Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

mobajl fołny ;-)

Polecane posty

Gość soundluk
6. seria C simensa to jest średnia półka, najwyższa to S

tyle ze S i cene ma z wyzszej polki

7. na dziś brałbym SE T630 - to chyba najbardziej wyśrodkowana oferta - niezła jakość, niezła cena, funkcjonalność itd.

ale cena jest taka sama, a jak czytalem opisy to jednak ten siemens ma wiecej opcji itp

aha i watpie zeby mi sie ten telefon rozsypal po kilku miesiacach - ja nim nie bede rzucal... ;) wezme pewnie siemensa, jak co to sie dwa lata pomecze, a moze mi sie telefonik spodoba, kto wie?

a jak nie spodoba sie to sie z ojcem zamienie na nokie 6610 - polifonia dobra, wyswietlacz dobry, bateria bardzo dobra, a ze nie ma aparatu? przezyje (mam kamere z funkcja aparatu wiec nie jest to niezbedne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mufl!k

Bierz Sony Ericsona i spierd*** uciekaj;) A tak serio to go polecam, mój starszy go ma i nie ma na co narzekać, no może apart nie należy do najlepszych, ale w końcu to koórka nie apart cyfrowy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie, czy ktos ma ten telefon (o simensa chodzi)? jesli tak to prosilbym o jakies uwagi na jego temat...

Ja mam aktualnie Siemensa SL45i i prawie nie narzekam. Jedyne wady na jakie sią natknąłem to oprogramowanie - wiesza mi się średnio raz na 2 tygodnie. I może to nie za wiele ale mi ciśnienie skacze jak się telefon przez godzinę nie chce właczyć.

Poza tym jest extra - wprawdzie bez kolorowego LCD i polifoni (choć polifonię odtwarza :!:... tylko nie tak jak by się tego chciało ;-) ). No i oczywiście MP3, Java, duży wyświetlacz i 32 MB miejsca na MMC :!::!: Ogólnie z telefonu jestem zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sobczyk89

mam pytanie... w jaki sposob mozna przejrzec wiadomosci z sieci (nie MMs... ;)), bo szukam, szukam i znalezc nie moge... :? :oops:

PLZ o pomoc... :)

.....::: EdiT :::.....

Juz nieaktualne... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy gry dzwonki i takie tam na siemens CXt 65 będą działać na siemens cxt 70:D Bo nie wiem a niektóre gry na ta pierwsza są wypasione

ODP: TAK ... Java to jest java - na siemensy to jedna chwała, dzwonki MIDI praktycnzei na każdy tel takei same, grafiki tak samo...

Bez obaw wszystko powinno dziąłć bez problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuli uważasz że gry na siemens sa chałowe?? Tylko że niektóre są takie same :wink: . Aniketóre super tak jak siemens rally3D :P

Przeczytaj z łaski swojej jeszcze raz to co napisałem w poprzednim poście .... "jedna chwała" a nie "jedna chała" :P

Chodizło mi że jedna chwała bo są strukturalnei stworzone identycznie do więksozści modelów (choć przesadzam troche w tym meijscu) ... Ręi sobei za to uciąć nei dam ale np. Java do SE (ze stronu strukturalne) jest inna... (jak nie to mnie poprawcie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ToMeCzeK

Witam.

Kupilem sobie w grudniu w salonie ERY SE T630. I dokupilem sobie akbelek. Zgrywalem zdjecia, muzyczke wszytsko ok ! I wpadlem na pomysl a zeby sobie tez gry zgrac zgrywalem ze 100gier i zadna nie dziala wlacza sie JAVA i nagle aplikacja nieprawidlowa. Mysle sobie plyta z tymi gierkami do [beeep]. Przegladanalem z 10 plyt z grami wszystkei wgrywalem i zadana nei dziala . Pomocy !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogo kto orientuje sie w cenach. Czy opłaca mi sie kupic nowego Sony Ericsson k508i sprowadzanego z Norwegii z Angielskim menu z Simlockiem za 500zł? I za ile na dzisiejsze czasy sprzedam nokie 3410 gdziekolwiek w komisie lub na Allegro? z góry dzieki na odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mega problem z telefonem Motorola C975 : gdy uruchamiam gre np. Splinter cella (JAVA) , wszystko jest dobrze tylko brak podswietlenia.Próbowalem w ustawieniach zmieniac na czas podswietlenia ale to nic nie daje! PROSZE O POMOC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogo kto orientuje sie w cenach. Czy opłaca mi sie kupic nowego Sony Ericsson k508i sprowadzanego z Norwegii z Angielskim menu z Simlockiem za 500zł? I za ile na dzisiejsze czasy sprzedam nokie 3410 gdziekolwiek w komisie lub na Allegro? z góry dzieki na odp.

