Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

mobajl fołny ;-)

Polecane posty

Tu wydaje mi sie ze nie masz racji. W tych komorkach jest tyle zbednych funkcji ze glowa boli np. funkcja wybierania glosowego - mam to w moich telefonach od bardzo dawna i moze ze 3 razy tego uzylem bo mi sie nudzilo....

Jak slusznie zauwazyles- to Tobie nie przydaje sie ta funkcja. Zapewne istnieje spora grupka osob, dla ktorych wybieranie glosowe jest czyms niezbednym. Inna sprawa, ze producenci tego typu sprzetu nie biora tych wszystkich udogodnień z nieba, a (przynajmniej czesciowo) kieruja sie wymaganiami i oczekiwaniami klientow. A tak w ogole- po co placisz za cos, czego nie uzywasz? Przeciez istnieje cala masa modeli, ktore urzekają swoja prostota...;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam siemensa sl55 - wcale nie ma tak wiele funkcji, wrecz mozna powiedziec ma ich malo...ale mi sie bardzo podoba - bo dobrze mi rozmawia przez niego, jest malutki (spodnie mi nie spadaja gdy mam go w kieszeni) i bateria jest litowo-polimerowa. Wedlug mnie telefon ma spelniac kilka funkcji:

1. Byc niewielkich rozmiarow

2. Musi miec dobra glosnosc i jakosc polaczenia, a takze miec odpowiedznie ksztalty zeby mnie ucho nie bolalo po 5 minutach rozmowy

3. Musi miec ciekawe dzwonki

4. Musi mi sie pisac wygodnie sms.

To wsyztsko co musi spelniac moaj komorka... a np. slownik t9 - uzywasz go kiedys???? Bo ja nie...., chociaz mam 17 lat i uzywam komorki w roznorodnych sytuacjach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wsyztsko co musi spelniac moaj komorka... a np. slownik t9 - uzywasz go kiedys???? Bo ja nie...., chociaz mam 17 lat i uzywam komorki w roznorodnych sytuacjach...

T9 używam akurat dosyc czesto, ale tylko w sytuacjach kiedy zalezy mi na czasie, a tresc smsa sklada sie z oklepanych slow. Mozna wiec rzec, ze korzystam z niego w takich warunkach, do jakich zostal przeznaczony. Tylko, ze T9 nie jest bynajmniej jakims wielkim "bajerem"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić 2 telefony:

pierwszy to SE K700i - ogromna ilość funkcji, Bluetooth, IRDa, łącznie z mp3 i grami 3d, dodatkowo 4x zoomik na aparacie 640x480 i radio FM, GPRS itd itp

wady? Mało pamieci - 41 MB. Ale da sie to przezyc. Telefon spisuje się naprawdę dobrze, mam go 2 miechy i wszystko działa bez zarzutu.

drugi - LG G7050 - mimo niezbyt dużej funkcji (ważniejsze to: IRDa, GPRS, aparat 640x480 VGA z zoomem, złącze RDSA) telefon naprawde robi wrażenie. Wyobrź sobie - jedziesz tramwajem, ktoś do ciebie dzwoni, a ty wyciągasz telefon, rozsuwasz klapkę i szpanerskim głosem odbierasz :D . Co ważniejsze - ta klapka nadal zdiala bez zarzutu (nie naprawialem) od ponad roku..

wady? oprócz maluutkiej pamieci i braku bluetootha jest jedna poważna wada - kiedy zasuwasz klapkę zostaje ok. 1/5 ekranu ze zmniejszonym menu. Jednak między płaszczyzną obudowy telefonu a płaszczyzną ekranu jest ok 3 mm przerwy, więc jak schowasz go do kieszeni, potrafi cały od ciepła ciała zaparować na tym małym okienku przez co istnieje ryzyko zwarcia. Jednak mi się to nigdy nie zdażyło. Osobiście nie pasuje mi to że bateria jest razem z klapką. Ale to kwestia gustu.

