Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

Zepsuli czy nie, wszystko musi ewoluować żeby powstały nowe/lepsze rzeczy, Acti najwidoczniej ma klientów za idiotów, więc serwuje im kopie tego same co roku. Mój znajomy po zakupie Black Ops stwierdził że zamiast kupić BO, mógł równie dobrze kupić sobie kopie poprzedniego COD'a XD Naprawdę szkoda że Acti tak olewa COD'a pod względem rozwoju, a miałem nadzieję że zobaczę rozwój serii COD, puki co... zapowiada się stagnacja, a może nawet zacofanie =.="

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, cała seria MW jest do siebie złudnie podobna. Dodają tylko nowe misje, ewentualnie przedłużają fabułę i pokazują "co się stało po czymś tam". System walki jest taki sam, bronie podobne. Może w niektórych miejscach dodają jakieś nowe smaczki, ale to by było na tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy MW był bardzo dobry, fakt faktem gra była czymś nowym, bo to tej pory panowała moda na WWII i takie tam imprezy, ale wszystko zmieniło się gdy Acti zrobiła z dobrej serii modę na sukces, przyjrzałem się multi z każdej części MW + BO i szczerze poczułem się zdegustowany :S Mam nadzieję że Singielek będzie miał jakieś "nowości" bo chyba nie dam rady wałkować tego samego schematu fabuły i misji po raz trzeci, a nawet czwarty jeżeli wziąć pod uwagę BO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez zmiany silnika i założeń gry to nie ma czego zmieniać. Grafiki zmieniać nie chcą, żeby mieli większe grono odbiorców. A sam model gry ma swoich fanów. Myślę, że najlepiej by było wydać jedną częśc coda w normalnej cenie, do której co rok dodawali by nowy "rozdział" SP, i nowe mapy za połowe ceny premierówki. Wszystko by działało na zasadzie DLC

tzn.

Kupujesz CoD MW 2 = masz dostęp do singla i mapek z mw2, i specjalnego menu w którym można odblokowywać sobie poszczególne paczki map i części SP z poprzednich/pózniejszych odsłon serii za mniejszą opłatą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dystansem podchodziłam do pierwszego MW. Wiecie, takie odejście od realiów trochę starszych bardzo mi się nie podobało. Ale dobra, spróbuję. Świetna gra, fajne zakończenie. Ale szczerze - to kolejne części to już taki odgrzewany kotlet. Było i przeciągają.

Acti zrobiła z dobrej serii modę na sukces
Kurza stopa, lepiej bym tego nie ujęła :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie ogólne pytanie, raczej do fanów CoD'a :happy: Mam też nadzieję, że nie pytam w złym temacie... Czy ktoś może mi powiedzieć, jak stoi Call of Duty 4: MW na konsolę PS3? Tzn. czy ktoś tam jeszcze gra w multi? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i tak już nie ważne. Chciałem się tylko upewnić, ale zamówiłem grę wcześniej. A więc zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że się nie zawiodę. A przecież grać może też sporo ludzi z innych kontynentów :wink: Sorki za zły temat, ale też dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto inwestować jeszcze pieniążki w Black Opsa? Jedyne CODy w jakie grałem to COD1 i MW1.

Pytam, bo w większej części kraju w sklepach Carrefour jest właśnie Black Ops w promocji za 59zł i rozważam.

nie polecam. black opsa kupowałem w ciemno, 130zł i się niestety przejadłem. serwerów do coda 4 nadal pełno, więc teraz tylko kupić nowego cd-keya i grać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spectre12 <- chyba było coś mówione o dodatkach za zdobyte prestiże w MW2 i BO. W sumie całkiem fajnie, że połączyli poprzednie części z nową. Tylko nie jestem pewien, czy tak samo będzie na PC. Takie bonusy można dostać za prestiże :

1. Dodatkowy slot na klasę

2. Double XP (2 godziny podczas następnego prestiżu)

3. Double Weapon XP (2 godziny podczas następnego prestiżu)

4. Regular Package (Znak wywoławczy i emblemat)

5. Unlock Gear (odblokuj broń, wyposażenie lub perk na zawsze, nie ważne ile razy będziesz robić prestiż)

6. Hardened Package

7. Veteran Package

8. Reset statystyk (po osiągnięciu 10 prestiżu) - tytuły i emblematy pozostają

[info z modernwar.pl]

Nie wiadomo co to jest hardened i veteran package.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się może ktoś z was czy news o zuchwałej kradzieży kilku tysięcy egzemplarzy gry nie jest jakimś chwytem marketingowym? :D Serio, skasowania auta dla jakiejś gry?... Ale już przechodząc na bardziej poważne tony to dopiero teraz, oglądając pierwsze 15min z kampanii single, uderzyła mnie jedna rzecz - czy to tylko moje wrażenie czy też bronie nie mają absolutnie żadnego odrzutu? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto inwestować jeszcze pieniążki w Black Opsa? Jedyne CODy w jakie grałem to COD1 i MW1.