Na allegro ten elefon kosztuje około 550zł więc pewnei wyjdzie na to samo:p a masz gwarancje lepszą do zrobenia. Ja mam ten teefon i mówię ci jest genialny:D:D:D:D :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiju - nazwa topicu mówi tylko o wybieraniu sobie nowego telefonu jak dla mnie - zmień na ogólne - "telefony komórkowe" i będzie po kłopocie.

Wujek kupił sobie ostatnio telefon NEC e313 (pierwszy raz coś takiego w sumie widziałem) i chciałby mieć w nim polskie menu. Był z tym w komisie i owszem, można to zrobić bez problemu, ale chcieli wujasa na grubą kasę oskubać, więc podziękował. Wie ktoś może czy i jak da się to zrobić w domowych warunkach?
Bro o tej porze to sie idzie spać, powiem jak to wygląda w SE w necu powinno być podobnie? potrzebujesz kabla serwisowego {ok 50-100zł} i softu {powinien być gdzieś na stronie neca lub jakimś fanowskim serwisie} do telefonu, dalej już wszystko idzie z górki, w serwisach biorą za to ok 20-30 złotych {wymiane softu} szczególnie gdy przyniesiemy im na płycie soft do wgrania, no i jak sie domyślam to jest jeden z tych nowych neców więc mogą nie mieć kabli jeszcze wszędzie do nich

Wujek mówi, że kabel ma, w czoraj był na urodzinach mamy, to miał przy sobie tylko telefon. To jest ten model. Na tej samej stronie można znalęźć zabawkę do zmieny tego menu, ale chcą za nią 150 zł. Czy wie ktoś może skąd można zassać sam wspomniany przez Wikiego soft?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys mialem Siemensa C65, sprzedalem go, kupilem Nokie 3210, zaoszczedzilem 8) Nokia sprawuje sie swietnie, jestem zadowolony. Telefon ma sluzyc do dzwonienia i pisania/odbierania SMS'ow... zdjecia moge sobie zrobic aparatem, a tapete ustawic na PC :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enduro-boy

Szczerze polecam SE , ma tylko jedną jak dla mnie kolosalną wade, mianowicie dzoj, wali się często i niezależnie od modelu, miałem 3 modele T610 , T630 i T300 i w każdym dzoj się kopał nie ma wyjątku, u znajomych to samo, ogłulnie telefony są bez awaryjne, z tym że bateria ma też swoje humory jak nic nie robisz to potrzyma i ponad tydzień z kolei jak podzwonisz troche wyślesz pare ESEK to 3dni i ladowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
Niedlugo mam zamiar kupic nowy telefon komorkowy.

Mam do dyspozycji ok. 500 zl.

Na razie myslalem o Motoroli A835. Telefon pracuje w sieci UMTS (G3),

wiec uwazam, ze jest dosc tani ( ok 400 zl na allegro).

Moze jakies inne propozycje/sugestie ???

po co kupowac telefon UMTS jesli u nas to bedzie za pare[nascie?] lat...

lepszym pomyslem bylaby np. motka e398 [mp3, glosniki stereo, slot na karty pamieci] jak sie postarasz to sie wyrobisz w 500 zl. moglbys jeszcze pomyslec nad jakims SE, na k700 ci kasy nie starczy wiec zostaja k500 i k300... moim zdaniem lepszym wyborem jest k300 [mniejszy, jakis taki ladniejszy i tanszy]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzisiaj dostałem ofertę od mojego operatora: moge kupić 1 z 6 telefonów za 1,22zł są to:

NOKIA 3100, NOKIA 2600, Sagem MY X 5-2, SE T290i, LG 3100, Siemens c65

ja zastanawiam się na Nokią 3100 i Siemensem c65. Co wybrać? ja ma już c65 i brałbym go bez wahania tylko że jest to troche lipny telefon pod względem wykonania->obudowa jakaś taka luźna, wibracje niesamowicie głośne, bateria słaba. Mój tata ma 3100 i pod względem wykonania jest o wiele lepszy ale znacznie słabszy jeśli chodzi o różnago typu dodatki (mało kolorów, nie ma irdy). Co więc wybrać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wzial sagema, IMO ten Siemens C65 jest faktycznie kiepski (no i ta jakość zdjęcia i wielkosc ekranu xD ).

A nokia jak to nokia :) Solidna marka, telefon także ;] Jednak radze Ci wziac Sagema. Ma duży ekranik, dobra jakość zdjęć, lekki i ogolnie joł ;]

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...