi i koszmarne przycięcia.

Niektórzy kompletnie się nie kryją z hakami, mają dwa razy wyższe skoki i podobniee wydłużone ślizgi. Brak słów. Katastrofa.

Nigdy wcześniej w żadnej grze nie spotkałem tylu oszustów, którzy są całkowicie bezkarni.

KATASTROFA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo nikt z wypowiadających się w tym temacie nie ma aż takich problemów jak ty. Ja wczoraj rozegrałem kilka meczy i nie miałem ani jednego cheatera. Trochę dużo lewych graczy było (1/30/0 na koniec meczu), ale może temu że free weekend na Steamie się zaczął. Nie mam też problemów z migracją hosta ani lagami. Działa na tyle płynnie że da się grać bez problemów, a na kompie który trzy lata temu był mid-endem śmiga w 60+fps. Więc sorry, ale jesteś w ewidentnej mniejszości, przynajmniej na tym forum. A co w tym wszystkim najdziwniejsze, to plujesz po tej grze od premiery, a nie weźmiesz i po prostu jej nie odinstalujesz. Skoro to taka kaszana to po co marnujesz na nią czas, zamiast grać w BF4, które sam niedawno polecałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nemox:

Prosiłem cię już wcześniej, żebyś dał sobie na wstrzymanie tutaj, ale skoro nie posłuchałeś więc czas na bardziej dosadne rozwiązania - otrzymujesz osta. I następnym razem jak sobie pozwolisz na jakiś tekst w stronę innego użytkownika to dostaniesz moderację postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i muszę powiedzieć, że ten CoD bardzo mi się podoba, nawet pomimo tego, że kolesie zabijają mnie z byle czego i byle jak. Na najniższych działa bardzo płynnie, karta sprzed kilku lat, a jest zdumiewająco wytrwała.

Odinstaluj. Nie karm oszustów. Może za miesiąc będzie się dało grać, kiedy wbiją już wszystkie poziomy prestiżu, pochwalą sie na yt i im się znudzi.

Niech się wyrzynają nawzajem. AW to poligon do testowania hacków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio, czemu kupiłeś CoD na PC i liczyłeś, że tego nie będzie? MW2 jest teraz niegrywalne, a im starszy CoD, tym gorzej, bo jak tylko wyjdzie nowy wszelkie systemy antyhakerskie w starszym nie działają. CoDy przestały być grami na PC jakiś czas temu, nikt ich już na tę platformę nie kupuje i jest ku temu powód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno byś nielegalne w świetle prawa karnego i zagrożone karą grzywny lub ograniczenia wolności (praca na cele społecznie użyteczne). Jednak musi minąć z pięćdziesiąt lat żeby takie rzeczy dotarły do świadomości prawników i prawodawców. Na razie oswajają się z myślą, że istnieje coś takiego jak Internet i służy często do grubych przekrętów.

Nie tylko w starszych częściach systemu antyhakerskie nie działają. W najnowszej też. Czas wrócić do korzeni, reaktywowac kafejki internetowe i grać w sieci lokalnej ze znajomymi. Howgh!

out

PS 112678876.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie Activision postanowiło zepsuć AW, czy to takie ogólne zjawisko? Wczoraj pobrała mi się łatka, jakieś 300 mb, i po tej łatce gra w multi jest praktycznie niemożliwa. Wyszukiwanie meczu potrafi się ciągnąć przez kilka minut, bo gra dobiera zawsze nowych graczy, nie wrzuca mnie do istniejącego już lobby. Jak w lobby jest full graczy to gra się uruchamia, ale do samej rozgrywki dostaje się 3-4 graczy, resztę wywala do menu głównego (tak mi się wydaje, mnie też wyrzuciło parę razy przy synchronizacji). W samej grze framerate jest tak tragiczny, że nie wiadomo co się dzieje. Przedtem też miałem mikro przycinki przez chwilę po rozpoczęciu, ale to co się dzieje tutaj to jakaś masakra, animacja potrafi się przyciąć na 2-3 sekundy co pół minuty. Zresztą, detale same z siebie zmieniły się na minimalne (przedtem med-high), a fps z 40-60 spadł do 20-25. Nie udało mi się ukończyć ani jednego pełnego TDM, zawsze przed końcem jest jakiś error połączenia z serwerem i gra się wysypuje.

Broniłem AW przez długi czas bo gra działała u mnie sprawnie, ale ostatni patch zrujnował ją totalnie. Na razie jeszcze poczekam, może spróbują to naprawić. Jak nie to trzeba się będzie z nowym CoD'em pożegnać i poszukać czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nowy patch usunął ten wielki, zasłaniający cały ekran X pojawiający się podczas trwania nie-EMP. Good, usuńcie jeszcze opcję włączania asysty celowania, bo nie wiem ile wytrzymam zanim wsadzę sobie sumienie między cztery litery i ją włączę.

Also, uwielbiam jak oprócz dashy, air dashy, double jumpów i dive'ów są Goliaty. Tak żeby nie było wątpliwości, że Titanfall wyznaczył modę na najbliższe 5+ lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po paru latach do Coda4 i muszę przyznać, że jest to nadal świetna gra. Gram może drugi dzień już, ale dość łatwo idzie mi wbijanie rang, coś tam skilla jeszcze zostało. Oczywiście jest też dużo świetnych graczy, ale i wśród nich znajdziemy cheaterów, którzy wallhackiem czy też aimbotem muszą zepsuć nam zabawę.

Strasznie dużo osób gra MP5 z tłumikiem lub ze Scorpionem. Trochę to drażni, bo przy dobrych perkach jest z nimi mnóstwo problemu. :D

Ktoś wie jak wygląda sprawa z multi w Black Opsie? Mówię o pierwszej części. Do Coda4 używam gamerangera, bo różnie to bywa z oficjalnymi serwerami. A jak w BO? Dużo cheaterów? Grają dalej ludzie? Pewnie większość gra na nuketown, ale co im się dziwić, świetna mapa. Jest sens kupić BO? Czy może skoczyć do BO2? Niestety AV nie ruszy na moim sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ciągle grają w MW2 (odpaliłem w zeszłym tygodniu), więc nie ma wątpliwości co do BO. System serwerów jest tam inny, więc być może nie będzie tak źle z cheatami, ale nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć. BO2 wprowadza sporo ciekawych zmian do multi (killstreaki zdobywa się teraz za punkty, nie zabójstwa itd.), ale ma okropną optymalizację na PC. Wciąż wybrałbym BO2, ale to tylko ja. Swoją drogą, z ciekawości odpaliłem multi MW2 i wow, ta gra jest wolna. Jak, pomijając brak double jumpów i air dashy, twoja postać porusza się ślamazarnie w porównaniu z AW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...