Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

szymok

Risen - quest od Dona Estebana.

Recommended Posts

Witam. Gram sobie w Risena, chcę się dołączyć do bandytów na bagnie. Dostałem zadanie od Dona, żeby zdać raport co się dzieje w mieście. Wszedłem do miasta, ale nie mogę znaleźć osoby która mam mi zdać ten raport. Szukałem na poradniku ale tam nic nie ma, jest coś tylko o Scordo ale nie mogę go znaleźć. Proszę o pomoc. :wink:

Żeby dostać się do osobnika który zda raport musisz rozwiązywać misje dla ludzi Estebana w mieście. Jeśli rozwiążesz już wszystkie problemy bandytów w mieście, to jeden z nich wyjawi Ci ukrytą lokację w której przebywa wspomniany przez Ciebie Scordo.

Musisz wykonać w mieście misje powierzone ci przez ludzi Don Estebana (Delgado, Łasica, Cid i kilku innych). Łatwo ich rozpoznać, prowadzają się w charakterystycznych, czarnych pancerzach. Delgado stoi obok wschodniego wejścia do miasta, Łasica i jeszcze jeden którego imienia nie mogę sobie przypomnieć znajdują się obok willi Dona (zaraz za ''domem uciech''). Kolejnego znajdziesz obok magazynu z artefaktami, który znajduje się kilka kroków od karczmy. Cid jest chyba naprzeciwko domu kartografa Nelsona. A Scordo? Jego miejsce pobytu zostanie ci wyjawione przez bodajże Łasice gdy wykonasz wystarczającą ilość zadań zleconych ci przez bandytów Dona.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...