Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

jan

Rozwiązany: Left 4 Dead

Recommended Posts

Oglądając dzisiaj news na stronie głównej, na temat ocenzurowanej wersji L4D2 zdałem sobie sprawę, że podobnie mam w mojej wersji (oczywiście pierwsza część). U mnie ciała też bardzo szybko znikają, niekiedy nawet zanim zdążą upaść na ziemię. Krew jest, flaki są tylko te ciała mnie intrygują. Czy u was też tak szybko znikają?

Link to comment
Share on other sites

Za słaby komputer żebym grał z ustawieniami na maxa. Spróbowałem jednak na chwilę zmienić i zobaczyć czy w tym leży problem ale też nic to nie daje, tzn. ciała szybko znikają i ragdoll jest poowwwoollnnyy. Widocznie przyczyna leży w karcie graficznej. Gra najwyraźniej dostosowuje ukryte ustawienia do modelu karty.

PS.

Uruchomiłem dzisiaj L4D2 Demo i ciała jak i ragdolle zachowują się identycznie. Zupełnie inaczej jak to wygląda na gameplayach.

Link to comment
Share on other sites

Chyba trochę z tymi ciałami przesadzasz. Słyszałem, że w ocenzurowanej wersji Left 4 Dead nie można np. odstrzelić kończyn zombie itp., więc jeśli "flaki", krew i gwałtowane zgony są to najprawdopodobniej jest to wersja nieocenzurowana. Ciała znikają po jakimś czasie, ale to chyba normalne, a nie skutek cenzury. Muszę za to sprawdzić na YouTube jak wygląda ocenzurowane Left 4 Dead i Left 4 Dead 2 (bodajże z "cut" w tytule) i dopiero wtedy będę miał co do tego całkowitą pewność. Może to wina sprzętu u ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...