Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

daniel0313

Tylko jedna odpowidnia rozdzielczość w Windows 7?

Recommended Posts

Aby cieszyć się obrazem na pełny ekran muszę ustawić rozdzielczość 1440 na 900 przy ustawianiu na inne rozdzielczości to albo obraz jest o połowę mnie mniejszy niż ekran albo poza ekranem jest jakaś tam część obrazu. Nie przeszkadzało by mi to gdyby nie nowsze gry, które w tej dość wysokiej rozdzielczości nie będą płynnie działać. Czy można coś zrobić żeby np ustawić rozdzielczość 1152 na 864 i ciągle cieszyć się pełnym ekranem?

Grafika w sygnaturce, monitor LG W1934S.

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko problem jest w monitorze a nie w grafice. Monitor powinien zeskalować obraz. Powinieneś mieć na monitorze jakiś klawisz który po kliknięciu "Justuje" obraz.

Przyznam szczerze że jeszcze nie widziałem monitora który by tego nie miał :)

BTW-> chodzi o przycisk a nie opcję w menu.

Link to comment
Share on other sites

To co napisze może wydawać się głupie, ale rozwiązanie z powodzeniem działa od ponad roku na jednym z komputerów w mojej firmie.

Monitor co jakiś czas gubi wymiary ekranu, wtedy wystarczy uderzyć go otwartą dłonią dość mocno w tył obudowy i ekran wraca do poprawnych wymiarów.

Tylko nie przesadź z mocą.

Link to comment
Share on other sites

No dość ciekawe rozwiązanie ale niestety nie działa a sprawdzać nie będę czy spowodowane jest to zbyt małą siłą ;) Może coś to da że napiszę że poza tą czarną ramkę nie da się wyjechać kursorem, tak jakby na tym czarnym nie było już ekranu...

Link to comment
Share on other sites

najnowsze stery do grafiki to problem się pojawił

Wróć do starych sterowników. Windows 7 jest nowym systemem, został wypuszczony lecz to nie znaczy że nie posiada błędów tego typu.

7 kłóci się ze sterownikami, no i są problemy. Czekaj na aktualizjacje do systemu lub napisz do pośredników microsofta w polsce, że taki problem się pojawił. Oni na pewno wezmą to pod uwagę, w końcu zależy im na użytkownikach ;p

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...