Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

freeq52

Morrowind a Windows7

Recommended Posts

Witam, mam problem z grą Morrowind (Złota Edycja) na Windows7. Otóż po zainstalowaniu gry, mogę ją włączyć i grać, ale tylko kilka minut. Następnie gra "zawiesza się" i na nic nie reaguje, po czym wyskakuje komunikat "Morrowind has stopped working". Tak dzieje się za każdym razem, nie pomaga włączenie trybu zgodności z XP. Posiadam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i zaktualizowanego DirectXa. Pod XP wszystko było OK, ale niestety nie mam w tej chwili dostępu do tego systemu. Czy ktoś spotkał się z takim problem lub też udało mu się go rozwiązać? Czekam na każdą odpowiedź, która może być pomocna w rozwiązaniu tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

A uruchamiałeś grę jako administrator? Trochę dziwne, że Morrowind miałby nie działać jak mnie się normalnie udało Fallouta i Diablo II uruchomić.

Fallouta i Diablo2 to ja też uruchomiłem bezproblemowo, nawet Heroes3... A Morrek krzaczy się po 3minutach gry... Spróbuje jeszcze ściągnąć cracka, może coś to da z oryginalną wersją gry? Jak myślicie... Czytałem różne fora i inni uruchamiali go normalnie, a inni mają problemy od czasów Visty...

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...