Pytam, bo w większej części kraju w sklepach Carrefour jest właśnie Black Ops w promocji za 59zł i rozważam.

Ja tam bym radził kupno MW2, które nowe na znanym serwisie aukcyjnym można dostać w pudełeczku za około 50 zł. Ale z drugiej strony, jak przeczytałem jaką cenę możesz dać za Black Opsa, to jako zaprawiony gracz szczerze polecam :smile: Multi co prawda bardzo się zepsuło, a to chyba przez te mnóstwo patchów do gry. Niestety ja często mam sporadyczne lagi na niektórych serwerach, ale szczerze, tak na rozluźnienie to jest ok. Natomiast uważam, że Black Ops ma najlepszą kampanię dla jednego gracza w całej serii, także naprawdę radzę kupić tą część. A przecież jeszcze są osiągnięcia Steam (sam je bardzo lubię, więc ujmuję to jako zaletę :wink:) oraz świetny tryb zombie (jednak na dłuższą metę cieszy tylko podczas gry z kumplami). Podsumowując jednak, kup, a na pewno nie pożałujesz. Ja dałem za grę 100 zł w dniu premiery i nie żałuję do dnia dzisiejszego :smile: A jakby ktoś miał problem, to zaznaczam, że również w BC2 bardzo długo pocinam od premiery i nie jestem fanboyem żadnej serii. Jednak co prawda to prawda - Black Ops jako całokształt wypada świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agatix - moim zdaniem to raczej przez chec dostosowania gry do konsol, ktore staly sie po premierze trojki glownym targetem. Na konsoli grasz padem i recoil taki, jak w CoD2 molgby byc problemem w walce na sredni dystans. Z tego wzgledu po prostu go usunieto i teraz tam, gdzie strzelasz, leci praktycznie kazdy pocisk. Na konsoli to dobre rozwiazanie, ale juz na PC, gdzie recoil jest duzo latwiejszy do opanowania, rozwiazanie zdaje sie byc dosc archaiczne. W kazdym razie ja wole recoil z CoD2, a w 4 i kolejnych czesciach bardzo mi go brakowalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu bronie wyglądają w serii MW jak... zabawki. Nie mają takiego swoistego charakteru, jaki można było dostrzec w COD2. Są, bo są. :rolleyes:

co jak co, ale cod 4 jest ostatnią wersją call of duty, w której można poczuć świetny klimat. może nie zastąpi to jazdy czołgami czy wojny, ale daje rade. mw2 - zabawa perkami + tuby, bo - nuketown + tuba + świetny survival z zombie, jedyne co chyba można pochwalić w black opsie. a mw3? się okaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sadze ze mw3 bedzie takim samym sukcesem jak jedynka, bo robi je inflinity ward mw2 bylo bardzo dobre, a bo robil treyach i slabo wyszlo, a poza tym w mw3 sadzac po screenach gra bedzie miala ten sam kilmat co cod4, czyli najlepszy. Takie moje zdanie. Pozdro a i sory za bledy na fonie siedze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 15 minut z rozgrywki nowego Modern Warfare jest strasznie nużące. Pierwsza misja to jakiś zapychacz bez klimatu. Choć 'jaram się' bardzo tą kampanią w singlu, bo twórcy we wcześniejszych częściach tak zgrabnie poprowadzili fabułę, że jest na co czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zauważ że to już nie to samo IW. Sporo osób zostało zwolnionych. No cóż ja zobaczę w środę co to warte. Określanie klimatu gry po screenach jest raczej jakieś mało trafne :P już prędzej po filmikach.

Moim zdaniem to, ze zwolniono mase ludzi nie ma zadnego znaczenia. Znaczenie w przypadku takiego molocha mogloby miec tylko zwolnienie dyrektorow kreatywnych i tak tez sie stalo ale... to tez niczego nie zmienia. Jesli IW chcialoby rozwijac serie bez doswiadczony dyrektorow kreatywnych to moglyby byc problemy, ale wszystko wskazuje na to, ze MW3 nie bedzie rozwinieciem, a jedynie kopia wczesniejszych pomyslow. W takiej sytuacji jakiekolwiek zwolnienia nie maja znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...