Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

Mam do Was pytanie. Jak działają respawny w nowym CoDzie? Pamiętam, że w MW3 w multi pograłem może z 30 godzin, właśnie przez respawny. Bo jak tu się nie denerwować, gdy na FFA przebiegałem 10 metrów i otrzymywałem kulke w plecy, od gościa który własnie się respił. Nie chce wyrzucać 110 zł tak jak to było w przypadku MW3, na gre z zepsutym system respów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania

Planuję zbierać kasę na BO2, paru kumpli kupiło i sobie pykają.

1.Czy dla brata który lubi pograć w COD4 na promodzie nie będzie musiał zmieniać przyzwyczajeń?

2. Ile danych jeszcze się ściąga ze steama po wgraniu gry? Bo ponad 1GB to już nie na mojego neta

Jeżeli jednak sporo się ściąga, to czy mogę tak zrobić, że po zainstalowaniu gry u siebie bez ściągania danych dałbym kumplowi 2 DVD DL żeby zrobił u siebie kopię zapasową plików gry, nagrał mi na nie a ja bym sobie załączył przywracanie z kopii i miałbym już spatchowaną gre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Promod to zupełnie co innego, zupełnie inna bajka. Więc trudno powiedzieć... BO2 jest podobne do MW2 i pierwszego BO.

2. Po instalacji w dniu premiery ściągało się chyba 100 megabajtów, ale wiem, że wyszedł już jakiś patch, czy nawet dwa... Ale myślę, że ponad 1 GB na pewno nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;d

Mam pytanie, w jakim sklepie mogę kupić Call of Duty Black Ops 2 możliwie jak najtaniej ? NIE CHCE PRZEZ INTERNET. Fajniebyłoby teżgdyby było w zestawie nuketown 2025, kolega kupił w rtv agd i miał podobno. Więc jaki sklep polecacie ? Real , Auchan, Carrefour, Tesco, Mediamarkt, czy rtv ? proszę o pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa - na innym forum ludzie chwalili się, że z mapą Nuketown i plakatem dostali za 169 lub 179 złotych, w Media Markcie bodajże. Ja niestety nie mam jak tego sprawdzić - większe sklepy elektroniczne znajdują się zbyt daleko ode mnie, a sama gra mnie nie interesuje. Sprawdź na allegro, nówki nie powinny przekraczać 200 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni zajęło mi wbicie tego 55 na multi ^^ w tym miejscu chciałbym podziękować nuketownowi 2025 i moim strzelbom =D teraz prestiż, ale tymczasem liznąłem kampanię i jestem całkiem BARDZO ZADOWOLONY. birma w deszczu, podobnie jak kowloon z black ops 1 wygląda niesamowicie ładnie, albo po prostu ja się nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem zombie, w utęsknieniem czekam na nowego Blopsa ujuż tydzień i dopiero jutro zakupuje, a jako fan Zombie wydaje mi się że nie jest najgorzej z tego co widze, chociaż dla mnie black ops 1 i tak było można powiedzieć ciut lepsze w Zombie z tego co widziałem, no ale cóż nie grałem to nie wypowiadam się

@c0r

A mógłbyś powiedzieć jakie to forum ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem już 3 prestiż i zaprzestałem na tym, gdyż ciągłe zaczynanie od zera jeszcze mnie bawiło w MW2, ale teraz zauważam brak większego sensu. Satysfakcji już mi to nie sprawia. No i oczywiście podczas porannej sesji natknąłem się na pierwszego cheatera. Na początku myślałem, że 85-4 na domi to skill, ale wolałem to jeszcze sprawdzić. Niestety 71 headów z czego kilka przez ściany mówi samo za siebie. Czy to początek złego? biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem zombie, w utęsknieniem czekam na nowego Blopsa ujuż tydzień i dopiero jutro zakupuje, a jako fan Zombie wydaje mi się że nie jest najgorzej z tego co widze, chociaż dla mnie black ops 1 i tak było można powiedzieć ciut lepsze w Zombie z tego co widziałem, no ale cóż nie grałem to nie wypowiadam się

@c0r

A mógłbyś powiedzieć jakie to forum ?

Zombie jest dużo lepsze niż w BO1. Nie dość, że mamy tryb tranzit gdzie możemy używać autobusu ( i go upgradować), to jeszcze mamy tryb przetrwania i griefu. SPoro jest przedmiotów, które możemy zbudować, oraz easter eggów. Tryb naprawdę świetny.

http://www.youtube.com/watch?v=piBiLL3aUvM&feature=plcp

No i oczywiście podczas porannej sesji natknąłem się na pierwszego cheatera. Na początku myślałem, że 85-4 na domi to skill, ale wolałem to jeszcze sprawdzić. Niestety 71 headów z czego kilka przez ściany mówi samo za siebie. Czy to początek złego? biggrin_prosty.gif

Niestety, koleś który zamieścił filmik z cheaterem w pierwszym dniu (dzień premiery), dostał nakaz skasowania filmu z YT przez Activision. Inaczej jego konto zostałoby skasowane. Wnioski pozostawiam wam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu nadrabiam pewne zaległości w grach (bo jakiś taki czas ogórkowy teraz), zwłaszcza jeśli chodzi o tryb single :) I tak padło na serię Call of Duty. Jak wrażenia?