To tyle. Piszcie, co sadzicie o tych dwóch modelach. Jestem ciekaw waszych opinii, zwłaszcza jeśli któryś z nich posiadacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić 2 telefony:

pierwszy to SE K700i - ogromna ilość funkcji, Bluetooth, IRDa, łącznie z mp3 i grami 3d, dodatkowo 4x zoomik na aparacie 640x480 i radio FM, GPRS itd itp

wady? Mało pamieci - 41 MB. Ale da sie to przezyc. Telefon spisuje się naprawdę dobrze, mam go 2 miechy i wszystko działa bez zarzutu.

Tez go mam. Dokładnie od 1 lipca 2005 roku. I jak na razie spisuje sie bardzo dobrze. Zdjecia wychodzą fenomenalne [jak dla mnie ;)], odtwarzacz mp3 wspaniały, intuicyjne menu to juz standard w SE :D. A mała pamięć? Mi na razie nie przeszkadza. Mam jeszcze 10MB wolnych, a poza tym zdjecia mozna przerzucic na kompa i spokoj :D Polecam, tak samo jak wszystkie SE.

Siemensy>> telefony, ktorych najbardziej nie lubie. Dziwne menu, malo ciekawych funkcji. Nigdy ich nie kupie. Tak samo jak Nokii. Jak dla mnie zbyt przereklamowana firma, telefony roznia sie tylko obudowa, a dobre sa tylko te naprawde drogie. Jak dla mnie tylko SE ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio sagema (tak tak francuza) myX5 2v, kupowałem go niechętnie a teraz nie oddam za żadne skarby ;) pamięci wprawdzie mało ale dla mnie głównie ważna jest bateryjka (trzyma tu ok 9 dni przy średnim użytkowaniu), funkcje są drugorzędne choć tutaj mam irde, dzwonki hi-fi i mp3 (można nawet nagrać 30 sekund własnego), jave 2.0, przeglądarke dobrej jakości wap i gprs najnowszej klasy, na pamięć (niestety) wchodzi tylko 100 sms + sim, na książke za to już 1000 numerów, aparacik VGA z zoomem oraz możliwością obróbki fotek (przy robieniu można dostosować jasność). Wprawdzie nie jest to wiele ale i tak przekonałem się do tego telefonu (pierwszy raz nie narzekam na sagema)

Siemanko!! Mam nokię 6610i i wydaje mi się, że mam w nim popsutą podczerwień (irDa). Czy tak jest w każdej takiej nokii czy mam wadliwy produkt???

Sprawdź czy masz poprawnie uruchomioną w opcjach i czy prędkość przesyłu masz ustawioną tak jak odbiorca bo czasem się przestawia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!! Mam nokię 6610i i wydaje mi się, że mam w nim popsutą podczerwień (irDa). Czy tak jest w każdej takiej nokii czy mam wadliwy produkt???

no wlasnie ja tez nie wiem,jak moge cos przeslac,co moge przeslac.probowalem wyslac przez podczerwien dzwonka z SE k700i,ale zrywalo polaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czasu minelo od kiedy ostatni raz sie wypowiedzialem w tym topicu wiec opisze sprawe...

Telefon ma zepsute podswietlenie - jest jakas tam elektrokorozja czy cuś i jedynym sposobem naprawy jest wymiana plyty glownej ktora kosztuje bagatela, 1130zł.

Podarowalem se to i teraz Was pytam i prosze o pomoc w wyborze jakiegos telefonu z Ery do ~1700zł... nie nie jestem burzuj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mryous>> zalezy do czego Ci ten telefon. Jak do muzyki i roznych bajerow to:

http://www.era.pl/index.php?id=firma_14&am...mp;section=korp

Jak do zastosowan biznesowo-szpanerskich ;] to ten: http://www.era.pl/index.php?id=firma_14&am...mp;section=korp , lub ten: http://www.era.pl/index.php?id=firma_6&amp...mp;section=korp

do zdjec: http://www.era.pl/index.php?id=firma_14&am...mp;section=korp

Jak widac wiekszosc to SE, bo jestem zadeklarowanym fanem tej marki :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...