Ostatnio przeszedłem MW2. W skrócie - beznadziejny początek, pierwsze misje (nie licząc zimowej ze skuterami w roli głównej), przypominały mi jakąś budżetówkę od City Interactive... Było to tak źle zrealizowane, że przez chwilę zastanawiałem się czy ja gra jeszcze w tego słynnego CoDa czy też jakiś syf z Biedronki. Nudne, monotonne i do bólu schematyczne, a już największą lipą była walka z tymi helikopterami w Virginii- odbij punkt A, weź bazookę, rozwal heli, idź do B, zabij wszystkich, weź bazookę, rozwal drugi helikopter - no ja... Poczułem się po, jakbym cofnął się o 20 lat, do pierwszych gier, które starały się tchnąć fabułę w rozgrywkę. Pierwsza godzina gry była dla mnie mordęgą. Na szczęście gra się potem rozkręca i z misji na misje jest lepiej, problem jednak w tym, że w momencie gdy gra nabiera tępa i gdy w końcu zaczyna sprawiać frajdę, to nagle się kończy... Lipa, bo mimo fajnego zwrotu fabularnego, to gra starcza na jakieś...4-5h. Szkoda. Tryb single dla mnie to takie 7/10.

Teraz zacząłem MW3 i pierwsze wrażenia są dużo lepsze - już od początku jest epicko, szybko, intensywnie i mimo, że jak to w serii CoD - wszystko jest oparte na skryptach to i tak robi to spore wrażenie. Nie mniej, pierwsza godzina w MW3 jest dużo lepsza niż w MW2... Zobaczymy, jak będzie dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Black Ops był kapitalny, świetnie przedstawieni bohaterowie, brutalność, zróżnicowanie misji, wciągająca fabuła, tylko te nieszczęsne fragmenty gdzie wrogowie pojawiali się bez końca i trzeba było przejść pod obstrzałem ognia jakiś fragment żeby coś ruszyło dalej, bardzo dużo tych momentów było, mam nadzieję, że w dwójce tego nie ma...

Co do Modern Warfare to wiadomo, jedynka ówczesnego czasu zmiażdżyła właściwie wszystko co można było filmowością, tempem (pierwsza misja na statku, zbierałem długo szczękę z podłogi), do dzisiaj robi świetne wrażenie, dwójka... nawet jej nie pamiętam oprócz kontrowersyjnej misji na lotnisku, a trójka... dobra, ale przesadzona... ta epicka bitwa w Paryżu, jeden wielki facepalm, za to świetna końcówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po "World at War". W sumie to myślałem, że gra będzie lepsza. Ogólnie scenografią można się zachwycić. Gdzieś nad tym wisi duch FPS w starym stylu (z drugiej strony nie). Jest fabuła, ale może TA MUZYKA powoduje, że gra się z takim polotem. Dobra muza! Treyarch udowadnia, że II wojna może być "przebojowa"(???!). "World at War" jest zgrabna. Jednocześnie styl graficzny nie pozwala wczuć się w klimat. Sadzę, że gra mogłaby spokojnie śmigać z kamerą umieszczoną za plecami (jak w Gears of War). Nawet stare COD 1 jest lepsze pod tym względem. Gram właśnie w MOH z 2010 i to widać. FPS musi mieć trochę uproszczoną rzeczywistość żeby poczuć nastrój danego miejsca. Wracając do tematu - chcieli zaszokować. Z jednej strony może i tak, ale przecież żołnierze nie byli wyłącznie walczącymi barbarzyńcami. Jeśli Treyarch otrzymało zadanie sprzedania (wyczerpanego) tematu II wojny światowej, a jednocześnie nie miało zagrozić pozycji Infinity Ward to zasłużyli na brawa. Gra jest "soczysta", a z drugiej strony zbyt "lekka" i chyba trochę zbyt mroczna. Początkowo napaliłem się bardziej na "Black Ops 1"(czas akcji) niż na "Modern Warfare 2", ale po "World at War" to sam już nie wiem. Gra się fajnie - jednak to taki spacerek po którym nie ma wspomnień. Jedynie wyróżnię misję "Black Cats" - z lotniczych (COD:UO i MOH:PA) zrobiła na mnie największe wrażenie. Z jednej strony gra brnie do przodu jak klasyczny FPS ze świetną muzą, a jednocześnie zbytnia szczegółowość (przy takim tempie) powodowała, że nie mogłem wejść dostatecznie w świat gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...